Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:07:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: HUNI- cvetarki i lajci  (Прочетена 5775 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Levski1914
Сержант
**

Karma: +95/-73
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #30 -: Декември 10, 2008, 01:29:07 »

требваше да дойдеш в сьюза в БГ1 предната ера да ги понапьнем ма ти искаш война на 24 часа е като се сетя повечето от наште са такива  Grin
Трябваше да...нещо в бг1 не го направихме както трябва тогава и аз излязох в мод завинаги 3 месеца преди края....иначе време сега имам не ми пречи война през 24 часа ,само ентусиасти съотборници да има  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #31 -: Декември 10, 2008, 01:55:33 »

Не очаквах от Duralumin морална подкрепа за което му благодаря  *ok* *ok* а колкото до войната на война като на война  Tongue Tongue Tongue
Активен

duralumin
УМРИ ПРАВ НЕ ЖИВЕЙ НА КОЛЕНЕ
Капитан
****

Karma: +65/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 298


$$$$$$$$$$$$$$


Профил
« Отговор #32 -: Декември 10, 2008, 02:03:54 »

Цитат
Не очаквах от Duralumin морална подкрепа за което му благодаря  *ok* *ok* а колкото до войната на война като на война 
Стефане, ако това си ти, да знаеш че им турих една майна на БГ пистите и идвам 90% по нова година при тебе на ски Smiley
да си приготвиш шкембето за мнооого бира  *beer**beer**beer**beer**beer*

Активен

enjoy the silece
cska31
Редник
*

Karma: +15/-36
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


CSKA N1


Профил
« Отговор #33 -: Декември 10, 2008, 02:15:19 »

maleeee
nemashe me nekolko chasa i gledam smelite momcheta v pampersite se nadprevarvali da pishat
a na tebe pod;a gnido cesare  shte ti napomnia kak reveshe i moleshe da ne vi zanuliavat NOVE  ili zabravi kak se moleshe da te ostavime?Huh? *hahaha*
2 greshka niama da ima do kasa shte te bia !!!
za drugite kvo da kaja ne gi znam
a v 3 niamam vreme za 3
sega se naduvai
a v 2 mai si marshal.........ama umrel
« Последна редакция: Декември 10, 2008, 02:17:27 от cska31 » Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #34 -: Декември 10, 2008, 02:16:27 »

АЗ НЕ ИГРАЯ В БГ 2 ОТ 6 МЕСЕЦА
АКО ИСКАШ МОГА И ПО БУКВИ ДА ТИ  ГО КАЖА  Grin Grin Grin  *crazy* *crazy*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
cska31
Редник
*

Karma: +15/-36
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


CSKA N1


Профил
« Отговор #35 -: Декември 10, 2008, 02:18:40 »

a kato ne igraesh kak taka vlezna i vednaga se modna be Huh?Huh?
eh  kolko si jalak
a na onezi ot gerena ..........ah kolko jalko e da si levskar  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #36 -: Декември 10, 2008, 02:20:37 »

много е просто,ама явно е голяма лъжица за теб , затова ще ти обясня,

оставих си паролата на някой и оттогава не знам какво става

сега зацепи ли?  ;D
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #37 -: Декември 10, 2008, 03:01:20 »

Стефане, ако това си ти, да знаеш че им турих една майна на БГ пистите и идвам 90% по нова година при тебе на ски Smiley
да си приготвиш шкембето за мнооого бира  *beer**beer**beer**beer**beer*


Не е Стефан от 4 5 месеца за съжаление или не, но за шкембе и бира и аз съм навит  Wink относно БГтата селянията е вече пълна но си е наша в БГ2 ще сме още в началото отбора е горе долу събран но играчи който са се доказали като боици са добре дошли , а ревлъовците пак ще плачат във форума  Tongue Tongue Tongue
Активен

Levski1914
Сержант
**

Karma: +95/-73
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #38 -: Декември 10, 2008, 04:23:48 »

a kato ne igraesh kak taka vlezna i vednaga se modna be Huh?Huh?
eh  kolko si jalak
a na onezi ot gerena ..........ah kolko jalko e da si levskar  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ЦСКА31.....много си ми симпатичен ама ,освен да кажеш това ,друго свързано с играта има ли какво да кажеш...или не помниш че в БГ3 ми бяхте касички целия ВИП БГ докато изобщо се занимавах сериозно там .....или сега ще ме питаш с кой ник  съм бил .....и изобщо като не можете да играете не ми се оправдавайте с липса на време и други глупости... и Никос ми се ежеше с финта "дайте ни 2 седмици време и ще видите " след 2 седмици вие просто ставахте все по малко точки.......вместо да псуваш ,ела и играй....обещавам ти специално на теб 168 часа напрежение непрекъснато!.....и да допълня само,за разлика от теб това което ти казвам няма общо с наименуването ти във форума,а с дебилското ти поведение извън него иначе дали си ЦСКА31 или Горубсо 1494 ми е все тая!!
« Последна редакция: Декември 10, 2008, 04:40:29 от Levski1914 » Активен

BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #39 -: Декември 10, 2008, 08:15:11 »

 Undecided
Активен

Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!