Imperia Online България  
Април 29, 2024, 00:00:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първата атака с цел грабеж?  (Прочетена 9751 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
J_Shamana
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #30 -: Ноември 20, 2008, 13:27:26 »

Ей така най ви обичам да давате акъл на някой дет сега почва да учи играта как да се бие на 100 нетни.Не видях някой да каже например:Има раздел в който можеш да прочетеш и видиш няклко начина за развитие.Избираш и следваш някой от тях.
  Моя съвет е да си копаш и да четеш повечко.Имайки предвид че малко са начинаещите играчи като теб тук,за теб ще е пълно самоубииство да започваш да мислиш за битки сега.
 Сега ще намеря темата за стратегиите и ще ти я копна да я имаш  предвид и да си я ползваш.
 Ето я,тя съвсем била близо:
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=7663.0
Я, някой дал съвет! Макар, че не е конкретно обвързан с въпроса ми може да се окаже много полезен! Благодаря ти!

П.П. Това го няма в ръководството, което прочетох 2 пъти (не казвам, че е достатъчно, просто ще го поглеждам, когато ми е нужно). Ще видя темата, благодаря ти още веднъж, маняче  Wink

П.П.П. Благодаря и на Господ, който освен, че не ме насочи спомогна и за безобразния спам в моята тема!  *rose* Е, вече не съм атеист!  Grin
Активен

Когато спориш с идиот най-вероятно и той прави същото... Smiley
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #31 -: Ноември 20, 2008, 14:19:20 »

излежда, че стане играч от теб... ако имаш някакви въпроси за играта пиши ми на лични, поне там няма да има спам *gamer*
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #32 -: Ноември 20, 2008, 14:26:43 »

Я, някой дал съвет! Макар, че не е конкретно обвързан с въпроса ми може да се окаже много полезен! Благодаря ти!

П.П. Това го няма в ръководството, което прочетох 2 пъти (не казвам, че е достатъчно, просто ще го поглеждам, когато ми е нужно). Ще видя темата, благодаря ти още веднъж, маняче  Wink

П.П.П. Благодаря и на Господ, който освен, че не ме насочи спомогна и за безобразния спам в моята тема!  *rose* Е, вече не съм атеист!  Grin

Пък аз имам един друг съвет - развий се икономически-колонизирай няколко провки, по възможност равнини, загради с тях планинска или планинско-гориста провка, за да преместиш войската там по някое време...Вдигай крепостите в тях - всяко ниво увеличава добива ти с 10%. Като стане империята ти силна икономически - тогава се бий.
« Последна редакция: Ноември 20, 2008, 14:30:43 от the_knight » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #33 -: Ноември 20, 2008, 14:29:00 »

Пък аз имам един друг съвет - развий се икономически-колонизирай няколко провки, по възможност равнини, задради с тях планинска или планинско-гориста провка, за да преместиш войската там по някое време...Вдигай крепостите в тях - всяко ниво увеличава добива ти с 10%. Като стане империята ти силна икономически - тогава се бий.
не я слушай ... така само ще се бавиш, докато с бой ще направиш всичко това, но и военни точки ще трупаш  Wink
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #34 -: Ноември 20, 2008, 14:33:32 »

не я слушай ... така само ще се бавиш, докато с бой ще направиш всичко това, но и военни точки ще трупаш  Wink
Когато имаш икономика правиш силна армия много по-бързо и съответно правиш по-големи битки, и съответно от тези битки взимаш повече военни точки, и съответно изпреварваш за нула време тези, които са се били без икономика...да не говорим, че възстановяваш загубената войска за ден, примерно ;D
Активен
Hidalgo
Гост
« Отговор #35 -: Ноември 20, 2008, 14:34:23 »

не я слушай ... така само ще се бавиш, докато с бой ще направиш всичко това, но и военни точки ще трупаш  Wink
Такива типажи стигат до дъното още на първият месец  Grin . Нему давай такива съвети , защото при едно мъжко зануляване и  си до там  Embarrassed
Както каза колежката в готният пост , повече избита армия - повече военно нето  Tongue Tongue Tongue ..
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #36 -: Ноември 20, 2008, 14:35:38 »

Такива типажи стигат до дъното още на първият месец  Grin . Нему давай такива съвети , защото при едно мъжко зануляване и  си до там  Embarrassed
или до тук http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=5106.0 зависи кой как си направи нещата  :Smiley Grin >Grin
Активен

Hidalgo
Гост
« Отговор #37 -: Ноември 20, 2008, 14:37:20 »

или до тук http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=5106.0 зависи кой как си направи нещата  :Smiley Grin >Grin
Kiss манипулирането на военни е НАЙ-ЛЕСНО  *freak*
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #38 -: Ноември 20, 2008, 14:37:44 »

Такива типажи стигат до дъното още на първият месец  Grin . Нему давай такива съвети , защото при едно мъжко зануляване и  си до там  Embarrassed
Ами нали плаче, че никой не му дава хубав съвет Smiley аз да знам, че съм казала, а пък той ако иска да го прави *pardon*
Освен това съм изпробвала игра и с икономика, и без икономика. Познай какво съм разбрала от експеримента си щом вече не почвам битките без да имам силна империя Wink
Активен
Hidalgo
Гост
« Отговор #39 -: Ноември 20, 2008, 14:39:02 »

Ами нали плаче, че никой не му дава хубав съвет Smiley аз да знам, че съм казала, а пък той ако иска да го прави *pardon*
Освен това съм изпробвала игра и с икономика, и без икономика. Познай какво съм разбрала от експеримента си щом вече не почвам битките без да имам силна империя Wink
Битките се започват с елитна армия . А тежките стрелци ги разпускаш в най-слабата провка  Tongue
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #40 -: Ноември 20, 2008, 14:39:06 »

Kiss манипулирането на военни е НАЙ-ЛЕСНО  *freak*
по леко с обвинениеята.... там имам 1 или 2 спечелени битки в защита с гръмнал комп в последните 2 седмици на ерата  *freak*
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #41 -: Ноември 20, 2008, 14:39:42 »

Ами нали плаче, че никой не му дава хубав съвет Smiley аз да знам, че съм казала, а пък той ако иска да го прави *pardon*
Освен това съм изпробвала игра и с икономика, и без икономика. Познай какво съм разбрала от експеримента си щом вече не почвам битките без да имам силна империя Wink
че не си ги разбрала нещата както трябва....

Битките се започват с елитна армия . А тежките стрелци ги разпускаш в най-слабата провка  Tongue
ето така не се прави  Grin
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #42 -: Ноември 20, 2008, 14:40:12 »

И между другото, за да постигнеш нещо, да се класираш във военната примерно и то като правиш всичко само с битки, задължително условие е да имаш цялото време на света и да дремеш по 18 часа пред компа *freak*
Активен
Hidalgo
Гост
« Отговор #43 -: Ноември 20, 2008, 14:40:39 »

по леко с обвинениеята.... там имам 1 или 2 спечелени битки в защита с гръмнал комп в последните 2 седмици на ерата  *freak*
*ok* шегувам се , същата история при мен , миналата ера завърших с две битки в защита , и последните часове на ерата не ми отваряше стр. на ИО  Lips Sealed
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #44 -: Ноември 20, 2008, 14:41:03 »

че не си ги разбрала нещата както трябва....
ето така не се прави  Grin
За себе си съм ги разбрала Smiley
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!