Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:38:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Премиум членство - автоматично активиране на сгради ?  (Прочетена 2315 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Don-J
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Септември 15, 2007, 13:31:48 »

Здравейте. От няколко дни играя играта. Ето какво прочетох за премиум членството :

Всички играчи, които са изпратили поне един СМС (независимо дали за 1 или 2 лв) се считат за Премиум членове на играта.
Премиум членството ви дава следните предимства:
Всички сгради започват да се активират автоматично след построяването си
Получаване на ?мпериални кредити, които отключват допълнителни екстри към играта, моля прочетете по-долу точно какви.
Участие в промоцинални игри и томболи в ?мперия онлайн


Значи пратих 1 SMS от 1 лев, обаче все още трябва сам да пускам сградите в употреба. Не знам какво да направя, така че ако може някой ми помогне. И още нещо - като че ли открих бъг - след престой от 1 час в играта и при пускане на сграда ме изхвърля от играта; после като вляза сградата функционира, но точките ми са същите (пак казвам - нов съм и вероятно всичко това е известно ). Играя в 7-ми свят .

И да добавя - сградата, при чието пускане ме изхвърли, беше обществен хамбар 9 - искаше ми около 4600 дърво, 600 камък и 600 желязо (ако не греша)
« Последна редакция: Септември 15, 2007, 13:34:06 от Don-J » Активен
Teardrop
Гост
« Отговор #1 -: Септември 15, 2007, 13:45:09 »

Сградите се активират автоматично, просто трябва да им дадете няколко минути и ще се убедите сам.
Погледнете брояча долу в дясно. Той показва времето до края на едночасовата Ви сесия, при който бивате изхвърлен от играта. За да продължите сесията, натиснете върху цифрите.
Активен
Don-J
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #2 -: Септември 15, 2007, 18:57:40 »

Благодаря за отговора, обаче нещо не работи - дадох им около 1 час време, резултат - нулев. И между другото - нали като даден играч вложи ресурсите си като построи сграда/ проучи технология/ тренира войска му се дават точки ?
Активен
MC_MISHO
свят 3
Капитан
****

Karma: +127/-112
Неактивен Неактивен

Публикации: 406


El Diablo


Профил
« Отговор #3 -: Септември 15, 2007, 23:28:22 »

Благодаря за отговора, обаче нещо не работи - дадох им около 1 час време, резултат - нулев. И между другото - нали като даден играч вложи ресурсите си като построи сграда/ проучи технология/ тренира войска му се дават точки ?
След смс-а разлогвъл ли си се? По втория въпрос да когато харчиш ресурс получаваш точки Smiley
Активен

realm 3
Kosh
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #4 -: Септември 19, 2007, 18:49:47 »

Значи за автоматичното активиране и при мене е така, както го описва човека. Активирах си премиум акаунт, време мина от вчера вечерта, за него естествено съм се разлогнал и още си цъкам включването на сградите на ръчно (а между другото, главно заради това исках премиум акаунт). Потребителското ми име в империята е едноименно с това тука, света ми е 7.

Хайде да го види това, който трябва и да ме зарадва с адекватна реакция.
Активен
Admin
Administrator
*

Karma: +35/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #5 -: Септември 19, 2007, 20:01:01 »

В реалм 7 временно има проблем със стартирането на сградите. Скоро ще бъде оправен.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!