Imperia Online България  
Април 26, 2024, 02:08:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: провинциите  (Прочетена 3266 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
altair
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« -: Декември 24, 2008, 23:10:33 »

здравейте моето предложение е такова - понеже гледам че фонът на селата във всички провинции е еднакъв , дали случайно неможе да поразнообразите мъничко  Smiley ще бъде много яко ... Равнинен - непроменен , а останалите да се създадат нови фонове
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #1 -: Декември 25, 2008, 04:28:44 »

що не си пуснеш анимационно филмче ?  *crazy*
кво ви стана, сами ли ги мислите или с мама и тати тия простотии... *crazy*
Активен

kjkjkjkjkjkjkjkj
Гост
« Отговор #2 -: Декември 25, 2008, 06:36:29 »

хахаха... ако искаш мога през 2 провинции да ти нагътам крепостите, а в останалите пожарчета  *freak* мисля, че ще стане достатачно цветно  Grin ай тихо с тия тъпите предложения  *xxx*
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #3 -: Декември 25, 2008, 07:11:00 »

виж другата детска тема, тия са яли развалени пасти  Grin
Активен

BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4 -: Декември 25, 2008, 09:09:25 »

тьй е като не могат да научат тази игра искат друга  ;D
Активен

LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #5 -: Декември 25, 2008, 10:24:13 »

ми да се регнат некъде на м*****а си в друга да ***  Lips Sealed
Активен

Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #6 -: Декември 25, 2008, 10:40:42 »

Нови пейзажчета, анимацийки може би? Защо пък не?? Обаче аз от Дядо Коледа искам бутонче "Разруши", с което да смъквам нивата на непотребните ми сгради. Каменна кариера 32-ро ниво без кьорав селянин вътре е непотребна. Не искам ресурс обратно, инвестицията се е изплатила. Искам да мога да руша, руша, руша...
Искам и бутонче "Отмени строежа". Сигурно може да се измисли така, че сгради и проучвания, пуснати по време на атака, да не могат да се отменят. И бутончето да работи само в следващите няколко секунди или минути след евентуалната грешка. Shit happens, както казват на запад.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #7 -: Декември 25, 2008, 11:20:24 »

Нови пейзажчета, анимацийки може би? Защо пък не?? Обаче аз от Дядо Коледа искам бутонче "Разруши", с което да смъквам нивата на непотребните ми сгради. Каменна кариера 32-ро ниво без кьорав селянин вътре е непотребна. Не искам ресурс обратно, инвестицията се е изплатила. Искам да мога да руша, руша, руша...
Искам и бутонче "Отмени строежа". Сигурно може да се измисли така, че сгради и проучвания, пуснати по време на атака, да не могат да се отменят. И бутончето да работи само в следващите няколко секунди или минути след евентуалната грешка. Shit happens, както казват на запад.
това е добро
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #8 -: Декември 25, 2008, 11:30:34 »

Някои май са станали накриво на Коледа  ;D. Предложение за обогатяване на дизайна няма нищо общо с това, кой колко я може играта.
А на мен ми се иска, вместо хълмчета, на картата да има някоя и друга морска провинция  Embarrassed  Вместо полева битка - морски бой, вместо требушети - бойни фрегати.

И действително лошо ли е да се направи за сградите, подобно на войската - демонтаж и 50% възстановяване на вложения материал. Дори е по-реалистично.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #9 -: Декември 25, 2008, 11:35:27 »

50те% какво общо имат с прецакването на играта, играйте си морски игрички, наравете си рег. и си играйте  ;D
Активен

kjkjkjkjkjkjkjkj
Гост
« Отговор #10 -: Декември 27, 2008, 15:05:59 »

Ей юнга.. *freak* ти по суша не можеш да се оправиш, че чак и фрегати  *crazy*  Айде зимай си пояса Попай и се регвай в друга игра  Grin Че ей сега ще наема една дозина морски кончета и ще ти гътна кораловия рифт  Grin
Активен
krest
Лейтенант
***

Karma: +34/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 144



Профил
« Отговор #11 -: Декември 27, 2008, 15:08:38 »

Нови пейзажчета, анимацийки може би? Защо пък не?? Обаче аз от Дядо Коледа искам бутонче "Разруши", с което да смъквам нивата на непотребните ми сгради. Каменна кариера 32-ро ниво без кьорав селянин вътре е непотребна. Не искам ресурс обратно, инвестицията се е изплатила. Искам да мога да руша, руша, руша...
Искам и бутонче "Отмени строежа". Сигурно може да се измисли така, че сгради и проучвания, пуснати по време на атака, да не могат да се отменят. И бутончето да работи само в следващите няколко секунди или минути след евентуалната грешка. Shit happens, както казват на запад.
  разгледай ГВ  Wink
Активен
krest
Лейтенант
***

Karma: +34/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 144



Профил
« Отговор #12 -: Декември 27, 2008, 15:18:42 »

 *rose*

така е аз конкретно казвам че повечето неща които Skeletan  иска - там са осъществени  ;D
Активен
Werdy
Гост
« Отговор #13 -: Декември 27, 2008, 16:21:34 »

Абе това с дизайна е променлива работа е като пуснаха новия дизайн някои викаха че не могли да играт така а други че така е по хубаво. Виш ако се въведе нещо като моделиране на провинциите е срещу кредити за да има и кяр на създателите. Да речем да мога да заменя терена на НЕКОЛОНИЗИРАНА 1 с терена на неколонизирана 5 да речем един вид да може да се променя терена на дадена провинция .
Е за това си мечтая...
Активен
Werdy
Гост
« Отговор #14 -: Декември 27, 2008, 16:45:44 »

Smiley
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!