Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:31:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Доблестните играчи от свят2 са събрани в съюз Shopska_Sa  (Прочетена 10890 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
abettor
Сержант
**

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #15 -: Декември 25, 2008, 23:01:48 »

Рагнар е направил "Румънски" съюз......но е българин! Не знам колко е коректно от гледна точка на играта, но явно сърцето му го влече там......За мен това е едно момче с неосъзната душевност, опс, народност!  Grin
Активен
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #16 -: Декември 25, 2008, 23:08:58 »

Ха сега : "мамалигар" проговори български, пироман отвсякъде и ми говори за доблест, 4-ма от тях са в МОД и говори че ние сме излизали в МОД, нямат една атака към наша армия и палят навръх Бъдни вечер и опищяха форума щото ще загубят войната. То бива чудеса по Коледа - ама при вас са доста Smiley

Пич, това че след 1 месец никой няма да помни за теб в тая ера и си решил че СЕГА ще си героя на ерата, а не в края ние много добре го знаем - виждали сме го много пъти тоя номер. Споко - ако наистина искаш война ще имаш - обещавам ти 8 часа преди да свърши тази да има обявена нова, 1 минути след като всърши и тя да има нова и така докато ми излезеш извън 2х обхвата - където почти ми беше когато ни обявихте войната между другото Smiley
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #17 -: Декември 25, 2008, 23:12:07 »

кой, кога, нещо за....пребиване да има ?   Grin
Активен

BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #18 -: Декември 25, 2008, 23:39:19 »

 *ok* вмомента работя по вьпроса сьс магданоза
Активен

ragnar
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #19 -: Декември 26, 2008, 16:28:07 »

 Да объркаш противника си кой е най-лесно, разбира се че имаме българска кръв в нас, но какво да кажем за българите обичащи шопската салата - от цял съюз останаха само 2-ма.Ние сме 7 човека съюз и трима излезнаха в мод заради Коледа, не сме зомбирани като ацид да играем, но нито един от тях не е напускал съюза, докато ацид за пореден път напуска съюз.Колко пъти сменяш съюзите приятелю?Три...четири път...или пет бяха?  *pardon*
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #20 -: Декември 26, 2008, 18:28:52 »

Е, докато правилото за 4-те съюза не работи така ще е...А теб какво те бърка толкова *pardon*
п.п. Не мога да се сдържа да не добавя нещо друго - след като говориш за доблест тук, колко доблестно според теб е да обявяваш войни на фермерски съюзи дето войска за един пожар нямат *freak* Къде е тръпката в това, че нещо не ми е ясно *scratch*
Ако целта е само да трупате точки за съюзната класация - толкова по-жалко за вас...
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #21 -: Декември 26, 2008, 18:35:20 »

Всъщност, правило за 4 съюза вече няма. Позволените смени са десет.
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=7947.0
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
the_knight
Гост
« Отговор #22 -: Декември 26, 2008, 18:36:45 »

Всъщност, правило за 4 съюза вече няма. Позволените смени са десет.
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=7947.0
*ok*
Мен повече ме интересува отговора на следващото в горния ми пост - онова за доблестните играчи  Wink
« Последна редакция: Декември 26, 2008, 18:41:55 от Elektra » Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #23 -: Декември 26, 2008, 18:57:18 »

*ok*
Мен повече ме интересува отговора на следващото в горния ми пост - онова за доблестните играчи  Wink
каква доблест какви 5 лева вси4ко под ножа моля ти се не се излагай само приказвате за доблест ама когато имате възможност да навредите на някой независиму от вси4ко веднага сте на лице никой не осъзнава ако му направа услуга и не съм го пребил и после се ка4ват на главата ти Smiley има само една доблест и тя я дава само когато пребиеш не4ия воиска е само тогава те уважават Smiley бои докато мърдат и като спрът да мърдат продължи още малко за всеки слу4еи
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #24 -: Декември 26, 2008, 20:24:43 »

каква доблест какви 5 лева вси4ко под ножа моля ти се не се излагай само приказвате за доблест ама когато имате възможност да навредите на някой независиму от вси4ко веднага сте на лице никой не осъзнава ако му направа услуга и не съм го пребил и после се ка4ват на главата ти Smiley има само една доблест и тя я дава само когато пребиеш не4ия воиска е само тогава те уважават Smiley бои докато мърдат и като спрът да мърдат продължи още малко за всеки слу4еи
Първо прочети внимателно за какво иде реч и после пиши...Става ли? Че малко неподготвен се изказа и тоя път *pardon*
Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #25 -: Декември 26, 2008, 20:31:13 »

Първо прочети внимателно за какво иде реч и после пиши...Става ли? Че малко неподготвен се изказа и тоя път *pardon*
много ясно 4е могат да си обявяват воини на фермери колкото си искат има го в играта щом са си направили саюз трябва да са готови за воина !!!! като не са готови за воина да не си прават активен саюз за да не бъдат цел на опожарявания и грабежи макар 4е има игра4и кадето имат прекалено малко .... и атакуват празни крепости за да си на4ешат болното място
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #26 -: Декември 26, 2008, 20:36:55 »

много ясно 4е могат да си обявяват воини на фермери колкото си искат има го в играта щом са си направили саюз трябва да са готови за воина !!!! като не са готови за воина да не си прават активен саюз за да не бъдат цел на опожарявания и грабежи макар 4е има игра4и кадето имат прекалено малко .... и атакуват празни крепости за да си на4ешат болното място
Еех, пешко *wall* Но все пак иронията е нещо тънко и не всеки може да я хване Smiley
Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #27 -: Декември 26, 2008, 20:44:25 »

Еех, пешко *wall* Но все пак иронията е нещо тънко и не всеки може да я хване Smiley
не си удряи главата в стенета 4е ми става мъ4но  Cry и не се ядосваи  *rose*
Активен

moby
Гост
« Отговор #28 -: Декември 26, 2008, 21:13:38 »

Еех, пешко *wall* Но все пак иронията е нещо тънко и не всеки може да я хване Smiley
Праф е Пишко , щом имаЖ Саус , ще му мислиш  *hihi*
Активен
pluribus
Лейтенант
***

Karma: +101/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #29 -: Декември 26, 2008, 22:22:55 »

Не мога да се сдържа да не добавя нещо друго - след като говориш за доблест тук, колко доблестно според теб е да обявяваш войни на фермерски съюзи дето войска за един пожар нямат *freak* Къде е тръпката в това, че нещо не ми е ясно *scratch*
Ако целта е само да трупате точки за съюзната класация - толкова по-жалко за вас...
ми ако сте се накопали вече може да ги почвате Smiley
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!