Imperia Online България  
Април 19, 2024, 04:57:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нормално ли е това ?  (Прочетена 3230 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« -: Декември 03, 2008, 23:59:13 »

Става дума за 38ми свят.
Съюзът лидер в съюзните проучвания [Singidunum] е съставен от 36 играчи от които изключвайки тия в мод играят активно не повече от 10 а може и по малко да са.А останалите играе някой и само налива дохода им в съюзната каса.
Ще посоча един един играч от тях който дори им е и лидер в момента   medule73
човекът беше над 800к нетни с близо 1000000 армия (от нея близо 300к паладини) от две седмици е на малко под 400к нетни без да има битка загубена в атака, е загубил цялата си  армия  Sad  не мръдва и точка нагоре от тогава а доходът му изчезва постоянно. (Без да смятаме ресурса от разпуснатата армия къде е отишъл ) Смятам че има доста такива душички в съюзът им и че и така си играят от началото на ерата според мен .
Та въпросът ми е към екипа е нормално ли е това според тях как са събрани тия милиарди за проучванията и имали смисъл  от такъв начин на игра ?
Лично за  мен аз съм се отказал от тоя свят (Стигнах  за себеси до извод че не е за мен тия светове са само да копаш  Smiley  ) влизам колкото да убия някой от тях  Grin  за да не се мислят за толкова добри.
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
psplnk
Лейтенант
***

Karma: +44/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 220



Профил
« Отговор #1 -: Декември 04, 2008, 00:32:05 »

Приятел на мен по-интересното ми беше как така след онази празна атака по теб този същия билко с 2.5 милионна армия успя с не толкова добра икономика да натрупа 1 милиард злато Smiley Това ще остане една от големите мистерии на ИО. С каси не става .... колкото и да бере не може и да прави армия и да плаща издръжка , профки да пуска че чак и да му остане милиардче хехе . 38-ми е интересен свят , радвам се че си губя времето понякога там  Grin
Активен

rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #2 -: Декември 04, 2008, 00:42:40 »

Приятел на мен по-интересното ми беше как така след онази празна атака по теб този същия билко с 2.5 милионна армия успя с не толкова добра икономика да натрупа 1 милиард злато Smiley Това ще остане една от големите мистерии на ИО. С каси не става .... колкото и да бере не може и да прави армия и да плаща издръжка , профки да пуска че чак и да му остане милиардче хехе . 38-ми е интересен свят , радвам се че си губя времето понякога там  Grin
Явно човека е икономист а не обича да воюва и се опплаши от моите Ветерани  Grin
както казват от екипа възможное малка армия да победи по голяма от нея в защита.
Би било интересно ако се въведе  натрупване на опит на войската на победителя  а на загубилия да намалява  тогава ще стане доста по интересно  Wink
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #3 -: Декември 04, 2008, 15:03:48 »

И на мен този съюз ми е доста интерен.А скоро ще направя един от играчите им грозен за рисуване...
Активен
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #4 -: Декември 04, 2008, 20:33:01 »

И на мен този съюз ми е доста интерен.А скоро ще направя един от играчите им грозен за рисуване...
Опитай но няма да се получи според мен , няма никой от тях с по малка от 20 военна медицина  нищо че и аз съм с толкова  последната битка с тях не ми харесва  противника беше с 21ва и разлика във възстановяването на армиятя 13% аз гагубих като бройка повече армия и ако не са загубените паладани от  него няма смисъл от такива битки. За да се занули някой от тях трябва поне 4 ма да го ударят  Wink
Интересно ми е защо от екипа никой не отговаря нормалнили са тия техни проучвания и как си събират златото за тях ? Smiley
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #5 -: Декември 04, 2008, 20:41:22 »

16-та военна +  5 от съюзните  = 21  Smiley

Виждал съм 16-та военна (общо ) на по-малко от 500к нетни като човека беше първи по нетни.
Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
VellEll
Гост
« Отговор #6 -: Декември 04, 2008, 22:10:31 »

Това беше една от причините да се откажа от 38 преди 2 месеца, въпреки, че бях 8 по нетни и имах към 900 000 армия тогава....след като стана възможно да се виждат съюзните проучвания и всичко ми стана ясно..или е използван бъг или 90% от съюза си го движи тоя bilko1 и всичко внася в касата ....макар, че и това е луда работа...трябва да имаш нечовешки много свободно време и железни нерви за да не ти писне...
Активен
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #7 -: Декември 04, 2008, 22:32:59 »

Това беше една от причините да се откажа от 38 преди 2 месеца, въпреки, че бях 8 по нетни и имах към 900 000 армия тогава....след като стана възможно да се виждат съюзните проучвания и всичко ми стана ясно..или е използван бъг или 90% от съюза си го движи тоя bilko1 и всичко внася в касата ....макар, че и това е луда работа...трябва да имаш нечовешки много свободно време и железни нерви за да не ти писне...
Той явно го има това време или играе с още някого , просто не е нормално само като видиш атаките му как вървят рядко  има повече от 3ч разлика между тях.
И тоя дето писах за него смятам че  сега той го  движи .А както казаха тия светове са си за фермери да се развиваш  и да се кефиш  Grin .
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
nepipai
Редник
*

Karma: +6/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #8 -: Декември 04, 2008, 22:51:43 »

който не му понася да се изнася Tongue Tongue Tongue
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #9 -: Декември 05, 2008, 01:51:45 »

Той явно го има това време или играе с още някого , просто не е нормално само като видиш атаките му как вървят рядко  има повече от 3ч разлика между тях.
И тоя дето писах за него смятам че  сега той го  движи .А както казаха тия светове са си за фермери да се развиваш  и да се кефиш  Grin .
Рионе имам едно предложение за теб и съм ти го сотавил на лични във форума,когато имаш време ми пиши Smiley .
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #10 -: Декември 05, 2008, 14:52:19 »

Ще бъдат ли разбулени мистериите на 38 свят ....
Има ли някой ,който да бъде така добър да ме просветли как да изляза от вечният минус ,виждайки милярдите на колегите..плийз... *freak* Embarrassed :-
Усещах ,че нещо не е както трябва в този свят ,но оскъдният ми опит в играта не ми позволява да получа прозрение за изход от ситуацията в която се забих... Undecided Cry

п.п. или изхода е мод...да последвам примера на колегите си....
« Последна редакция: Декември 05, 2008, 14:54:07 от v.valentine » Активен
TnT
Сержант
**

Karma: +8/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 71



Профил
« Отговор #11 -: Декември 05, 2008, 17:21:59 »

Buga v igrata e za tezi koito neznaqt..aide da ne go kazvam no az pruv go izpitah..I sus malkoto doblest koqto ima v men go dokladvah.. No vijdam 4e Adminite o6te ne sa se spravili s nego..
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #12 -: Декември 05, 2008, 21:35:21 »

Buga v igrata e za tezi koito neznaqt..aide da ne go kazvam no az pruv go izpitah..I sus malkoto doblest koqto ima v men go dokladvah.. No vijdam 4e Adminite o6te ne sa se spravili s nego..
Админите доколкото научих са отстранили проблема.
Ще бъдат ли разбулени мистериите на 38 свят ....
Има ли някой ,който да бъде така добър да ме просветли как да изляза от вечният минус ,виждайки милярдите на колегите..плийз... *freak* Embarrassed :-
Усещах ,че нещо не е както трябва в този свят ,но оскъдният ми опит в играта не ми позволява да получа прозрение за изход от ситуацията в която се забих... Undecided Cry

п.п. или изхода е мод...да последвам примера на колегите си....
Пиши ми лични в 38,да те просветля Grin ...
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #13 -: Декември 05, 2008, 21:41:33 »

Админите доколкото научих са отстранили проблема.Пиши ми лични в 38,да те просветля Grin ...
Проблема е отстранен  *scratch* милярдите остават...ходи ги стигни после 3 годишна ера да тичам,пак няма да ги догоня... Cool
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #14 -: Декември 05, 2008, 21:47:10 »

Проблема е отстранен  *scratch* милярдите остават...ходи ги стигни после 3 годишна ера да тичам,пак няма да ги догоня... Cool
Да бе гледам,че си махнала минуса,ма и воиската ти я няма нещо  *freak* .
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!