Imperia Online България  
Април 26, 2024, 09:19:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Саюузи !!!!!! За тези които нямат сайуз ВЛЕЗТЕ ВЪВ ФОРУМА МИ !!1 :-) :Р  (Прочетена 10001 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivoqwe
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Ноември 07, 2007, 21:52:42 »

който няма сайуз да разгледа саюза и ако пожелае да се присаедини към "naslednici" повярвайте ми!!  *pardon* *pardon* *ok* *bravo**beer* *freak*моиля ви се разгледайте го и ми пишете решението си на в форума или на лично саобшение на ivoqwe (в 1-ви свят)(както ми е и регистрацията в форума) Ако обичате ме известете за решението си !!!!!! *tired* *friends* *freak* *sos* *beer* .
мерсим предварително  Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен
k4.BX-Ghost
CДЕЛАНО В СССР
Редник
*

Karma: +17/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2007, 09:16:50 »

Аз може ли да се присъединя от скоро я играя играта нямам идея ама имам желание Smiley
Активен

==============================
Сделано в СССР
BlueWolf
Редник
*

Karma: +52/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2007, 10:21:06 »

Аз може ли да се присъединя от скоро я играя играта нямам идея ама имам желание Smiley
колкото и аз я играя от скоро толко и ти Smiley
Активен

demon
Anahronic
Сержант
**

Karma: +20/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Бъдеще няма.Бъдещето е ново минало


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2007, 12:07:58 »

 А какви напитки се предлагат *xxx*.Прощавай ама като реклама на кебапчийница се носи  *hihi*
Активен

                Славата отлита, но забравата е вечна.
nastrade
Гост
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2007, 18:00:45 »

!
който няма сайуз да разгледа саюза и ако пожелае да се присаедини към "naslednici" повярвайте ми!!  *pardon* *pardon* *ok* *bravo**beer* *freak*моиля ви се разгледайте го и ми пишете решението си на в форума или на лично саобшение на ivoqwe (в 1-ви свят)(както ми е и регистрацията в форума) Ако обичате ме известете за решението си !!!!!! *tired* *friends* *freak* *sos* *beer* .
мерсим предварително  Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

 *YAHOO*
Абе брат ми е в първи клас и пише по грамотно
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2007, 18:46:55 »

който няма сайуз да разгледа саюза и ако пожелае да се присаедини към "naslednici" повярвайте ми!!  *pardon* *pardon* *ok* *bravo**beer* *freak*моиля ви се разгледайте го и ми пишете решението си на в форума или на лично саобшение на ivoqwe (в 1-ви свят)(както ми е и регистрацията в форума) Ако обичате ме известете за решението си !!!!!! *tired* *friends* *freak* *sos* *beer* .
мерсим предварително  Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
абе братле ти верно май си или втори или повтаряш 2ри клас ;D ;D ;D
виж се съюз колко пъти си го написал грешно и все различно *hahaha*
Активен

КуКу
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2007, 16:12:02 »

Ахахахаха убеди ме да се върна в 1 следващата ера  *hihi* *hihi* *hihi*
Активен

try before try again!
Trippin
Hashashin
Лейтенант
***

Karma: +260/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 159


свят1


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 14, 2007, 17:01:34 »

 *ok* е това е приказка Smiley)) отбора по хардкора набира доброволци  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

---лелеее колко си лош... оле затвори очички и лека нощ...
Negative
ImYourDJ
Лейтенант
***

Karma: +85/-192
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 17, 2007, 00:07:46 »

Интересно!
Активен
Ceco
peintre
Редник
*

Karma: +15/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 17, 2007, 01:24:14 »

който няма сайуз да разгледа саюза и ако пожелае да се присаедини към "naslednici" повярвайте ми!!  *pardon* *pardon* *ok* *bravo**beer* *freak*моиля ви се разгледайте го и ми пишете решението си на в форума или на лично саобшение на ivoqwe (в 1-ви свят)(както ми е и регистрацията в форума) Ако обичате ме известете за решението си !!!!!! *tired* *friends* *freak* *sos* *beer* .
мерсим предварително  Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
не че нещо, ама по-голяма простия не бях чел скоро
Активен

Казано е: не се ревнувайте, а се редувайте !
Negative
ImYourDJ
Лейтенант
***

Karma: +85/-192
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 17, 2007, 14:14:13 »

И все пак е интересно!
Активен
Serdican
Гост
« Отговор #11 -: Ноември 17, 2007, 16:00:07 »

 ;D ;D ;D
Активен
BOBARA
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 27, 2007, 10:51:10 »

Аз може ли да се присъединя от скоро я играя играта нямам идея ама имам желание Smiley


и аз съм така  ;D може ли и аз да довтасам
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #13 -: Януари 18, 2008, 23:03:04 »

саус сауз сайус сайуз съус съуз съйус съйуз и още възможности има.аз така и не разбрах коя е вярната - всеки има различно мнение.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Laraks
Людмил Красимиров Марков
Сержант
**

Karma: +28/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Ей кебапчета прости стига FLOOD


Профил
« Отговор #14 -: Януари 21, 2008, 18:46:36 »

саус сауз сайус сайуз съус съуз съйус съйуз и още възможности има.аз така и не разбрах коя е вярната - всеки има различно мнение.
СЪЮЗ
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!