Imperia Online България  
Април 19, 2024, 06:48:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Blackness има нужда от войни  (Прочетена 13876 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #15 -: Януари 02, 2009, 14:37:13 »

Нищо не сме се разбрали. От твоя съюз чакам в обхват DIAVOLA, ddavidov и jojo13.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #16 -: Януари 02, 2009, 14:38:01 »

Аха тва не е лошо.Аз говоря за офанзивата срещу чужденците.Доста пряко ме интересува
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #17 -: Януари 02, 2009, 14:47:21 »

Ровена дойде в съюза и двамата ще се забавляваме. Уговорки няма с никой.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
muhatausa
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #18 -: Януари 02, 2009, 14:50:46 »

сажалявам за атаките ,но те бяха в началото на играта.винаги сам готов да се включа в битка с турци,сърби и всякви там чужденци.при воината с скорпиона загубих 85000 елитна воиска и може би вече щях да сам ти в обхвата....Smiley)))а мисля че с шприглата бяхме единственните които спираха развитието на мтуркан с постоянни грабежи.ако и другите българи са сагласни да не се нападаме аз сам готов да мачкам всички чужденци,а и да не са сагласни аз нямам проблем-винаги сам готов за битки!!!!!!!!!!
Миналата ера не можах да се бключа с оля но сега сам готов!!!!!!!!!!!!
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #19 -: Януари 02, 2009, 14:57:40 »

След като видях, че турците няма да престанат да палят и играят само да пречат на развитието на български играчи реших да питам всички лидери на български съюзи дали желаят да се включат в съвместна офанзива. Само Чингиз и brasna4a благоволиха да ми отговорят. Затова с Оля се разбрахме да играем в защита доколкото можем и да продължим да се развиваме икономически. На мен лично muhatausa пуска няколко атаки, ще се радвам, ако го дочакам в обхват.
Спомням си аз една ера -моята първа в блица и тази в която се обединихме срещу турците и другите чужденци и направихме света практически БГ 5, как някои в началото палеха БГ играчи и хич не им дремеше за турците и за това че всички се бяхме регнали с една единствена цел - да ги смачкаме..И се бяха отзовали в съюзните бележки на водещите БГ съюзи като врагове..Радвам се на еволюцията в мисленето и призивите за обща офанзива.. Smiley Винаги съм бил доволен да видя даден свят доминиран от българите..А блица особено..Успех!!!
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
the_knight
Гост
« Отговор #20 -: Януари 02, 2009, 15:01:10 »

О да, помня го този момент и аз - в графа врагове на Fiery kiss също присъстваше ;D
Хубаво е, че сега мисли по друг начин - успех и от мен Smiley
Активен
moby
Гост
« Отговор #21 -: Януари 02, 2009, 15:02:39 »

О да, помня го този момент и аз - в графа врагове на Fiery kiss също присъстваше ;D
Хубаво е, че сега мисли по друг начин - успех и от мен Smiley
Тоз Кръстоносец винаги е за боииии  Tongue
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #22 -: Януари 02, 2009, 15:03:57 »

Спомням си аз една ера -моята първа в блица и тази в която се обединихме срещу турците и другите чужденци и направихме света практически БГ 5, как някои в началото палеха БГ играчи и хич не им дремеше за турците и за това че всички се бяхме регнали с една единствена цел - да ги смачкаме..И се бяха отзовали в съюзните бележки на водещите БГ съюзи като врагове..Радвам се на еволюцията в мисленето и призивите за обща офанзива.. Smiley Винаги съм бил доволен да видя даден свят доминиран от българите..А блица особено..Успех!!!
И аз го помня!
сажалявам за атаките ,но те бяха в началото на играта.винаги сам готов да се включа в битка с турци,сърби и всякви там чужденци.при воината с скорпиона загубих 85000 елитна воиска и може би вече щях да сам ти в обхвата....Smiley)))а мисля че с шприглата бяхме единственните които спираха развитието на мтуркан с постоянни грабежи.ако и другите българи са сагласни да не се нападаме аз сам готов да мачкам всички чужденци,а и да не са сагласни аз нямам проблем-винаги сам готов за битки!!!!!!!!!!
Миналата ера не можах да се бключа с оля но сега сам готов!!!!!!!!!!!!
И аз съм готов,но след като си го върна на някой хора,които уж не атакуват българи.
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #23 -: Януари 02, 2009, 15:24:05 »

Ще трябва да ви разорачовам, въобще не мисля по друг начин. Не правя разлика между играчите според тяхната националност. Поне по принцип. Но след като поиграх тази ера в Блица след толкова време установих, че играчи с турски флагове нападат с единствена цел да пречат на развитието приоритетно на български играчи, особено по-нагоре в класирането. Затова всички играчи с турски флагове станаха автоматично врагове. В свят едно например имах приятели турци, както и такива, играещи с турски флагове (дали са турци всъщност не мога да кажа). Мой невероятен съюзник и приятел в Ера 3 на Свят 1 беше Измир. Не съм сигурен за неговата националност, но от разговорите ми с него добих впечатлението, че той също е с турски произход. Дали турците сега нападат българи именно поради факта, че вие сте се съюзявали против тях аз не знам. Но никога не съм искал да вземам страна в някакъв националистически конфликт. Разбира се, щом ме нападат, ще нападам и аз. В началото ме гориха, сега ще паля аз тях. С останалите чужденци, предвождани от Risaras, имах дори уговорка за ненападение, постигната още в самото начало на ерата. Той постъпи обаче некоректно, като прие мой враг и си позволи да заплашва. Затова и този съюз минава в графата врагове.
Онази ера аз палих както българи, така и турци, така и всякакви останали. Играех, за да се забавлявам, а не за да преча на някой за сметка на доброто развитие на друг. Запалих много, включително и Ровена. Но сега Оля е в съюза ми! Май друг има нужда от еволюция в мисленето.
 Wink
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #24 -: Януари 02, 2009, 15:55:41 »

А кои са ви враговете?
Към masterwar имам отношение, защото беше в They при турците, които гледаха в началото само да пречат с палежи на всички български играчи. Щом искат война на националистична основа, ще си я получат, поне тези, които останаха активни. Risaras побърза в началото да сключим примирие (явно не само с мен) и аз приех при условие, че до края на ерата няма да помага на враговете ми, а именно турците ведно с останалите членове на съюза им и извън съюзни приятелчета. Сега какво стана? Прие masterwar и после условие: ако го нападнеш... ами такова... ще ни развалиш споразумението. Всичко, що е чужденец, отива в месомелачката. Ако сме живи след това и има желаещи за екшън българи, започваме да се забавляваме с тях. И ерата свършва...
Видимо не правите разлика между играчите според тяхната националност..  П.П  Имал съм НАП ове с доста съюзи съставени от чужденци..С много от тях съм и приятел..Даже съм съдействал да бъдат приемани в БГ съюзи...Ако имам нужда от еволюция в мисленето то определено не е на националистическа основа..Успех !!
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #25 -: Януари 02, 2009, 16:33:55 »

Разбира се, че не правя. Всички чужденци, които са ми в обхват, са в съюза LDKnights, който поради поведението на неговия лидер е враг. Единственият играч с турско знаме, който може да ми влезе в обхват, е mturkan, който ми е враг, защото е част от бившия турски съюз They, членовете на който палиха български играчи в началото, включително и мен. Толкова по въпроса за национализма. По принцип не употребявам алкохол, така че дори и по празниците съм трезвен и знам какво говоря.
П.П. Помолих Ви най-учтиво да не адресирате към мен в този форум. Трябва ли да Ви моля пак?? Не се интересувам дали сте имали напове или не, нито от Вашата позиция по какъвто и да е въпрос. Защо ми спамите в темата?? Същата имаше определено предназначение, което се изпълни. Трябва ли да я заключвам, за да пазя от смап и то от един модератор? ? ? ? ? ?
« Последна редакция: Януари 02, 2009, 16:35:58 от Skeletan » Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #26 -: Януари 02, 2009, 16:43:09 »

Разбира се, че не правя. Всички чужденци, които са ми в обхват, са в съюза LDKnights, който поради поведението на неговия лидер е враг. Единственият играч с турско знаме, който може да ми влезе в обхват, е mturkan, който ми е враг, защото е част от бившия турски съюз They, членовете на който палиха български играчи в началото, включително и мен. Толкова по въпроса за национализма. По принцип не употребявам алкохол, така че дори и по празниците съм трезвен и знам какво говоря.
П.П. Помолих Ви най-учтиво да не адресирате към мен в този форум. Трябва ли да Ви моля пак?? Не се интересувам дали сте имали напове или не, нито от Вашата позиция по какъвто и да е въпрос. Защо ми спамите в темата?? Същата имаше определено предназначение, което се изпълни. Трябва ли да я заключвам, за да пазя от смап и то от един модератор? ? ? ? ? ?
Добрия тон изискваше отговор..След като не желаехте да го получите да не бяхте писали ...П.П Дали се интересувате или не от позицията ми мен слабо ,даже никак не ме интересува..Това е Форум и ще си пиша където си поискам..А относно спама - точно от Вас съвети не приемам..Ако желаете спокойно може да си заключите темата..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #27 -: Януари 02, 2009, 17:37:35 »

Първо, имахте нахалството да коментирате начина ми на милсене без да сте наясно въобще с обстоятелствата. Второ, имате наглостта да бойдиствате в червеничко собствените ми думи за да обясните собствената ми позиция на мен. Трето, след като не играете в Блиц и нямате желание да станете член на Blackness, включването Ви с някакви размишления е не само неуместно, но и представлява спам. От шест човека съюз другите четирима са чужденци: един бразилец, един американец и двама виатнамци. След като и двамата не се интересуваме от мнението на другия, защо сте тръгнали да ми обяснявате за някаква логика преди не знам си колко ери, кое било правилно или нередно и за това радвате ли се или не?!? Нямам нищо против да си пишете където си искате в този форум, стига да не спамите в мои теми. Ако обичате, засрамете се и не ме принуждавайте да заключвам темата, някой друг желаещ може да се появи.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #28 -: Януари 02, 2009, 18:00:29 »

Първо, имахте нахалството да коментирате начина ми на милсене без да сте наясно въобще с обстоятелствата. Второ, имате наглостта да бойдиствате в червеничко собствените ми думи за да обясните собствената ми позиция на мен. Трето, след като не играете в Блиц и нямате желание да станете член на Blackness, включването Ви с някакви размишления е не само неуместно, но и представлява спам. От шест човека съюз другите четирима са чужденци: един бразилец, един американец и двама виатнамци. След като и двамата не се интересуваме от мнението на другия, защо сте тръгнали да ми обяснявате за някаква логика преди не знам си колко ери, кое било правилно или нередно и за това радвате ли се или не?!? Нямам нищо против да си пишете където си искате в този форум, стига да не спамите в мои теми. Ако обичате, засрамете се и не ме принуждавайте да заключвам темата, някой друг желаещ може да се появи.
*tired*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #29 -: Януари 02, 2009, 18:52:59 »

Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!