Imperia Online България  
Април 29, 2024, 01:29:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първата атака с цел грабеж?  (Прочетена 9753 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 18, 2008, 23:38:14 »

Виждам, че вероятно можеш, но защо не го правиш.... и май ти се гавриш, не аз Smiley
ето ти лек цитат за 2 минути го намерих и не ми казвай, че го няма в тръководството, а тука хората ме познават и знаят, че рядко се гавря и на не един съм помагал за да се развие, но на всеки съм казвал да прочете първо ръководството и тогава да пита за това което не му я ясно...

въпросният цитат: "Всички закономерности се измерват в ресурсната им тежест, а не в цифровото изражение на бойните единици (например 1000 конника бият с малко 1000 копиеносци, но тъй като са 4 пъти по-скъпи битката излиза не-рентабилна за притежателя на конницата)."

всичко останало си е в ръководството стига да има кой да го прочете
Активен

rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #16 -: Ноември 18, 2008, 23:38:32 »

аз само четях и пробвах че чак и съюз спретнах  Smiley
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 18, 2008, 23:40:00 »

аз само четях и пробвах че чак и съюз спретнах  Smiley
аз пък чак първи във военната класация  Tongue Grin *beer*
Активен

ARTAD
Лейтенант
***

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 208


Burning Legion


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 19, 2008, 00:21:09 »

Аз бих те посъветвал отначало да направиш 1000-1200 стрелеца( 1.вадят се най-бързо и 2. ако някой ти е на среща с 1000 копия *suicide*), да направиш 10-тина пожара, ще загубиш доблест, но тя ще е по малко отколкото тази която ще загубиш от атаки( тези които си заслужават да бъдат атакувани със сигурност ще са в обхват по голям от 2х). с парите от пожарите прави мечове, с около 400 меча и стрелците буташ 2 ниво с 100-тина стрелеца вътре, с 500-550 меча  буташ 2 ниво крепост с 200 стрелеца.В никъкав случай не тръгвай с копия при такава атака! Копия не ти триабват в началото( единственото нещо за което можеш да ги ползва, докато не появят коне при комшиитети, е за мулета).


П.п. И както казаха някои в тази тема : Няма универсална рецепта!
Активен

Burning Legion one of the best Horde side gild
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 19, 2008, 02:40:56 »

Аз бих те посъветвал отначало да направиш 1000-1200 стрелеца( 1.вадят се най-бързо и 2. ако някой ти е на среща с 1000 копия *suicide*), да направиш 10-тина пожара, ще загубиш доблест, но тя ще е по малко отколкото тази която ще загубиш от атаки( тези които си заслужават да бъдат атакувани със сигурност ще са в обхват по голям от 2х). с парите от пожарите прави мечове, с около 400 меча и стрелците буташ 2 ниво с 100-тина стрелеца вътре, с 500-550 меча  буташ 2 ниво крепост с 200 стрелеца.В никъкав случай не тръгвай с копия при такава атака! Копия не ти триабват в началото( единственото нещо за което можеш да ги ползва, докато не появят коне при комшиитети, е за мулета).


П.п. И както казаха някои в тази тема : Няма универсална рецепта!
Ти да не си пил нещо *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*с начални битки незнам някой да е стигнал далече а ти в бг3 и с копане не направи нищо.И така си му обяснил какво да прави че надали те е разбрал Grin Grin Grin
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
monticar
Гост
« Отговор #20 -: Ноември 19, 2008, 02:52:07 »

Ей така най ви обичам да давате акъл на някой дет сега почва да учи играта как да се бие на 100 нетни.Не видях някой да каже например:Има раздел в който можеш да прочетеш и видиш няклко начина за развитие.Избираш и следваш някой от тях.
  Моя съвет е да си копаш и да четеш повечко.Имайки предвид че малко са начинаещите играчи като теб тук,за теб ще е пълно самоубииство да започваш да мислиш за битки сега.
 Сега ще намеря темата за стратегиите и ще ти я копна да я имаш  предвид и да си я ползваш.
 Ето я,тя съвсем била близо:
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=7663.0
Активен
ARTAD
Лейтенант
***

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 208


Burning Legion


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 19, 2008, 04:01:05 »

Ти да не си пил нещо *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*с начални битки незнам някой да е стигнал далече а ти в бг3 и с копане не направи нищо.И така си му обяснил какво да прави че надали те е разбрал Grin Grin Grin

Дали Wink вЪпреки, че се регнах там един месец след теб и от около месец съм в мод все още те водя и по нетни и по армия   Tongue

Но както и да е не му е тука мястото на това, човека пита съвсем друго!
Активен

Burning Legion one of the best Horde side gild
ARTAD
Лейтенант
***

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 208


Burning Legion


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 19, 2008, 04:14:39 »

Ей така най ви обичам да давате акъл на някой дет сега почва да учи играта как да се бие на 100 нетни.Не видях някой да каже например:Има раздел в който можеш да прочетеш и видиш няклко начина за развитие.Избираш и следваш някой от тях.
  Моя съвет е да си копаш и да четеш повечко.Имайки предвид че малко са начинаещите играчи като теб тук,за теб ще е пълно самоубииство да започваш да мислиш за битки сега.
 Сега ще намеря темата за стратегиите и ще ти я копна да я имаш  предвид и да си я ползваш.
 Ето я,тя съвсем била близо:
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=7663.0

Името на темата е: Първата атака с цел грабеж?
А не: дайте ми билд за развитие
А и щом пита за битки значи достатъчно се е ориентирал в обстановката, все пак тая игра не е висша математика!
Активен

Burning Legion one of the best Horde side gild
monticar
Гост
« Отговор #23 -: Ноември 19, 2008, 05:27:02 »

Името на темата е: Първата атака с цел грабеж?
А не: дайте ми билд за развитие
А и щом пита за битки значи достатъчно се е ориентирал в обстановката, все пак тая игра не е висша математика!

Щом казваш.Айде успех с битките тогава.
« Последна редакция: Ноември 19, 2008, 05:29:25 от monticar » Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #24 -: Ноември 19, 2008, 12:23:50 »

Дали Wink вЪпреки, че се регнах там един месец след теб и от около месец съм в мод все още те водя и по нетни и по армия   Tongue

Но както и да е не му е тука мястото на това, човека пита съвсем друго!
Ем да ти си с 8000 военни точки а аз с 80000  Grin Grin ама ти при първата заплаха от COMECOM излезна в вечен МОД *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
the_knight
Гост
« Отговор #25 -: Ноември 19, 2008, 16:25:39 »

Ей така най ви обичам да давате акъл на някой дет сега почва да учи играта как да се бие на 100 нетни.Не видях някой да каже например:Има раздел в който можеш да прочетеш и видиш няклко начина за развитие.Избираш и следваш някой от тях.
  Моя съвет е да си копаш и да четеш повечко.Имайки предвид че малко са начинаещите играчи като теб тук,за теб ще е пълно самоубииство да започваш да мислиш за битки сега.
 Сега ще намеря темата за стратегиите и ще ти я копна да я имаш  предвид и да си я ползваш.
 Ето я,тя съвсем била близо:
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=7663.0

няколко човека му казахме да чете ама той каза че е чел вече и се  :Smiley
Активен
ARTAD
Лейтенант
***

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 208


Burning Legion


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 19, 2008, 16:38:43 »

Ем да ти си с 8000 военни точки а аз с 80000  Grin Grin ама ти при първата заплаха от COMECOM излезна в вечен МОД *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Да и не разбирам това какво общо има с теб и темата!
Аз почти си постигнах целта в бг3 военна медицина 21 ниво без съюзната , а до края на ерата има много време Grin, нали се сещаш....
Активен

Burning Legion one of the best Horde side gild
monticar
Гост
« Отговор #27 -: Ноември 19, 2008, 19:36:03 »

Да и не разбирам това какво общо има с теб и темата!
Аз почти си постигнах целта в бг3 военна медицина 21 ниво без съюзната , а до края на ерата има много време Grin, нали се сещаш....
Айде да не коментираме кой къде е стигнал а!!!!!!! Със заемчетата дет теглехте във съюзчето ти  всеки знае.Та ако ВСЕКИ един играч знаеше за циганията щеше да има 23-24-25 ниво от всичко,тъй че не си постигнал кой знае какво,да не казвам НИЩО.Но ето че и тук се изказваш неподготвен.Защо ти е Военна медицина след като ти не воюваш а си в МОД???А и преди да си го удариш гледам за 1282 атаки имаш 262 000 убити вражески воиничета което прави средно по около 200 войничета и си загубил 122 000 твой което е средно по 95 човечета на битка.Та простите сметки показват че Военна медицина не ти трябва.Но поради факта че нямаше  за какво  да харчите заемите които дърпахте си се постарал и си пускал каквото ти падне.
 Така че според мен НАЙ-МАЛКО ти трябва да взимаш отношение как трябва да се провеждат атаките на каквото и да е ниво.
 И понеже виждам че си разбирач ще ти разкажа една приказка в Свят 50 съвсем скоро и съвсем нежно.
« Последна редакция: Ноември 19, 2008, 19:45:13 от monticar » Активен
Hidalgo
Гост
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2008, 19:48:05 »

User 'monticar' has blocked your personal message. Cry
Активен
ARTAD
Лейтенант
***

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 208


Burning Legion


Профил
« Отговор #29 -: Ноември 19, 2008, 22:53:51 »

Айде да не коментираме кой къде е стигнал а!!!!!!! Със заемчетата дет теглехте във съюзчето ти  всеки знае.Та ако ВСЕКИ един играч знаеше за циганията щеше да има 23-24-25 ниво от всичко,тъй че не си постигнал кой знае какво,да не казвам НИЩО.Но ето че и тук се изказваш неподготвен.Защо ти е Военна медицина след като ти не воюваш а си в МОД???А и преди да си го удариш гледам за 1282 атаки имаш 262 000 убити вражески воиничета което прави средно по около 200 войничета и си загубил 122 000 твой което е средно по 95 човечета на битка.Та простите сметки показват че Военна медицина не ти трябва.Но поради факта че нямаше  за какво  да харчите заемите които дърпахте си се постарал и си пускал каквото ти падне.
 Така че според мен НАЙ-МАЛКО ти трябва да взимаш отношение как трябва да се провеждат атаките на каквото и да е ниво.
 И понеже виждам че си разбирач ще ти разкажа една приказка в Свят 50 съвсем скоро и съвсем нежно.
Нали се сещаш, че ако бях теглил и аз заеми като хората от "саузчето ми" сега класацията в бг3 нямаше да бъде такава, така че това ниво на медицина си е постижение(ще ти дам за пример това че хора които ми бяха в 4х обхват ме настигнаха за два дни, предполагам че не си толкова тъп и да се сетиш сам какво можех да направя), единственото което съм развивал е университет и военна медицина всичко друго ми е на минималния праг. А причината да съм в мод е че не ми харесва идеята да ми направят влакче, нямам ежедневната възможност да стоя посред нощите пред компа. В свят 50 освен пожар или да ми бутнеш някоя гранична друго няма да могеж да направиш, така че СТИГА СПАМИ!
Не мога да резбера к'ви комплекси избивате вие двамата?!? Май си нямате друга работа или пък нищо друго не ви идва на идея?

П.п. Ако искате да си правите гаргара ида си чешете езиците отворете една тема в общи, там е мястото, не разбирам ваобще к'во правите в тая тема ама и аз сам не по малък идиот, че се занимавам да пиша, извинявам се за което!
Активен

Burning Legion one of the best Horde side gild
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!