Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:10:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: are pak otnovo Preacher...  (Прочетена 2083 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Ноември 12, 2007, 20:33:16 »

ЕДИТ:КИРИЛИЦА!
« Последна редакция: Ноември 13, 2007, 02:02:15 от Krum » Активен

Tdj1
Редник
*

Karma: +10/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2007, 22:47:46 »

Много си прав човече . И истината е че не е само той а цялото му бившо съюзче (Zavera) което незнам как но в момента всички са в мод и то по време на война как става така незнам  Huh?
Активен

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят !
Руски форум: питаш нещо и теб те питат !
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2007, 23:47:43 »

ЕДИТ:КИРИЛИЦА!
« Последна редакция: Ноември 13, 2007, 02:02:28 от Krum » Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2007, 00:48:09 »

Не разбирам само защо мрънкаш?Пуснал си тема преди 4 часа и вече се почва невероятното мърморене,чакай малко ние да не следим 30 000 човека какво правят във всеки един момент?
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Tdj1
Редник
*

Karma: +10/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2007, 01:19:30 »

Не разбирам само защо мрънкаш?Пуснал си тема преди 4 часа и вече се почва невероятното мърморене,чакай малко ние да не следим 30 000 човека какво правят във всеки един момент?

Ми на мене ми се струва че Preacher не само не си е взел поука от наказанието което му наложихте а и в момента ви се подиграва като пак си прави каквото си иска и заобикаля по всякакъв начин доблесната и честна игра.Та ас си мисля че The_God  е напълно прав да негодува срещу подобни действия.
Активен

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят !
Руски форум: питаш нещо и теб те питат !
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2007, 01:48:12 »

ЕДИТ:КИРИЛИЦА!
« Последна редакция: Ноември 13, 2007, 02:02:00 от Krum » Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2007, 02:01:01 »

Ми на мене ми се струва че Preacher не само не си е взел поука от наказанието което му наложихте а и в момента ви се подиграва като пак си прави каквото си иска и заобикаля по всякакъв начин доблесната и честна игра.Та ас си мисля че The_God  е напълно прав да негодува срещу подобни действия.

Душевните терзания на Preacher ама въобще не ме интересуват,ако е сгафил ще си понесе последствията.Аз се дразня,че рибата е още в морето,а вие вече загрявате тигана.Хубаво...докладваш за някой,ми изчакай да мине проверката или ако изобщо не се случи тогава се тръшкай,какви са тия детински истории аз тепърва виждам темата,а той нашия вече насвяткал врели некипели...Темата ще продължи СЛЕД проверката!
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!