Imperia Online България  
Април 28, 2024, 04:29:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: HUNI- cvetarki i lajci  (Прочетена 5788 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cska31
Редник
*

Karma: +15/-36
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


CSKA N1


Профил
« -: Декември 09, 2008, 20:15:07 »

prodaljenieto ............
a chingiz da ne mi zakluchva temite zashtoto ne e korektno!!!!!!!!!
znaeme vi s kakav arshin merite taka che chingiz ne se pokazvai v svetlinata na drugite ot ekipa
pone za teb oshte ne sam si razvalil mnenieto!!!
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Декември 09, 2008, 20:25:52 »

първо не съм от екипа ....а съм модератор във форума .... наказанията не зависят от мен или от който и да е модератор тука ...за това си има оторизирани лица които си вършат работата ....аршина с който мерят си го знаят те ,и е еднакъв за всички ...а по твоя въпрос ти дадох отговор ,който ти го бяха дали преди това и други играчи ...ако не го възприемаш си е лично твоя работа ..за такова нещо досега наказания не е имало и няма как да има /проблема е единствено в вашия лидер който не си е свършил работата както трябва ...друг е въпроса ,ако атаките са пуснати от един човек и има някакво макар и минимално взаимодействие между двата акаунта ...тогава ще си отнесат наказанието ,но то ще бъде за съвсем друго нещо ,а не заради това което претендираш
И последно ...ако продължите с лошия тон ,и заканите и обидите  темата отново ще бъде заключена ...все пак и аз трябва да си върша работата ...мисля че си съгласен с това
« Последна редакция: Декември 09, 2008, 20:27:54 от Chingiz » Активен

pampolin
Редник
*

Karma: +11/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #2 -: Декември 09, 2008, 20:29:49 »

досега в историята на ИО няма наказание за това че лидера на определен съюз не си е свършил работата ...точка

Ама за нагласени битки има.
Активен
cska31
Редник
*

Karma: +15/-36
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


CSKA N1


Профил
« Отговор #3 -: Декември 09, 2008, 20:30:59 »

da za obidite minahme na lichni ......xaxaxaxa
a inache ako ne gi nakajat shte e smehotvorno !!!!!!!
e che ne e zakluchen saiuza si prav
NO......poglednete kade sa DRAGON v HUNI
a i cesar e edin ot tiah vliza puska nai malkoto smeshna bitka i...........Huh???
i ako se predpolaga che vlizash v edin saiuz za da pomagash za vazhoda mu a ne da vlezesh da navredish i da izlezesh !!!!!
eto za tova govora
a ne za neshto drugo !!!
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Декември 09, 2008, 20:51:45 »

точно това ти казах ...ако са имали преди това взаимодействие двата акаунта ще бъдат наказани ,но ако неса имали наказание нечакайте ..
чел си историята и това кой за какво влиза в съюз си е негова работа ....неговото действие има нарицателното ...троянски кон ...много отдавна в ИО това действие се играеше и от кандидатите за влизане в съюз  и колкото и да ви е чудно техните битки се отчитаха ,все едно са пълноправни членове ....знаеш ли какво беше на лидерите тогава през 10 минути да проверяват дали някой не кандидатства в съюза по време на война .....и ако има такъв да разберат точно с каква цел е кандидатствал за съюза ... затова и след като имаше доста подобни случаи се въведе тая опция за заключване на съюза ...сега пак ще се повторя грешката си е изцяло на лидера ....още повече това е недопустимо за съюз който редовно води войни /та това е първата работа на лидера ..след като си събере екип да заключи съюза /
на по горния пост .... ако няма взаимодействие между акаунтите ...приятелю ...кажи ми как ще докажеш че битката е била нагласена ..... или всяко посрещане взащита тогава ще е нагласена битка ....помисли малко върху тея неща
Активен

rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #5 -: Декември 09, 2008, 21:02:59 »

хане остави ги те в бг2 са големи майстори  Lips Sealed лошото е че таз епидемия се пренесе и в бг4 явно диагноза  *pardon*

1 година игра и нито инч напредък  *hmm*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #6 -: Декември 09, 2008, 21:03:50 »

cska31, грешката е ваша а филма е свършил, елементарно е да заключиш съюза но се иска малко мозък  Smiley
В БГ1 пак имаше подобни излияния, нямате си работа  Smiley
Активен

pampolin
Редник
*

Karma: +11/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #7 -: Декември 09, 2008, 22:28:06 »

точно това ти казах ...ако са имали преди това взаимодействие двата акаунта ще бъдат наказани ,но ако неса имали наказание нечакайте ..
чел си историята и това кой за какво влиза в съюз си е негова работа ....неговото действие има нарицателното ...троянски кон ...много отдавна в ИО това действие се играеше и от кандидатите за влизане в съюз  и колкото и да ви е чудно техните битки се отчитаха ,все едно са пълноправни членове ....знаеш ли какво беше на лидерите тогава през 10 минути да проверяват дали някой не кандидатства в съюза по време на война .....и ако има такъв да разберат точно с каква цел е кандидатствал за съюза ... затова и след като имаше доста подобни случаи се въведе тая опция за заключване на съюза ...сега пак ще се повторя грешката си е изцяло на лидера ....още повече това е недопустимо за съюз който редовно води войни /та това е първата работа на лидера ..след като си събере екип да заключи съюза /
на по горния пост .... ако няма взаимодействие между акаунтите ...приятелю ...кажи ми как ще докажеш че битката е била нагласена ..... или всяко посрещане взащита тогава ще е нагласена битка ....помисли малко върху тея неща


Ако няма някой да оспори факта че битката е наредена е редно да се накажат.
Доказателство алеко и цветиг никога не са имали взаймодействие помежду си, но бяха наказани за нареждане на битка. Тук е неоспоримо нареждането цезар не е активен от сума ти време влиза пуска атака кандидатсва за нове. С по-горния пример дадох доказателство че дори при липса на взаймодействие между ацц-та е имало наказания за наредени битки. Твърде лесно решихте да си измиете ръцете.
Активен
cska31
Редник
*

Karma: +15/-36
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


CSKA N1


Профил
« Отговор #8 -: Декември 09, 2008, 22:29:26 »

a kak shte komentirate  nakazania v bg 2
za koito znam che sa 1:1 s tazi bitka
i horata biaha nakazani!!!!!!!!!!!
a sega niama otnoshenie
ili samo si draskame ma kakva faida?Huh??
tova si e ako ne drugo TOCHENE NA VOENNI TOCHKI I RESURS!!!!!!
i aide stiga ste me ubejdavali v tova i onova
da razbrahme se che e greshka na lidera
az govora za samata bitka che e naglasena !!!!!!!1
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #9 -: Декември 09, 2008, 22:33:19 »

cska31, грешката е ваша а филма е свършил, елементарно е да заключиш съюза но се иска малко мозък  Smiley
В БГ1 пак имаше подобни излияния, нямате си работа  Smiley


диване стига си ги тормозил  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
cska31
Редник
*

Karma: +15/-36
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


CSKA N1


Профил
« Отговор #10 -: Декември 09, 2008, 22:36:08 »

jalki ste
tova e istinata
dobre e che svarshva taia era
za drugata shte e po lesno shte se znae koi s koi e i shte e dobre
« Последна редакция: Декември 09, 2008, 22:38:11 от cska31 » Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #11 -: Декември 09, 2008, 22:42:10 »

Ние може да сме жалки,а ти спри да обиждаш да не си отнесеш накрая само ти бана във форума  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .В миналата тема ти го акзах и тук ще го кажа.Грешката е на лидера ви-да е заключил съюза.Ако не са влизали един друг в акаунтите няма да има наказание,защото всичко е редовно.Ако са използвали някакъв друг вид комуниакция - скайп,ICQ,e-mail и т.н. и там са уговорили битката - ГОРИТЕ.


И наистина спри да обиждаш.Казахме ти как стоят нещата - и аз,и Чингиз,и Диването и кой ли още не.Оревахте форума..
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #12 -: Декември 09, 2008, 22:46:41 »


Ако няма някой да оспори факта че битката е наредена е редно да се накажат.
Доказателство алеко и цветиг никога не са имали взаймодействие помежду си, но бяха наказани за нареждане на битка. Тук е неоспоримо нареждането цезар не е активен от сума ти време влиза пуска атака кандидатсва за нове. С по-горния пример дадох доказателство че дори при липса на взаймодействие между ацц-та е имало наказания за наредени битки. Твърде лесно решихте да си измиете ръцете.
ти па философЪт, много било ясно, ми ясно е обадихме му се по скайпа или не можеш сам да го измислиш ?
Активен

LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #13 -: Декември 09, 2008, 22:47:54 »

jalki ste
tova e istinata
dobre e che svarshva taia era
za drugata shte e po lesno shte se znae koi s koi e i shte e dobre
колега друга БГ за мен никога, успех на всички  Tongue
 Grin
Активен

schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #14 -: Декември 09, 2008, 23:06:55 »

След 10.01.2009 се заемам сериозно със свят БГ2, а не в последния момент, така че, ще премерим сили. Smiley

Поздрави.  *beer*
Активен

Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!