Imperia Online България  
Април 19, 2024, 11:02:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Баси изкушавам се.. :)  (Прочетена 4833 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kent
Гост
« -: Ноември 10, 2007, 16:46:19 »

Мда... изкушавам се пак да разцъкам... От доста време не бях влизал тука и си викам я да хвърля едно око на любимата си игра... чета и виждам се същите работи из форума (и естествено 90 % от тях не свързани с играта ).. ама се пак малко ли безсънни нощи съм прекарал в дебнене на вършавци и сенчести..взеха да ми липсват тея неща..мисля да направя един блиц като почне новата ера.. всъщност със сестрата мислим да си направим пак общ акаунт както някога играехме в бетата и да си спомним как беше Smiley А ако все още е забранено и ни делнат здраве да е хихи.. Smiley Ако има някви новости.. Нигг ти си човека требе да разясняваш обещала си някога а аз помня Smiley

ПП. Баси времето, тая тема я пиша за трети път че се ми спира тока от тоя сняг тука в Шумен, направо е лудница хаха Smiley
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2007, 16:53:24 »

Мда... изкушавам се пак да разцъкам... От доста време не бях влизал тука и си викам я да хвърля едно око на любимата си игра... чета и виждам се същите работи из форума (и естествено 90 % от тях не свързани с играта ).. ама се пак малко ли безсънни нощи съм прекарал в дебнене на вършавци и сенчести..взеха да ми липсват тея неща..мисля да направя един блиц като почне новата ера.. всъщност със сестрата мислим да си направим пак общ акаунт както някога играехме в бетата и да си спомним как беше Smiley А ако все още е забранено и ни делнат здраве да е хихи.. Smiley Ако има някви новости.. Нигг ти си човека требе да разясняваш обещала си някога а аз помня Smiley

ПП. Баси времето, тая тема я пиша за трети път че се ми спира тока от тоя сняг тука в Шумен, направо е лудница хаха Smiley


Здравей и при мен в София спира нета... през 3-4 часа с една пръчка ходя да бутам кабела та да се изтърси снегът ,да не прекъсва.Иначе с кой ник играеше... май си те спомням (да си играл в ера1 свят 3 .... с 2 акаунта:)) мултак )
Активен
oxygen
Редник
*

Karma: +35/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Union


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2007, 17:15:55 »

Ехе 4е толкова ли е ло6о времето при вас не 4е вав Варна пе4е сланце само вали но от толкова много време.Кent лошо ниама да по4ешеш крастата с един барза ера Smiley
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2007, 17:33:37 »

В Пловдив не вали сняг Sad Sad..аз тази ера не играх в блица но от следващата ера ще има къртене на зъби *freak* *freak* ще стоя по цял ден пред компа *sos* *sos* и ще ви размажа  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Активен
Kent
Гост
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2007, 17:39:59 »


Здравей и при мен в София спира нета... през 3-4 часа с една пръчка ходя да бутам кабела та да се изтърси снегът ,да не прекъсва.Иначе с кой ник играеше... май си те спомням (да си играл в ера1 свят 3 .... с 2 акаунта:)) мултак )

Ем да цъках в свят 3 ера 1 с 50 акаунта и ти беше изкупителната жертва Smiley Ма добре се справи признавам ти го... със сестрата на беше касирал яко и двамата.. когато не си давахме много зор по това време. Smiley хубаво е че стари пичове ( врагове ) които не ми се ще да бия вече ги има още и ще е интересно като разцъкаме... сигурно ника с които ше се регнем никои няма да го знае ма така е по  интересно, мазало да става... иначе пак ми огасна компа на два пъти хаха и аз маи требе да разчистя снега Smiley

ПП. Ооо Нафта.. с тебе маи не сме се били ма те знам като ник теиче ше е интересно Wink

ПП2 Окси... как е мои Smiley Ако ти се цъка другата ера а  и на другите даи да ги омажем и в блица Smiley
« Последна редакция: Ноември 10, 2007, 17:44:13 от Kent » Активен
oxygen
Редник
*

Karma: +35/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Union


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2007, 17:50:33 »

Там несан играл и може наистина да направим един варгал :)Ште го измислим и вяарвам 4е 6те е доста интересно Smiley
Активен
kyzevich
Сержант
**

Karma: +18/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 11, 2007, 20:16:38 »

отдавна...много отдавна...още когато светът си беше само един....имаше един кент....беше си направил съюз...и в него членуваха всички...които не бяха приети никъде на друго място....
пет минути ми отнемаше само скролването...докато изчета всички членове.... *freak*
Активен

НА   
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 11, 2007, 20:17:53 »

Аз си спомням един Уил Смит, подвизаващ се в зората на свят три.
 Wink
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
demon
Anahronic
Сержант
**

Karma: +20/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Бъдеще няма.Бъдещето е ново минало


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2007, 12:04:47 »

а не бяха ли 3ма   в  свят 1  Huh?
Активен

                Славата отлита, но забравата е вечна.
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2007, 15:17:01 »

Аз си спомням един Уил Смит, подвизаващ се в зората на свят три.
 Wink


Приятни спомени имам от него и ''сестра му'' .... още си ги спомням Smiley
Активен
April
Редник
*

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 12, 2007, 15:33:35 »


Приятни спомени имам от него и ''сестра му'' .... още си ги спомням Smiley
Намекваш, че не съм му сестра? Shocked  Shocked  хм, винаги съм го подозирала, но сега вече сериозно се замислям дали пък не е вярно Wink
Активен
k4.BX-Ghost
CДЕЛАНО В СССР
Редник
*

Karma: +17/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 13, 2007, 09:11:14 »

Кента е уникат Smiley
няма да забравя съюзите му куцо киораво сакато при него
даже не помня имат ли спечелена война

После по едно време почнаха да си мерят пишките с някой хора ама минало заминало

Април е добра съседка Smiley макар че все не ми остана време да я плясна и все се чудех на кой от нашите ора беше ацц // сестра и тн Smiley

Ма е фен/ка макар да не успяхме да свършиме една работа  Embarrassed

Айде живи здрави някой ден може и аз да поразцъкам Блица ... а ако ми се занимава сериозно което надали ще стане скоро ще се върна в свят едно Smiley кой знае колко пропуски и бъгове има за откриване .
Активен

==============================
Сделано в СССР
Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #12 -: Ноември 13, 2007, 11:41:29 »

Айде живи здрави някой ден може и аз да поразцъкам Блица ... а ако ми се занимава сериозно което надали ще стане скоро ще се върна в свят едно Smiley кой знае колко пропуски и бъгове има за откриване .
[/b]

Не можеш да ги преброиш  Tongue :Smiley
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 13, 2007, 13:16:31 »

Намекваш, че не съм му сестра? Shocked  Shocked  хм, винаги съм го подозирала, но сега вече сериозно се замислям дали пък не е вярно Wink


хахахаах  >Grin
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 13, 2007, 22:54:21 »


Април е добра съседка Smiley макар че все не ми остана време да я плясна и все се чудех на кой от нашите ора беше ацц // сестра и тн Smiley

Ма е фен/ка макар да не успяхме да свършиме една работа  Embarrassed


Ние работата я свършихме със съседката Wink Който изпреварил натоварил.  *beer*
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!