Imperia Online България  
Април 19, 2024, 15:26:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Само за сериозни играчи  (Прочетена 10999 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #15 -: Януари 15, 2009, 10:47:17 »

ми на анатема я хванах нощес, макар "застиването" на атаките по едно време да ме докара почти до истерия .....
въъъъъъ как може да ме сравняваш с някав аматъор Cry
Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #16 -: Февруари 26, 2009, 17:17:30 »

който иска да играе сериозна игра ориентирана изцяло към боя да ми пише... единственото условие да може да се бие, ако не може ще го научим  *gamer* Wink >Grin bgflag
да стягам и аз багажа и да идвам че нещо ми се преигра  ;D
Активен

Age of Extinction
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 26, 2009, 17:28:06 »

да стягам и аз багажа и да идвам че нещо ми се преигра  ;D
винаго когато поискаш  *rose* другата ера мислим да гоним първото място по съюзната калсация  Wink
Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #18 -: Февруари 26, 2009, 17:47:22 »

винаго когато поискаш  *rose* другата ера мислим да гоним първото място по съюзната калсация  Wink
аз пък мисля че повече във старата версия не бих играла  ;D новите светове са хубави и по добре поддържани  *rose*
Активен

Age of Extinction
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #19 -: Февруари 26, 2009, 17:57:04 »

аз пък мисля че повече във старата версия не бих играла  ;D новите светове са хубави и по добре поддържани  *rose*
еми тогава там ще те взема при мен  *friends* *rose*
Активен

F.Torres
Valio
Редник
*

Karma: +22/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #20 -: Април 17, 2009, 14:54:32 »

Еми освен да събера мотиките и да ги подпаля пък каквото му дойде  Grin Но като се замисля,точно в този съюз едва ли може да влезна,то само портаджии се навъртат  Lips Sealed ;D *hihi* Преди няколко ери с мойте хора,силно уважавах точно този съюз,но след това което направи лидера,доверието ми се изчерпа.Пожелавам ви притна игра и всичко най хубаво Smiley *rose*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #21 -: Април 17, 2009, 17:59:58 »

май нещо не те разбрах  *scratch* какъв ти е бил ник-а? и лидер освен мен на eXecutors друг не е бил? и не сме портджии.. мразя ги тия намеци като имаш нещо го кажи като мъж не с подмоничене само нападки...
Активен

F.Torres
Valio
Редник
*

Karma: +22/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #22 -: Април 19, 2009, 17:38:13 »

Еми точно за тебе говоря.Преди няколко ери играх с ник MucTuk,след това го подарих.Тогава мой много добър приятел 4i4e имаше приятелски отношения с твоят съюз и до колкото знам сте били и приятели с него  Cool Миналата ера аз играх с ник cinderella а накрая точно ти ме изпорти заради "уговорените битки" и ми взеха военните точки  *crazy* Cry Cry Незнам какво ти влизаше в работата да се заяждаш,след като всеки игра по свой си начин,а това че съм си разбил 600к армия за 4 дни няма никакво значение  [:-}
Активен
king_hoi
Сержант
**

Karma: +39/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 89



Профил
« Отговор #23 -: Април 19, 2009, 17:52:59 »

 *scratch* мисля, че познавам Вальо  Wink   Известно време беше член на Подгорие в свят бг2, после се отказа.... Той е истински боец!!! При него за пръв път видях войска повече от населението  Shocked
 Grin Grin Grin
Активен

и с десет чифта крила червеят няма да се превърне в орел!
F.Torres
Valio
Редник
*

Karma: +22/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #24 -: Април 19, 2009, 18:00:40 »

Аз се казвам Вальо,ти за мен ли говориш или за некой друг  Shocked Преди играх предимно военно,но в последните 2-3 ери съм си фермер  *hihi*
Активен
king_hoi
Сержант
**

Karma: +39/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 89



Профил
« Отговор #25 -: Април 19, 2009, 18:16:55 »

Аз се казвам Вальо,ти за мен ли говориш или за некой друг  Shocked Преди играх предимно военно,но в последните 2-3 ери съм си фермер  *hihi*
за теб говоря!!! бяхме заедно при никодим  Wink миналата година всят бг2  Smiley
Активен

и с десет чифта крила червеят няма да се превърне в орел!
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #26 -: Април 19, 2009, 18:29:52 »

Еми точно за тебе говоря.Преди няколко ери играх с ник MucTuk,след това го подарих.Тогава мой много добър приятел 4i4e имаше приятелски отношения с твоят съюз и до колкото знам сте били и приятели с него  Cool Миналата ера аз играх с ник cinderella а накрая точно ти ме изпорти заради "уговорените битки" и ми взеха военните точки  *crazy* Cry Cry Незнам какво ти влизаше в работата да се заяждаш,след като всеки игра по свой си начин,а това че съм си разбил 600к армия за 4 дни няма никакво значение  [:-}
пич бъркаш... не те издадох аз, а Наполеон и това всеки го знае... не хвърляй празни обвинения, които няма как да ги докажеш... а до тия подаръци аз не мога да ви ги знам и не ме интересуват
Активен

F.Torres
Valio
Редник
*

Karma: +22/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #27 -: Април 21, 2009, 14:45:16 »

Всеки ми казва че ти си ме издал,но както и да е няма значение,за мен това е минало и няма да се карам с никой.Ако исках до сега да си отмъстя на некой,щях да го направя,но просто не съм такъв.Впрочем до колкото ми е известно,много хора искаха да ме бият тази ера,но за сега всеки си мълчи.Миналата ера Наполеон се канеше а накрая остана само с хваленето  Grin Grin
Активен
F.Torres
Valio
Редник
*

Karma: +22/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #28 -: Април 21, 2009, 14:46:38 »

*scratch* мисля, че познавам Вальо  Wink   Известно време беше член на Подгорие в свят бг2, после се отказа.... Той е истински боец!!! При него за пръв път видях войска повече от населението  Shocked
 Grin Grin Grin
Пич,бъркаш ме с някой,не съм играл в никакъв БГ свят.Иначе се казвам Вальо,но със сигурност не съм този за който ме мислиш  Cry
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #29 -: Април 21, 2009, 15:20:25 »

Всеки ми казва че ти си ме издал,но както и да е няма значение,за мен това е минало и няма да се карам с никой.Ако исках до сега да си отмъстя на некой,щях да го направя,но просто не съм такъв.Впрочем до колкото ми е известно,много хора искаха да ме бият тази ера,но за сега всеки си мълчи.Миналата ера Наполеон се канеше а накрая остана само с хваленето  Grin Grin
я виж на втората страница третия пост http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=16913.15 и почни да четеш преди да обвиняваш... я ми ги кажи кои са тия твите хора? а до колкот опомня ти беше тоя дето ми се канеше като разбих унион? ама си остана и ти само със заканите...

п.п.: заключвам темата, че прекалено много се оспами. Който иска да идва при мен да пише в играта
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!