Imperia Online България  
Април 24, 2024, 06:23:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Браво на сьюз SeeNoEvil_  (Прочетена 9335 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #30 -: Декември 25, 2008, 20:52:36 »

Не им се вярва май какво ги чака за новата 2009  Grin Grin Grin Ще има сурвакане, дано не се стискат ами дадат повечко  Tongue Tongue Tongue
Активен

Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #31 -: Декември 25, 2008, 22:08:57 »

и аз да се извиня за тримата дето ударих на 24ти  Embarrassed Embarrassed Embarrassed
ама всичко беше през деня вечерта бе около масата и върху нея  bgflag bgflag *beer*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #32 -: Декември 25, 2008, 22:15:30 »

 Grin *beer* bgflag
Активен

LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #33 -: Декември 25, 2008, 23:15:35 »

ай браво , честит 8ми март
Активен

BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #34 -: Декември 25, 2008, 23:38:43 »

 Grin
Активен

Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #35 -: Декември 25, 2008, 23:40:30 »

мандарина къде ти изчезна паричката , че и пак в мод без да пишеш  *xxx*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #36 -: Декември 25, 2008, 23:43:15 »

не е интересна май в Бг3  Grin
Активен

LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #37 -: Декември 25, 2008, 23:44:23 »

колкото Бг5 и Бг76, простотии  Grin
Активен

atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #38 -: Декември 26, 2008, 20:58:51 »

Без мен да не ти е скучно, да свърши БГ2, че много ми идва  Cool  *freak*
Активен

BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #39 -: Декември 26, 2008, 22:26:28 »

Сьюз Мишоци SeeNoEvil_ вие сте жалки подпалвачи Grin
Активен

qpetkov
Гост
« Отговор #40 -: Януари 22, 2009, 23:47:42 »

Сьюз Мишоци SeeNoEvil_ вие сте жалки подпалвачи Grin
еи бояне срам нямаб ли бе 4овек Grin нали вие започнахте да заплабвате член от набият саиуз че сте бтяли касича да го правите вийте какво мился за вабият саиуз мисля че нямате и какпка достоинство ти 2пати излиза в мод тогава спомняб ли си?или да ти опресня паметта като излезеб от мода :Dно ти си вече 2месеца в мод и едва да ли бте се оспмелиб да влезеб в играта и не можеб да твардиб 4е ние сме били жалки забтото аз докато се развивабе ваб играч в близост до мен аз му обебтах че няма да го притеснявам и до ден днебен си даржа на думата ти знаеб кои е но така става с всеки които се осмели да запла6ва  членове на саиузат ни пожарникари сме били,ами нямахме елхи за коледа и ребихме да ви направим такива това е *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #41 -: Януари 23, 2009, 03:28:57 »

еи бояне срам нямаб ли бе 4овек Grin нали вие започнахте да заплабвате член от набият саиуз че сте бтяли касича да го правите вийте какво мился за вабият саиуз мисля че нямате и какпка достоинство ти 2пати излиза в мод тогава спомняб ли си?или да ти опресня паметта като излезеб от мода :Dно ти си вече 2месеца в мод и едва да ли бте се оспмелиб да влезеб в играта и не можеб да твардиб 4е ние сме били жалки забтото аз докато се развивабе ваб играч в близост до мен аз му обебтах че няма да го притеснявам и до ден днебен си даржа на думата ти знаеб кои е но така става с всеки които се осмели да запла6ва  членове на саиузат ни пожарникари сме били,ами нямахме елхи за коледа и ребихме да ви направим такива това е *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Пич, оправи си граматиката, че ставаш смешен вече. А що се отнася за достойнство, то тази думичка във вашия съюз липсва. Единствено лидера ви е малко по-стабилен, а за останалите просто нямам думи.  Нападате и после: " Ама ние не бяхме първи",  "Новобранска работа", Не са разбрали", " Ама нали уж бяхме съюзници, защо ни нападате?". За мен сте едни мишоци нищо повече!!! Съжалявам ви!
« Последна редакция: Януари 23, 2009, 04:42:36 от lyubo_78 » Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
qpetkov
Гост
« Отговор #42 -: Януари 23, 2009, 07:24:48 »

Пич, оправи си граматиката, че ставаш смешен вече. А що се отнася за достойнство, то тази думичка във вашия съюз липсва. Единствено лидера ви е малко по-стабилен, а за останалите просто нямам думи.  Нападате и после: " Ама ние не бяхме първи",  "Новобранска работа", Не са разбрали", " Ама нали уж бяхме съюзници, защо ни нападате?". За мен сте едни мишоци нищо повече!!! Съжалявам ви!
ми забто не ми доидеб тогава бе мажкар слу6аи сега какво бте ти кажа почти всички на думи сте много силни но в деиствителност сте лоловци разбра ли ме добре аз сам бил сме6ен а в сабност вие сте смебните бтото тия от легион като ви скрацнат с заби и се напикавате от страх *hahaha* *hahaha* *hahaha*започвам да си мисля че тук в форума сте збирбтина от жалки устати страхливци които като им стане напечено подвиват опабка като страхливи ку4ета колкото до мен и саиузат ми имаб касмет че лидерат ми е печен иначе и ти б6те6е да вее6 знаменцето като 2ма от легион които в момента го развяват Grin ама нали си много отворен жалки подлизурковци това сте вие легион като ви скрацнат и си давате задниците гадни к.....и  *freak*
Активен
qpetkov
Гост
« Отговор #43 -: Януари 23, 2009, 07:36:05 »

Пич, оправи си граматиката, че ставаш смешен вече. А що се отнася за достойнство, то тази думичка във вашия съюз липсва. Единствено лидера ви е малко по-стабилен, а за останалите просто нямам думи.  Нападате и после: " Ама ние не бяхме първи",  "Новобранска работа", Не са разбрали", " Ама нали уж бяхме съюзници, защо ни нападате?". За мен сте едни мишоци нищо повече!!! Съжалявам ви!
малеееееее аве мои човек ти да не си касичката на саиуза ти ве *hahaha* ми ти имаб няколко провки и наи населената ти е с 100 000к население ве малиииииииииии замалчи и ти забранявам повече да разговаря6 с мен *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*ако искаб 6те ти ослужа с служебния си и натам нали знаеб смебко *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #44 -: Януари 23, 2009, 13:57:15 »

малеееееее аве мои човек ти да не си касичката на саиуза ти ве *hahaha* ми ти имаб няколко провки и наи населената ти е с 100 000к население ве малиииииииииии замалчи и ти забранявам повече да разговаря6 с мен *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*ако искаб 6те ти ослужа с служебния си и натам нали знаеб смебко *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Научи се да пишеш и тогава разговаряй с мен.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!