Imperia Online България  
Април 19, 2024, 12:57:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИО - Клиенти или не?  (Прочетена 8319 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Levski1914
Сержант
**

Karma: +95/-73
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #60 -: Януари 18, 2009, 02:14:49 »

Ето мойто мнение,което сме обсъждали и друг път в други теми по въпроса.
Получаването на допълнителен доход е операция ,която директно влияе върху развитието на играта.ДОХОД е част от алгоритъма на тази игра
Получаването на такъв не може да стане извън нея ,паралелно или по друг начин,което на практика означава ,че те са неразделно свързани и неотделими ...щом заплащаш за неразделна част от нея то по смисъла си ползвател на цялата,и тогава какъв си ти
Прочети отново!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен

AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #61 -: Януари 18, 2009, 02:15:36 »

Аз лека нощ пожелавах на SOMEBODY, с теб още не съм приключила  Wink. Не мога да съм такъв егоист и да те оставя да си пиеш кафето сам. Обещавам, че сутринта ще съм пред портите на замъка ти с цялото си кралско войство!  Tongue  Надявам се да имаш кафе за всички  Grin

А ся де - тва прилича на "Вкарай вълка в кошарата"... Да спазваме заглавието на темата - предпочитам да не съм ти клиент  Grin
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #62 -: Януари 18, 2009, 02:17:01 »

Кое? Да ползвам сайт ме прави клиент? Глупости - ползвам по 3451 сайта на ден - да не би да съм и клиент - с нищо не са ми задължени - ама им ползвам инфото за професионални цели...

Даже не съм им чел на всичките правата за ползване - не ми трябват - ползвам сайтовете - преди две години половината от тях ги нямаше - преди две години половината от хисторито ми ги имаше - сега ги няма - е клиент ли съм им на тези дето ги няма - че да ми платят обещетение, щото домейните вече не съществуват...

Вземи направи разлика между сайт и бонус - в ИО ползват ПХП, утре ако ползват АСП само 3% ще го забележим - вземи ги обвини и за това - нали си им клиент...

И какви загуби си претърпял от това, че тези сайтове не съществуват Huh? Или от това че не ползват вече ПХП а АСП Huh?
Или си говорим за права по принцип Huh?

Да права има ... но те са регламентирани ....
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #63 -: Януари 18, 2009, 02:17:55 »

Прочети отново!!!!!!!!!!!!!!!!!

И?
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
LadyBG
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #64 -: Януари 18, 2009, 02:19:45 »

А ся де - тва прилича на "Вкарай вълка в кошарата"... Да спазваме заглавието на темата - предпочитам да не съм ти клиент  Grin

Е нали кафе уж ще пием, това онова....   *freak*  По темата - нИдей, не ти и трябва, че ще те карам да ми плащаш  Tongue
Активен

Angel by day, Devil by night !!!
Levski1914
Сержант
**

Karma: +95/-73
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #65 -: Януари 18, 2009, 02:23:31 »

И?
Бонус е нещо съвсем различно бе човек...в дефинитивния смисъл бонус не се купува ...ама карай щом така ви харесва ...все ми е едно кой какъв се смята  клиент ,юзер или друг  от моята професионална гледна точка аз съм клиент и мога да защитя твърдението си,но по принцип е безмислено
Активен

AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #66 -: Януари 19, 2009, 01:30:35 »

Бонус е нещо съвсем различно бе човек...в дефинитивния смисъл бонус не се купува ...ама карай щом така ви харесва ...все ми е едно кой какъв се смята  клиент ,юзер или друг  от моята професионална гледна точка аз съм клиент и мога да защитя твърдението си,но по принцип е безмислено

Bonus - допълнително възнаграждение, премиални и пр

За закупен прах - получаваш бонус още 50 грама...

Никой не те кара да го купуваш... Но ако го купиш - ще вземш бонуса...

Ако закупите еди какво си, ще получите бонус - еди какво си ... а ако не го закупите? Няма да го получите...

Къде е разликата  Grin

ИО е само един сайт - можеш да се регнеш - може да не се... ако се регнеш - не ставаш клиент, а потребител на сайт... каквото и да закупиш от там - пак си си потребител, щото няма ниво - клиент... нито ти дават повече права, нито имаш възможност да въздействаш на сайта - това, че купуваш 10 часов доход на ресурси, едва ли има нещо общо със сайта - щото пращайки смс, може да активираш, а може и да не...
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
Levski1914
Сержант
**

Karma: +95/-73
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #67 -: Януари 19, 2009, 02:04:26 »

Bonus - допълнително възнаграждение, премиални и пр

За закупен прах - получаваш бонус още 50 грама...

Никой не те кара да го купуваш... Но ако го купиш - ще вземш бонуса...

Ако закупите еди какво си, ще получите бонус - еди какво си ... а ако не го закупите? Няма да го получите...

Къде е разликата  Grin

ИО е само един сайт - можеш да се регнеш - може да не се... ако се регнеш - не ставаш клиент, а потребител на сайт... каквото и да закупиш от там - пак си си потребител, щото няма ниво - клиент... нито ти дават повече права, нито имаш възможност да въздействаш на сайта - това, че купуваш 10 часов доход на ресурси, едва ли има нещо общо със сайта - щото пращайки смс, може да активираш, а може и да не...
започна да пишеш ,откровени глупости......спри по добре......върни горе и прочети пак ....написано е дефинитивно...другото е само колкото спам да има Wink Wink Wink
Активен

AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #68 -: Януари 19, 2009, 02:11:02 »

започна да пишеш ,откровени глупости......спри по добре......върни горе и прочети пак ....написано е дефинитивно...другото е само колкото спам да има Wink Wink Wink

Написано е дефинитивно  Grin Демек - определено... И кое е определено, и кой го е определил...

Аха - аз съм спамел...  Grin Grin
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
Levski1914
Сержант
**

Karma: +95/-73
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #69 -: Януари 19, 2009, 02:16:21 »

дефинитивно е написано моето мнение по отношение защо мисля ,че съм клиент на тази игрална платформа ....може и да не съм разбрал ,ако разсъждаваш върху написаното от мен ,мисля че го правиш в грешна посока ,а ако си изразяваш принципно мнение независимо от моето,то тогава се извинявам Smiley
Активен

AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #70 -: Януари 19, 2009, 02:20:40 »

дефинитивно е написано моето мнение по отношение защо мисля ,че съм клиент на тази игрална платформа ....може и да не съм разбрал ,ако разсъждаваш върху написаното от мен ,мисля че го правиш в грешна посока ,а ако си изразяваш принципно мнение независимо от моето,то тогава се извинявам Smiley

Няма какво да му расъждаваме - определено или не - ТИ си потребител на сайт. Докато го има - ще си останеш потребител. Това което ще купуваш от ТОЗИ сайт е само бонуси - приход, конструктивни точки и т.н.... Но все ще си потребител... Когато този сайт престане да съществува ти ще си БИВШ потребител на сайта, който е съществувал. Никога няма да си клиент! Колкото по-рано го разбереш, толкова по-добре ще се почустваш...  Grin
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!