Imperia Online България  
Април 26, 2024, 02:16:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Офертите на пазара  (Прочетена 13279 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sm00king
Сержант
**

Karma: +7/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Stoyko Trushanov


Профил
« -: Декември 02, 2008, 11:18:09 »

Така въпроса ми е защо като пусна оферта на пазара тя не излзиа веднага а излиза след половин един час ?
Активен
robusta
Programmer
*

Karma: +18/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #1 -: Декември 02, 2008, 12:07:43 »

Когато бъде пусната оферта на пазара тя става активна на произволен принцип .Става активна от 10 мин до 1 час след пускането на пазара
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2 -: Декември 02, 2008, 12:43:00 »

Когато бъде пусната оферта на пазара тя става активна на произволен принцип .Става активна от 10 мин до 1 час след пускането на пазара
не го лъжи човека... времето за активиране на офертата е от 15 минути до един час  Grin
Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #3 -: Декември 02, 2008, 15:47:38 »

след пускането на  стока на пазара Wink времето докато тя се появи активвна на пазара е от 10 минутки до час  *gamer*
Активен

Age of Extinction
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #4 -: Декември 02, 2008, 16:08:57 »

моя грешка  Cry
Пазарът
- За да купите нещо от Пазара, то трябва да се предлага от други играчи.
- Фиксирана комисионна от 10% се взема за публикуване на всяка оферта.
- Базовата търговска комисионна е 20%, но тя може да бъде намалена посредством проучването на нови нива Търговия. Всяко ниво Търговия, след 1-во, намалява търговската комисионна с 2%.
- Максималното ниво на проучване на Търговия е 11.
- Офертата е валидна 48 часа след нейното публикуване и се появява на пазара между 10 и 60 минути, след като се публикува.
- Петте най-изгодни като цена оферти винаги се показват в менюто "Покупки".
- Ако офертата изтече, тя се връща на публикувалия в провинцията, от която е публикувана.
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #5 -: Декември 02, 2008, 17:06:12 »

И ако не се лъжа пазарът си прави каквото си поиска с горките играчи...примерно искаш да купиш камък на цена 1.5 да кажем, а след натискането на бутончето се оказва че си купил на съвсем друга цена *freak* Моя ли е грешката или се беше случвало таман с двама имперци, които познавам *scratch*
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #6 -: Декември 02, 2008, 17:09:58 »

И ако не се лъжа пазарът си прави каквото си поиска с горките играчи...примерно искаш да купиш камък на цена 1.5 да кажем, а след натискането на бутончето се оказва че си купил на съвсем друга цена *freak* Моя ли е грешката или се беше случвало таман с двама имперци, които познавам *scratch*

 *ok* Grin ;D *scratch*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
the_knight
Гост
« Отговор #7 -: Декември 02, 2008, 17:13:40 »

Ето затова не го харесвам тоя пазар *pardon*
п.п. Не е лошо да се оправи това *scratch*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #8 -: Декември 02, 2008, 18:25:51 »

това няма как да се оправи аз и именно затова не търгувам Smiley
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #9 -: Декември 02, 2008, 18:53:18 »

Това е бъг - би трябвало да може да се оправи Smiley
Активен
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #10 -: Декември 02, 2008, 19:00:34 »

Не е бъг.Просто ти изкупуваш количеството от най- ниската цена и автоматично преминаваш на друга цена и ти  показва осреднена стойност на покупката.Това е когато купиш повече   от обявеното количество от най-ниската оферта.
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #11 -: Декември 02, 2008, 19:06:16 »

Не е бъг.Просто ти изкупуваш количеството от най- ниската цена и автоматично преминаваш на друга цена и ти  показва осреднена стойност на покупката.Това е когато купиш повече   от обявеното количество от най-ниската оферта.
Не говоря за това - ти не ме разбра *pardon* има 15к камък за 1,5 злато - пишеш че го купуваш цялото, натискаш съответното бутонче и хоп изненадааа - купил си  15 к камък за 2.5 цена *freak*
Активен
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #12 -: Декември 02, 2008, 19:07:12 »

това е гадно вече
Активен

Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #13 -: Декември 02, 2008, 20:13:15 »

Не говоря за това - ти не ме разбра *pardon* има 15к камък за 1,5 злато - пишеш че го купуваш цялото, натискаш съответното бутонче и хоп изненадааа - купил си  15 к камък за 2.5 цена *freak*

Точно преди да купиш обновяваш страницата и ако те устройва цената купуваш веднага. Така риска да те изпревари някой се свежда но 3-4 секунди.

Другия вариант е да се направи браузъра да обновява цените на пазара автоматично примерно през 1-2 секунди. Което технически не знам дали няма да натоварва сървъра. Но и да се направи това, според мен пак има голяма вероятност някой да те изпревари.
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #14 -: Декември 02, 2008, 20:28:54 »

Точно преди да купиш обновяваш страницата и ако те устройва цената купуваш веднага. Така риска да те изпревари някой се свежда но 3-4 секунди.

Другия вариант е да се направи браузъра да обновява цените на пазара автоматично примерно през 1-2 секунди. Което технически не знам дали няма да натоварва сървъра. Но и да се направи това, според мен пак има голяма вероятност някой да те изпревари.
*ok*
Макар че за мен е все едно - където въведат този пазар - там спирам да играя...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!