Imperia Online България  
Април 29, 2024, 01:19:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За някой "действия" в свят 50 ?  (Прочетена 12515 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Ноември 10, 2008, 15:39:51 »

Мислех да не се занимавам с този свят .... но една кореспонденция на ЛС, промени решението ми Wink

Искам да задам няколко въпроса по отношение на организацията на менютата в този свят ?

1. От къде Мога да ВИДЯ списъка със съществуващите СЪЮЗИ, ако искам да се присъединя към някой от тях или да му обявя Война ?
2. От къде мога да премина в друга провинция ако имам 2 или повече такива ако не съм Премиум член ?
3. Смятате ли, че най-удобния вариант за да си видя лимита на населенеито спрямо съществуващата ферма е да мина през ТРОННА ЗАЛА/ОТЧЕТИ/ИМПЕРИЯ .. и като имам 9 провки, за да видя последната ще трябва да въртя и няколко екрана ?
4. Окончателно ли е решението да Няма МАСОВИ СЪОБЩЕНИЯ ?
5. Липсата на Стратегическа карта Huh? Смятате ли, че ще подпомогне Съюзните войни ?

Ако поиграя още 10 мин. предполагам че ще възникнат още питания ....  *pardon*





Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2008, 15:55:42 »

1.Най-долу цъкаш статистика и ти излизат съюзите.Трябва да те поканят и ще ти излезе лично съобщение където да приемеш.Като си направиш  съюз ще разбереш как да обявиш война.
2.Незнам утре като изкарам 2 провка ще ти кажа
4.Има масови съобщения
5.И аз се чудя  защо няма стратегическа карта както и старият вид политическа карта
Активен

Some people just never loose !
ARTAD
Лейтенант
***

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 208


Burning Legion


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2008, 16:02:28 »

за някой от нещата които питаш: най-долу на страницата има едни зелени букви Smiley. За другите неща предполагам че ще се активират когато ти потрябват( построиш определена сграда или откриеш съответното проучване), както с менюто работници като построиш място кадето да бачкат хората или менюто проучване, появи се като дигнах университет(междувпрочем много добро решение университета да бъде при сградите все пак е място, а не технология)
Активен

Burning Legion one of the best Horde side gild
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2008, 16:02:42 »

1.Най-долу цъкаш статистика и ти излизат съюзите.Трябва да те поканят и ще ти излезе лично съобщение където да приемеш.Като си направиш  съюз ще разбереш как да обявиш война.
2.Незнам утре като изкарам 2 провка ще ти кажа
4.Има масови съобщения
5.И аз се чудя  защо няма стратегическа карта както и старият вид политическа карта

Благодаря за СЪЮЗИТЕ, наистина не съм обърнал внимание, че има допълнителен Ред отдолу  *beer*

Само осветли ме за Масовите, че не мога да ги намеря .... Huh?
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2008, 16:06:28 »

За 3тия ти въпрос намерих отговор цъкни на картинката с човечетата и ще ти покаже това
Ферма [+20%] 11849 / 14231 0 / 11849
Дърводелница  2061 / 5354 247/h
Мина желязо  6268 / 6382 150/h
Каменна кариера  3520 / 3520 211/h
Частен Сектор  0 / 15256 0/h
Само че с твойте данни.
Масовите съобщения се намират в "съобщения" и са подредетени така:
Военни Заловени Пристигнала Масово съобщение

 
 
 
 
« Последна редакция: Ноември 10, 2008, 16:08:27 от mitinho » Активен

Some people just never loose !
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2008, 16:11:13 »

За 3тия ти въпрос намерих отговор цъкни на картинката с човечетата и ще ти покаже това
Ферма [+20%] 11849 / 14231 0 / 11849
Дърводелница  2061 / 5354 247/h
Мина желязо  6268 / 6382 150/h
Каменна кариера  3520 / 3520 211/h
Частен Сектор  0 / 15256 0/h
Само че с твойте данни.
Масовите съобщения се намират в "съобщения" и са подредетени така:
Военни Заловени Пристигнала Масово съобщение


 *bravo* *bravo* *bravo*


Напиши един наръчник, за начинаещи ползватели .. ще е много полезен ...

А за Масовите, явно се появяват, като влезеш в Съюз Wink
 
 
 
 

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2008, 16:18:13 »

Като влезеш в съюз ще се появят.За друго да те светна ако не си играл версия 4.Ако си лидер в съюз и искаш някой играч да дойде при теб трябва да му пратиш покана (до личните има 1 бяла ръчичка но трябва да няма съюз играча и да има 150 точки(по точно 151))После му се появява покана на личните и има право до 48 часа я приеме после вече неможе.
Активен

Some people just never loose !
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 10, 2008, 16:24:07 »

Като влезеш в съюз ще се появят.За друго да те светна ако не си играл версия 4.Ако си лидер в съюз и искаш някой играч да дойде при теб трябва да му пратиш покана (до личните има 1 бяла ръчичка но трябва да няма съюз играча и да има 150 точки(по точно 151))После му се появява покана на личните и има право до 48 часа я приеме после вече неможе.

Благодаря, че ме "светна" заприличх на коледна елха нали и без това съм си зелен, сега и като светя  Grin ... поиграх 2 седмици във версия 4, и ще пропусна да играя повече там Wink
А в тази версия на организация на менютата, "леко" разпръснати из цялата страница .. си мисля, че съвсем няма да се напъвам Wink Просто си представям колко ръце ми трябват за да си следя атаката, да слухтя противника и да си проверявам Шпионите  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ARTAD
Лейтенант
***

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 208


Burning Legion


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 10, 2008, 16:57:41 »

Първи признак на староста ( без да се обиждаш) Отказ да се приемат новите неща  Grin
Активен

Burning Legion one of the best Horde side gild
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 10, 2008, 17:01:15 »

Първи признак на староста ( без да се обиждаш) Отказ да се приемат новите неща  Grin

Абсолютно си Прав ... май ми е време да си ходя  *scratch*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 10, 2008, 17:41:21 »

Ето отговор за  стратегическата карта:Отивате на карти политическа после най-долу маркирате  "Виж съюзници" после пишете противниковият съюз и дава разположението на играчите(играчите с зелен  цвят са съюзниците а с червен противнците и гледате разположението( със син цвят сме самите ние)
« Последна редакция: Ноември 10, 2008, 17:44:04 от mitinho » Активен

Some people just never loose !
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 10, 2008, 19:06:05 »

mitinho земи наистина напиши едно ръководство, че голяма играчка ми е ина мен... и тоя господин с наградите дето ги раздава ми е интересно докога ще седи... според мен е по-добре да въведат и старото меню за такива мързели като мен... то сега има някакво по-разщирено, ама мне върши същата работа... а ето го и моя въпрос - защо не действат конструктивните часове за проучванията дето са в универистета и ако действат кажете ми как да г онарпавя, че нещо хич не мога да се оправя с тоя свят 50  Cry *suicide*
« Последна редакция: Ноември 10, 2008, 19:07:56 от The_God » Активен

mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 10, 2008, 19:40:36 »

Конструктивните часове са само за сгради Smiley Ако искаш да ти стават по-бързо проучванията когато направите съюз кажи да те сложат изследовател 50% по-бързо се правят проучванията Lips Sealed
Съветника е за начинаещи и дава добри награди накрая ти дава 3 дена примиум ;)Добре ще е да го изпълниш,ако не искаш като вдигнеш точките сам ще се махне мисля Grin
Активен

Some people just never loose !
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #13 -: Ноември 10, 2008, 21:25:33 »

тоя тиквеник моя съветник го уволних  Grin Grin Grin  няма го вече в менюто        *hmm*
Активен

Age of Extinction
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 10, 2008, 21:27:59 »

на 30 точки чаоо  Grin
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!