Imperia Online България  
Април 16, 2024, 20:45:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация свят 3 ера 8  (Прочетена 16034 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #30 -: Декември 02, 2008, 06:11:29 »

TANGRA и _BALKAN_.  bravo ,tova mi haresa  bgflag  *beer*
Активен

hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #31 -: Декември 02, 2008, 06:16:55 »

заедно можем всичко и тази ера се доказаха доста съюзи че могат да играят и на високите точки и едновременно с това да имат непробиваеми армии  Smiley относно sash той направо ви разказа играта тази ера  *bravo* *bravo* *bravo*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #32 -: Декември 02, 2008, 12:40:49 »

когато започнете да играете с един акаунт тогава можем да говорим за разкаване на играта, то с 2-3-4, а някои даже и с 5 са били... тия класации не са реалистични стига сте се хвалили  *pardon*
Активен

6i6arkata
Гост
« Отговор #33 -: Декември 03, 2008, 00:09:09 »

когато започнете да играете с един акаунт тогава можем да говорим за разкаване на играта, то с 2-3-4, а някои даже и с 5 са били... тия класации не са реалистични стига сте се хвалили  *pardon*

много добре казано  *ok*
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #34 -: Декември 03, 2008, 01:38:15 »

аз лично играя с 1 акаунт защото нямам време за повечко а и не ми се занимава имам си други задължения и много по важни неща от играта ... играя си за кеф , и хич не ми дреме дали на теб ти утърва тази класация просто доста хора играха добре и да се надяваме ще продължат да играят по този начин . Какво сгреших с това че ги поздравих !?  Cool
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #35 -: Декември 03, 2008, 01:53:16 »

аз лично играя с 1 акаунт защото нямам време за повечко а и не ми се занимава имам си други задължения и много по важни неща от играта ... играя си за кеф , и хич не ми дреме дали на теб ти утърва тази класация просто доста хора играха добре и да се надяваме ще продължат да играят по този начин . Какво сгреших с това че ги поздравих !?  Cool


 *beer* *beer* *beer*  ми трябва да почерпиш тогава   ;D  щом си доволен             *gamer*
Активен

Age of Extinction
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #36 -: Декември 03, 2008, 09:01:08 »

аз лично играя с 1 акаунт защото нямам време за повечко а и не ми се занимава имам си други задължения и много по важни неща от играта ... играя си за кеф , и хич не ми дреме дали на теб ти утърва тази класация просто доста хора играха добре и да се надяваме ще продължат да играят по този начин . Какво сгреших с това че ги поздравих !?  Cool
наиш ли колко ми пука дали ******* е играл с 1 или с 10 акаунта щото и такива ги има... и е малко тварещо хората да се бият или да играят за нетни и да накрая да видиш един човек с 3-4 акаунта във всяка класация... да играли са добре, но малко хора и ако се играе с един акаунт класациите нямаше да са така наредени
Активен

hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #37 -: Декември 03, 2008, 14:11:29 »

е да тук може би си прав , но ти каза "когато започнете да играете с един акаунт" а не "когато част от вас започнете да играете.. " това искам да ти кажа прав си че има доста мултита , но не обвинявай всички .. Smiley
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #38 -: Декември 03, 2008, 15:01:46 »

аз имах впредвид точно определени хора и те знаят кои са... *write*
Активен

hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #39 -: Декември 03, 2008, 21:48:42 »

така го приемам Smiley
Активен
sash
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #40 -: Декември 07, 2008, 19:45:43 »

заедно можем всичко и тази ера се доказаха доста съюзи че могат да играят и на високите точки и едновременно с това да имат непробиваеми армии  Smiley относно sash той направо ви разказа играта тази ера  *bravo* *bravo* *bravo*

благодаря за поздравленията Smiley
наистина беше добра ера  *beer*
Активен
sash
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #41 -: Декември 07, 2008, 19:53:39 »

мога да кажа само, че направих точките честно и с копане....без приятелски заеми, без точения и други подобни щуротии....имах една загуба и една победа за ерата....от загубата олекнах с 4,7 млн, а от победата в нападение не съм взел нищо, защото беше атака към каса на полева...
копане и добра икономика е ключа за тези нетни Smiley
Активен
sash
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #42 -: Декември 07, 2008, 20:11:41 »

наиш ли колко ми пука дали ******* е играл с 1 или с 10 акаунта щото и такива ги има... и е малко тварещо хората да се бият или да играят за нетни и да накрая да видиш един човек с 3-4 акаунта във всяка класация... да играли са добре, но малко хора и ако се играе с един акаунт класациите нямаше да са така наредени


хм, дай да не си говорим за наредени класации и честни битки...
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #43 -: Декември 07, 2008, 20:28:33 »


хм, дай да не си говорим за наредени класации и честни битки...
айде да си говорим? интересно ми е какви клевети ще се изкарат против мен *gamer* пък и аз имена не съм споменавал защо се чувстваш засегнат не знам  *scratch*
Активен

sash
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #44 -: Декември 07, 2008, 20:30:54 »

айде да си говорим? интересно ми е какви клевети ще се изкарат против мен *gamer* пък и аз имена не съм споменавал защо се чувстваш засегнат не знам  *scratch*

никакви клевети, просто неискам да обезличаваш това което съм направил....ерата беше добра и това си е истината Smiley
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!