Imperia Online България  
Април 28, 2024, 22:19:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Пазарен модел в Светове 45-52????  (Прочетена 16405 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #105 -: Ноември 14, 2008, 00:09:01 »

не съм това дава в свят 50 като кликнеш на проучване търговия
кликни на как се играе и после дай икономика и друго ше ти даде за пазара  Wink
Искаш ли да се обзаложим че няма да върнат старата система???
Не си спомням да са върнали нещо откакто играя.А след като съм сигурен че няма да я върнат предпочитам да дам смислено предложение а не да се изсирам след вас.
 
Искаш ли и за това да се обзаложим че няма да ни проследят???
и за двете неща сме на едно мнение... и на мен ми е ясно, че няма да я върнати ти си прав за това което предлагаш, но аз съм против... нека да си остане така и който, както иска да си търгува нали това е идеята на новия пазар... а иначе ако го правим то е ясно, че няма да ни хванат
Активен

6orti_na_slon4eta
Редник
*

Karma: +19/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #106 -: Ноември 14, 2008, 00:15:18 »

кликни на как се играе и после дай икономика и друго ше ти даде за пазара  Wink
аз го намерих това и преди да пиша но все пак има и бързи обяснения към всичко -просто да си го оправят

а аз не разбрах комисионната на каква база се взима?Huh?
продавам 200 желязо  по 1 злато взима ми от обявената цена или от обявения ресурс
Активен
6orti_na_slon4eta
Редник
*

Karma: +19/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #107 -: Ноември 14, 2008, 00:16:45 »

и за двете неща сме на едно мнение... и на мен ми е ясно, че няма да я върнати ти си прав за това което предлагаш, но аз съм против... нека да си остане така и който, както иска да си търгува нали това е идеята на новия пазар... а иначе ако го правим то е ясно, че няма да ни хванат
всички знаем че ще лъснат дупки в системата за това въпроса ми беше насочен към тези които ще наказват
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #108 -: Ноември 14, 2008, 00:18:12 »

а аз не разбрах комисионната на каква база се взима?Huh?
продавам 200 желязо  по 1 злато взима ми от обявената цена или от обявения ресурс
ето го и отговора с друг цитат ... на шеста страница в същата тема се намира
Чингизе...за да си спасиш ресурса трябва да го обявиш на цена, на която да си сигурен, че никой няма да ти го купи. Комисионната за обявяване е 10% от парите за цялото количество. Примерно искаш да спасиш 1 милион желязо на цена 10 за 1 желязо, цената за цялата оферта е за 10 милиона злато, комисионната за обявяване е 1 мил злато. Ако за теб е добре да изгубиш 1 мил злато и 2 дена после да нямаш желязо...ок, аз съм съгласен на такава сделка.
Активен

6orti_na_slon4eta
Редник
*

Karma: +19/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #109 -: Ноември 14, 2008, 00:25:12 »

ето го и отговора с друг цитат ... на шеста страница в същата тема се намира
значи при този случай даден рес може да се превърти и през 10 играчи  с минимум загуби
 ако съм разбрал правилно написаното де Smiley просто офертата е на 0,1
Активен
Hidalgo
Гост
« Отговор #110 -: Ноември 14, 2008, 00:27:47 »

Изчакай 6-7 месеца и ще разбереш че не е добре. Да ви видя как ще се вадите  елитните армии които кльопат по 1М на час от отрицателното злато сутрин  Grin
Съжалявам , ама думата "изчакай" не е понятна за мен  Wink .
1-2-3-4 това са световете!!!
Успех.
Активен
6orti_na_slon4eta
Редник
*

Karma: +19/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #111 -: Ноември 14, 2008, 00:30:49 »

Съжалявам , ама думата "изчакай" не е понятна за мен  Wink .
1-2-3-4 това са световете!!!
Успех.
май ще има назад към 1-цата Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #112 -: Ноември 14, 2008, 00:33:10 »

ако ще спамите да заключвам темата *stop*, то така и иначе отиде работата към общи приказки тука
Активен

v.valantine
Гост
« Отговор #113 -: Ноември 14, 2008, 00:33:48 »

2 дни не съм влизала ,каква е тази търговия ,какви са тия оферти колоко време ще чакам някой да ми купи желязото...когато парите ми трябват сега и веднага.. Huh? *wall*
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #114 -: Ноември 14, 2008, 00:41:20 »

Искаш ли да се обзаложим че няма да върнат старата система???
Не си спомням да са върнали нещо откакто играя.А след като съм сигурен че няма да я върнат предпочитам да дам смислено предложение а не да се изсирам след вас.
 
върнаха ...как да не са връщали ...а военните приходи в светове версия 4 ...но им трябваше 4 месеца ,за да осъзнаят това което им казвахме в началото с Ахил .... и други неща ще се върнат рано или късно ...само неразбирам защо всичко трябва да става п трудния начин ....по метода проба грешка ....когато толкоз хора играят тая игра и имат поглед върху нещата как се развиват и кое куца и кое е добре и може да се допиташ до тях
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #115 -: Ноември 14, 2008, 00:44:20 »

не е чесно да отключваш да пишеш и после да заключваш  ;D не даваш шанс на човека да ти отговори... който иска да пише по темата в другата тема с анкетата... тази се изчерпа и вече не и е тука мястото затуй заключ Tongue
Активен

Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!