Imperia Online България  
Април 23, 2024, 15:07:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Баси изкушавам се.. :)  (Прочетена 4837 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pitbull
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 15, 2007, 08:14:21 »

Не можеш да ги преброиш  Tongue :Smiley
Ако няма бъгове какво ще работи админа тогава?  *hahaha*
Активен
Trippin
Hashashin
Лейтенант
***

Karma: +260/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 159


свят1


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 15, 2007, 12:41:32 »

ще администрира форума  ;D
Активен

---лелеее колко си лош... оле затвори очички и лека нощ...
Kent
Гост
« Отговор #17 -: Ноември 15, 2007, 21:37:23 »

Мдам скоро не са се появявали маи съюзи стил Турбо и Джурасик дори и при чужденците.. ма знам ли Smiley Сега взех да се изкушавам и за такъв съюз да си спомня какъв хаос беше ама нямам толкоз нерви сякаш..
Гхосте, Април и аз сме били твои съюзници в ера 1 на свят 1... тогава бяхме при Шогуните ако ги помиш...

ПП. Ооо питбул.. варшавец... как е Smiley разцъкаи един блиц като почне ерата Wink
Активен
k4.BX-Ghost
CДЕЛАНО В СССР
Редник
*

Karma: +17/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #18 -: Ноември 18, 2007, 15:28:31 »

Шогуните ги помня Smiley
всичките ...
Активен

==============================
Сделано в СССР
Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #19 -: Ноември 19, 2007, 03:11:37 »

А аз най-вече си спомням ZEALOTS , които след първите 10 мин от война излизаха в мод  *hahaha*
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 19, 2007, 07:07:56 »

А аз най-вече си спомням ZEALOTS , които след първите 10 мин от война излизаха в мод  *hahaha*

hahaha  ....батенце ...явно нищо не си спомняш:)))  .... само една война сме излезли в мод и то беше със шогуните Smiley)) ....и не за друго а защото беше Великден ... искахме да договорим примирие тогава но великаните не поискаха и бяха наказани за това Smiley)) .... следващата война си я взеха и не виждам какво толкоз чепкаш по тоя въпрос ....нека някой друг да каже дали сме бягали в мод друга война Smiley))
Активен

Kent
Гост
« Отговор #21 -: Ноември 20, 2007, 19:38:19 »

Хихи.. Чингис... вашия съюз имахте лошия къмет да направите далаверата с мода точно когато всички четохме личните съобщения... някои беше разкрил бъга си спомням и тва ващо стана  по това време:) Точно тогава проверявахме дали деиства и си спомням какви си ги приказвахте в съюза и как всички тебе те питаха какво да правят за да не сгафят нещо... помня и колко надъхани бяхте и как се кефихте че ше биете Шогуните... ( аз лично нямам лоши чувства към вашия съюз де.. дори ме кефите колко сте постоянни.. а и наистина наи малко мизериии правите в сравнение с другите Smiley ). Мизерията тогава я направиха съюз  Вокил маи бяха, не помня вече, ама и те не са толкова виновни защото си отмъщаваха на ст. джордж.. съюза на марио... Ма тва са далечни работи Smiley Иначе по същото време си спомням и баи ники как точеше некви негови мултита хаха и всички четохме как със леиди ан си вярват че никои няма да ги хване хаха... ( то маи и админите ги съжалиха и не ги баннаха тогава )
 Гхосте предполагам че ти помниш Шогунс след като спряхме да играем... когато предостъпихме лидерството на човека които наи много го заслужаваше след нас - Килла... поне аз имам такива впечатления Smiley
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 20, 2007, 20:08:39 »

eheeee  ....хубави и забавни времена бяха по земите на империята Smiley)) .... имаше съревнование и надъхани хора ....наистина беше забавно Smiley))
Активен

Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #23 -: Ноември 21, 2007, 08:28:26 »

eheeee  ....хубави и забавни времена бяха по земите на империята Smiley)) .... имаше съревнование и надъхани хора ....наистина беше забавно Smiley))
Абе вие луди ли сте по това време да пишете как не са ви схванати пръстите
Чингиз и да не забравиш за 24 че ша те пална във всички провки
 *freak* *freak* *freak*
А наистина бяха забавни времена някога сега сме го ударили на пенсия дадахме си провките на ХИЛД и караме само на помощи
Активен
Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #24 -: Ноември 24, 2007, 19:43:05 »

Мда... Най-веселите времена бяха тогава, за съжаление сега тази игра запада  :-\
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 24, 2007, 19:55:31 »

няма го хъса ....няма го приятелското отношение дори и с противниците с които водиш война ....
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 24, 2007, 21:21:41 »

няма го хъса ....няма го приятелското отношение дори и с противниците с които водиш война ....
аз не съм съгласен... зависи от противниците >Grin
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!