Imperia Online България  
Април 28, 2024, 21:40:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: страшно племе ....  (Прочетена 10282 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2007, 15:45:32 »

Крум може да е много търпелив, но аз далеч не притежавам тази добродетел:

1. Има достатъчно играчи и сред българските и сред чуждестранните играчи, които могат да потвърдят, че обратна връзка ИМА. Има я в случаите, когато протича комуникация. За мен изявления от рода: "еди си кой мами, моля проверете го, защото аз така казвам" не са повод за проверка и няма да бъдат.
2. Искаш да кажеш, че ВСИЧКИ трябва да бъдат информирани за всеки сигнал за нарушаване на правилата ли? Кои наричш пострадалите: себе си, някой твой приятели или цял списък от "пострадали" играчи, който ти няма как да притежаваш. А може би говориш за Н на броя акаунти в които си или сте влизали и са били "пострадали"
3. Определено не си ти човка, който би докладвал за всяко нарушение, т.к. ти самия си влизал в повече от един акаунта и си играл с повече от един такива дори в един саюз. Дали мога да го докажа - не мога, но го знам. Все пак и ние играем тази игра, не забравяй това.

Клевети и други обиди по отншение на екипа аз лично няма да толерирам, т.к. знам как се работи по проблемите. Прави си сам изводите. И от тези 7 езика които знаеш, прочети поне на един някой труд на тема Етика, прочети го и на "приятелите" си, пък кой знае, току виж хората спряли да влизат в чужди акаунти и дадеш началото на нещо положително.



Очаквах да (редактирано) се стигне дотук.

1. Случаят, за който стана дума, не беше "защото аз казвам". Описах го вече и няма да се повтарям. Той се разигра пред очите ми.
Обяснявам: беше пусната атака от моя компютър пред мен самия, защото аз не вярвах , че някой може да му е влязъл в асс-то, да му  разбпусне войската и да прати три опожарявания към съюз , с когото сме в ненападение.
Пред очите ми, човекът беше изхвърлен от асс-то си, насред атака, а атаката върната.
2. Говоря за темите, която ти побърза да заключиш. Първата беше за точенето в самото начало на ерата, втората е темата за влизането в чужди асс-та. Ващата позиция е "който е безгрешен, нека да хвърли първия камък", е добре, стигаме до
3. Никога, ама никога и никога, не съм играл с повече от едно асс. Истина е, че в предишни ери съм наглеждал асс-та на съюзници или приятели, но, повтарям, никога не съм играл с повече от едно. До средата на миналата ера играехме със сина ми , в РАЗЛИЧНИ СЪЮЗИ, когато той престана да играе, взех неговото, а моето дадох на човек, който дори не играеше от България......  Има много хора, които могат да го потвърдят.Конкретно за тази ера, спеиално съм внимавал да не нарушавам правила - не заради вас (никога не съм имал високо мнение за контрола, който упражнявате), а за себе си. Играя последна ера и искам да видя какво може да се направи по този начин. Иначе освен стационарния си компютър ползвам и лаптоп с безжичен интернет, та не е проблем да правя каквото и да било.

ПП. Наистина реакциите ви са много предвидими, така че не ми пука в какво ще ме обвините. И моля, за да се избегнат инсинуациите (в които вие се мислите за майстори), отбележи си , че имах негативно отношение, както за влизанията в чужди асс-та, така и по повод точенията - така че не става дума за "приятелите ми" .....
 
« Последна редакция: Ноември 07, 2007, 15:49:54 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 07, 2007, 16:07:36 »

сте това модераторите...... Появи се неудобна тема, пускате клишето "ще проверим и ако може да се докаже , ще действаме" и веднага заключвате или изтривате темата. Така беше с точенията в свят 3 в началото, така е и сега за влизането по чужди асс-та. Тук поне са 'общи приказки" оставете хората да се изкажат. Защото знаем много добре, че няма нищо да "се докаже" нали, по простата причина, че вие отдавна сте доказали колко избирателно действате, а до "доказателствата" само вие имате достъп. 

Аз пък съм намислил, ако вие потулите и този път мошеничествата и фрапантното нарушение на правилата, да направя един блог за империя онлайн на всичките 7 езика, които ползвам, в който да убеждавам хората, потърсили честна и почтена игра, че ИО не е най-удачният избор.....

Няма да коментирам по същество изказването, само ще напомня за пореден път, че е грешно схващането, че модераторите на форума имат достъп до т.нар. доказателства за измами от всякакъв род в играта. Нашата работа, както каза и Крум, се ограничава до докладването на дадения проблем на хората, които могат наистина да проверят.

Но пък иначе наистина сме страшно племе.  >Grin
Активен

kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 07, 2007, 16:10:25 »


Но пък иначе наистина сме страшно племе.  >Grin

Smiley Това се вижда и с невъоръжено око  Wink
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 07, 2007, 16:15:49 »

Smiley Това се вижда и с невъоръжено око  Wink

Именно, а я си представи, че го въоръжиш това око. Представяш ли си какво би се видяло...  *freak* Lips Sealed
Активен

farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 07, 2007, 17:17:55 »

сте това модераторите...... Появи се неудобна тема, пускате клишето "ще проверим и ако може да се докаже , ще действаме" и веднага заключвате или изтривате темата. Така беше с точенията в свят 3 в началото, така е и сега за влизането по чужди асс-та. Тук поне са 'общи приказки" оставете хората да се изкажат. Защото знаем много добре, че няма нищо да "се докаже" нали, по простата причина, че вие отдавна сте доказали колко избирателно действате, а до "доказателствата" само вие имате достъп. 

Аз пък съм намислил, ако вие потулите и този път мошеничествата и фрапантното нарушение на правилата, да направя един блог за империя онлайн на всичките 7 езика, които ползвам, в който да убеждавам хората, потърсили честна и почтена игра, че ИО не е най-удачният избор.....


Ще разбереш за какво става въпрос ,но късно.Истинска мафия ,пак поне си изпуснал момента с рекламодателите и приятелите на админите( щеше да разбереш  доста неща и нямаше да пишеш в момента).Истината е ,че си хабиш нервите безмислено...никой нищо няма да направи,дори да може/л.Писал съм за измами в голям размер,използване на помошни средства,бъгове и тем подобни...не е имало никаква реакция.Отказването от играта е май най-универсанлният начин за решаването на проблемите ти ,няма да има злобни индивиди...който да не се интересуват от продукта който разпространяват и да гледат на теб като на някакъв предмет.
Активен
Kochev
Сержант
**

Karma: +52/-108
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #20 -: Ноември 07, 2007, 17:41:09 »

Немога да разбера защо никой не се и опитва да се постави на наше място. Ние сме на пост "управител- грижим се да има всичко в залата, гледаме потребителите да не чупят и крадът, занимаваме се с превеждането на оборота в сметката и ДОТАМ" Ние не раздаваме заплатите и ние неможем да решаваме каквото и да е. Ние сме "перото в ръцете на писателя" Нищо повече. И са ни дали право да се защитаваме с няколко бутона от недоброжелатели и тесногръди егоисти като няколко от писалите юзери в тази тема... Неможем да кажем лоша дума за играта или за скоростта на оправяне на проблемите в нея. Дългът ни е да защитаваме играта и мисля, че се справяме засега.

След следващото изявление от типа "Мисля, че Jane_Air е единствения свестен модератор" ще се засегна и на някои хора постовете ще бъдат изтрити завинаги.

Незнам защо другите модератори се държат толкова безгранично благоприлично в тази тема, но след следващата обида или опит за укоряване на работата или персонално на някой от екипа цялата тема си отива.

Освен това това е само игра. Българина винаги е намирал начин да съсипе всичко чисто и красиво и да прецака всяка една система, само за да докаже на себе си, че е велик. Няма как да се хванат всички полуидиоти и комплексари, които нарушават правилата за кеф. Няма и как да се накаже някой, ако неможе да се докаже вината му със стоманени аргументи във вид на факти, данни, статистики, цифри и др., до които НИКОЙ от модераторите няма абсолютно никакъв достъп. И вместо да се хващате сега за всяка моя дума по отделно се замислете за цялостния смисъл на поста ми преди да изтрия цялата тема заради пост на някой от юзерите с накърнено от моя пост его.
Активен

Kochev is here !
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 07, 2007, 17:45:13 »

Немога да разбера защо никой не се и опитва да се постави на наше място. Ние сме на пост "управител- грижим се да има всичко в залата, гледаме потребителите да не чупят и крадът, занимаваме се с превеждането на оборота в сметката и ДОТАМ" Ние не раздаваме заплатите и ние неможем да решаваме каквото и да е. Ние сме "перото в ръцете на писателя" Нищо повече. И са ни дали право да се защитаваме с няколко бутона от недоброжелатели и тесногръди егоисти като няколко от писалите юзери в тази тема... Неможем да кажем лоша дума за играта или за скоростта на оправяне на проблемите в нея. Дългът ни е да защитаваме играта и мисля, че се справяме засега.

След следващото изявление от типа "Мисля, че Jane_Air е единствения свестен модератор" ще се засегна и на някои хора постовете ще бъдат изтрити завинаги.

Незнам защо другите модератори се държат толкова безгранично благоприлично в тази тема, но след следващата обида или опит за укоряване на работата или персонално на някой от екипа цялата тема си отива.

Освен това това е само игра. Българина винаги е намирал начин да съсипе всичко чисто и красиво и да прецака всяка една система, само за да докаже на себе си, че е велик. Няма как да се хванат всички полуидиоти и комплексари, които нарушават правилата за кеф. Няма и как да се накаже някой, ако неможе да се докаже вината му със стоманени аргументи във вид на факти, данни, статистики, цифри и др., до които НИКОЙ от модераторите няма абсолютно никакъв достъп. И вместо да се хващате сега за всяка моя дума по отделно се замислете за цялостния смисъл на поста ми преди да изтрия цялата тема заради пост на някой от юзерите с накърнено от моя пост его.


Добра на кой да кажа за проблемите възникнали в играта....Huh???Админите никакви ги няма ,сам виждаш ... преди 2 месеца Съпорт  малко стегна нещата ,но и той вече е много зает да се захване с работа си.... ние ли сме виновни ,че управата на играта не взима насериозно нашите молби и оплаквания ?
Активен
Kochev
Сержант
**

Karma: +52/-108
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #22 -: Ноември 07, 2007, 17:48:03 »

Правим всичко възможно да уведомяваме и напомняме своевременно на админите за проблемите ви и единствения смислен отговор, в който да няма и капка лъжа е отвратителното и за вас и за нас клише "работи се по проблема". За съжаление нито имам уменията, нито правата да се справям с проблемите ви лично. Съжалявам за което...
Активен

Kochev is here !
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #23 -: Ноември 07, 2007, 17:57:35 »

Правим всичко възможно да уведомяваме и напомняме своевременно на админите за проблемите ви и единствения смислен отговор, в който да няма и капка лъжа е отвратителното и за вас и за нас клише "работи се по проблема". За съжаление нито имам уменията, нито правата да се справям с проблемите ви лично. Съжалявам за което...


 Благодаря за   труда който влагате ,да направите играта по-добра,наистина не зависи от вас толкова ,колкото от администраторите.

пп;Наздраве модератори  *beer*
Активен
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #24 -: Ноември 07, 2007, 18:02:39 »

kephy - кое от описаните от вас действия, случили се в играта, смятате за наказуемо?

- влизане в един акаунт от повече от един ип адрес
- влизане в повече от един акаунт в един и същи свят от един ип адрес

Приемам, че сте съгласен, че и двете не са достатъчно основание за наказание, тъй като сам признахте, че сте ги извършвал. Но дори да не сте съгласен по-важното е, че неписаните правила са такива, стига да няма взаимодействия между въпросните акаунти и, доколкото знам, смяната на ип-тата да е в разумни граници (а не в 10:00 в Италия, в 11:00 в Бразилия, а в 12:00 в Япония). Ясно е, че не са перфектни правилата, но какво остава иначе - да може да се играе с 1 акаунт само от 1 ип адрес е много строго правило, а за някои хора ще е направо невъзможно. За играенето с повече от 1 акаунт в 1 свят вече съм на друго мнение - трябва да е абсолютно забранено, а и без това има 18!!! свята...не е като да не е имало къде да се играе.

Продължаваме нататък:

- пускане на атака с цел опожаряване
- връщане на изпратена атака
- разпускане на войска
- разграбване на ресурси в началото на ерата
- изпращане на лични съобщения

Това, доколкото знам, са си съвсем нормални действия от играта, които не подлежат на никакви санкции.


Всякакви други неща, като кражба на парола или пък доброволното и даване на някого, са извън компетенцията на екипа на ИО, а камо ли на модераторите на форума. Дори да вземат някакво отношение, то ще е необосновано и ще е взето единствено на базата на субективни причини - вяра в думата на приятелите, лични симпатии и тн. .
В конкретния случай как могат да са сигурни, че всичко не е просто ебавка, която сте си направили с някой приятел, или дори сам с помощта на прокси или програма за отдалечен контрол. Ето например аз (а и всеки поне малко грамотен човек) може да направи точно копие на ситуацията - регвам 2 акка от 2 различни пц-та, развивам ги разделно, в един момент започвам да влиза в единия и от 2те пц-та, опожарявам съюзници, разпродавам войската, нападам другия акк, връщам атаката, пиша самопризнателни лични и накрая сезирам модераторите във форума. Когато те проверят данните, които имат ще открият, че съвпадат и с вашата версия за вашия случай, но как могат да са сигурни, че всъщност аз съм си направила ебавката, а вас са ви прецакали жестоко, а не обратно; или пък и 2мата да си правим еднаква ебавка; или да сме прецакани и 2мата; или просто да става дума за абсолютно грешни ходове от страна на съюзник, който наглежда акаунта; може вашият приятел да си прави гавра с вас и сега да ви се смее и тн. .

Все пак ми е интересно какво очаквате да се направи по вашия случай и (тъй като очевидно искате наказание) също така на какво основание се налага въпросното наказание.



******
Аз лично предпочитам да няма наказани за очевидни но недоказуеми нарушения, отколкото да има съмнително наказани защото изглежда, че нещо не е наред, или защото така твърди някой и други спекулации от този род.

Активен

try before try again!
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 07, 2007, 18:27:28 »

kephy - кое от описаните от вас действия, случили се в играта, смятате за наказуемо?

- влизане в един акаунт от повече от един ип адрес
- влизане в повече от един акаунт в един и същи свят от един ип адрес

Приемам, че сте съгласен, че и двете не са достатъчно основание за наказание, тъй като сам признахте, че сте ги извършвал. Но дори да не сте съгласен по-важното е, че неписаните правила са такива, стига да няма взаимодействия между въпросните акаунти и, доколкото знам, смяната на ип-тата да е в разумни граници (а не в 10:00 в Италия, в 11:00 в Бразилия, а в 12:00 в Япония). Ясно е, че не са перфектни правилата, но какво остава иначе - да може да се играе с 1 акаунт само от 1 ип адрес е много строго правило, а за някои хора ще е направо невъзможно. За играенето с повече от 1 акаунт в 1 свят вече съм на друго мнение - трябва да е абсолютно забранено, а и без това има 18!!! свята...не е като да не е имало къде да се играе.

Продължаваме нататък:

- пускане на атака с цел опожаряване
- връщане на изпратена атака
- разпускане на войска
- разграбване на ресурси в началото на ерата
- изпращане на лични съобщения

Това, доколкото знам, са си съвсем нормални действия от играта, които не подлежат на никакви санкции.


Всякакви други неща, като кражба на парола или пък доброволното и даване на някого, са извън компетенцията на екипа на ИО, а камо ли на модераторите на форума. Дори да вземат някакво отношение, то ще е необосновано и ще е взето единствено на базата на субективни причини - вяра в думата на приятелите, лични симпатии и тн. .
В конкретния случай как могат да са сигурни, че всичко не е просто ебавка, която сте си направили с някой приятел, или дори сам с помощта на прокси или програма за отдалечен контрол. Ето например аз (а и всеки поне малко грамотен човек) може да направи точно копие на ситуацията - регвам 2 акка от 2 различни пц-та, развивам ги разделно, в един момент започвам да влиза в единия и от 2те пц-та, опожарявам съюзници, разпродавам войската, нападам другия акк, връщам атаката, пиша самопризнателни лични и накрая сезирам модераторите във форума. Когато те проверят данните, които имат ще открият, че съвпадат и с вашата версия за вашия случай, но как могат да са сигурни, че всъщност аз съм си направила ебавката, а вас са ви прецакали жестоко, а не обратно; или пък и 2мата да си правим еднаква ебавка; или да сме прецакани и 2мата; или просто да става дума за абсолютно грешни ходове от страна на съюзник, който наглежда акаунта; може вашият приятел да си прави гавра с вас и сега да ви се смее и тн. .

Все пак ми е интересно какво очаквате да се направи по вашия случай и (тъй като очевидно искате наказание) също така на какво основание се налага въпросното наказание.



******
Аз лично предпочитам да няма наказани за очевидни но недоказуеми нарушения, отколкото да има съмнително наказани защото изглежда, че нещо не е наред, или защото така твърди някой и други спекулации от този род.



Дали щеше така да пишеш ако твоят акаунт беше изгърмял ??Преди време на Snowithe бяха влезнали в акаунта и разформировали войска(разпуснати трабанти и т.н) ,възможно най-лошото което може да ти стори.Тогава админите и върнаха ресурса ....щом е направено веднъж ,защо да не го направят пак.А който е направил тази глупост за въпросният акаунт заслужава да му бъдат заличени всички акаунти в Ио .КЕПФУ кой  го е направил ??
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 07, 2007, 18:54:55 »


 
В конкретния случай как могат да са сигурни, че всичко не е просто ебавка, която сте си направили с някой приятел, или дори сам с помощта на прокси или програма за отдалечен контрол. Ето например аз (а и всеки поне малко грамотен човек) може да направи точно копие на ситуацията - регвам 2 акка от 2 различни пц-та, развивам ги разделно, в един момент започвам да влиза в единия и от 2те пц-та, опожарявам съюзници, разпродавам войската, нападам другия акк, връщам атаката, пиша самопризнателни лични и накрая сезирам модераторите във форума. Когато те проверят данните, които имат ще открият, че съвпадат и с вашата версия за вашия случай, но как могат да са сигурни, че всъщност аз съм си направила ебавката, а вас са ви прецакали жестоко, а не обратно; или пък и 2мата да си правим еднаква ебавка; или да сме прецакани и 2мата; или просто да става дума за абсолютно грешни ходове от страна на съюзник, който наглежда акаунта; може вашият приятел да си прави гавра с вас и сега да ви се смее и тн. .

Все пак ми е интересно какво очаквате да се направи по вашия случай и (тъй като очевидно искате наказание) също така на какво основание се налага въпросното наказание.



******
Аз лично предпочитам да няма наказани за очевидни но недоказуеми нарушения, отколкото да има съмнително наказани защото изглежда, че нещо не е наред, или защото така твърди някой и други спекулации от този род.



Случаят не е мой. предходният случай беше "мой", доколкото ставаше дума за човек от съюза ми. Иначе схемата, която описвате е трогателна. Както и да разглеждате случая - дори той да е "ебавка" с админите (защото, очевидно проблемът не касае модераторите) - двете асс-та трябва да бъдат изтрити - дали един чов3ек ползва 2 асс-та за ебавка или един човек ебава опонента си, като му влиза в асс-то и двете ситуации са наказуеми, не мислите ли?


За г-н Кочев - критиката ми не е за решаването на проблемите. Аз зная, че модераторите няма да решат проблемите. Прочетете още веднъж какво критикувам и прочетете собствения си отговор, който само потвърждава основанията за критиката ми. Става дума за "attitude problem" - на български май няма точен еквивалент на този термин. Г-н фарфуи го описа добре " да не те третират като предмет". Мисля, че вече казах каквото имах да казвам по тази тема, съжалявам за множеството постове п9о нея, но понеже аз я започнах, се чувствах длъжен да изясня позицията си докрай

Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 07, 2007, 19:08:20 »

Естествено, че като пиша нещо си стоя зад думите, за разлика от някои други хора, които безочливо нарушават правилата, а после още по-безочливо търсят справедливост.
Ако на мен ми се беше случило щях да съжалявам, че съм си давала паролата на знайни и незнайни лица да ми наглеждат акаунта. А ако наистина не съм си я давала на никого и въпреки това има изменения в акаунта ми ще потърся помощ, но някак си не ми става ясно от темата как така се влиза в чужд акаунт - през логина с "крадена" парола  или с някакъв страничен механизъм. Тази хипотеза с откраднатата парола е толкова нереалистична, предвид повсеместното наглеждане, че чак е смешно как самите хора се държат сякаш си вярват, че са наистина са им откраднали паролата, а не че доброволно са я дали на някой "доброжелател", и то със съвсем ясното съзнание, че нарушават правилата. А страничният механизъм пък е дори по-нереалистичен - как не превзеха тези хакери топ акаунтите, да кажем от тук, и то някои от тях се знаят от много време, че ще са отново топ - т.е. трябва да има интерес уж - http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=754.0 , а избраха разни други, единия от които съвсем открито си признава за наглеждане.

А фактът, че на някой са му възстановили нещо, показва или близки отношения на въпросния човек с някой "властимащ" (което не е хубаво, защото малцина ще бъдат спасени от такава ситуация, но поне можем да вярваме, че е бил напълно убеден, че е трябвала тази мярка) или пък абсолютно незачитане на никакви принципи, освен на собственото си мнение, от страна на въпросния властимащ (което вече е изключително тревожно - за една добра игра би трябвало правилата да са ясни и да важат еднакво за всички).

Какъв е проблемът това да стане страхотна схема за източване? Даже и източеният акаунт след това ще си е цял целеничък, че даже ще претендира и за пропуснати ползи, пък този, който е грабнал златцето какво е виновен - видял е човекът 50-60 милиона и се е поблазнил. И вълкът сит и агнето цяло Smiley а в случая дали има агне?

За мен ситуацията е ясна и несправедливостта се състои в това, че само малцина са си получили заслуженото, а не всички. Написала съм какво ми е мнението за играта с повече от 1 акк в един свят... казвала съм и че го правя понякога, но моментът в който бъде забранено и започне да се прилага това правило, ще е моментът в който играта ще стане много много много по-интересна от сегашния си вид, в който някои хора (че и цели съюзи) не може да ги нападнеш цяла ера (и това го казва човек, който стои по цял ден пред пц-то съвсем реално, а не просто му е активен акаунта), освен в блока... а безделниците като мен, които по цял ден се мотаят в ИО, не са толкова много, колкото изглежда  Wink

А ако наистина някой се е излъгал да си сложи толкова лесна парола... да му е мислил.

///добавка

kephy, това имах предвид и аз. Радвам се, че сте разбран човек и сте вникнал в смисъла, а не сте се хванал за думите, които признавам, не са много мили  Embarrassed .
Активен

try before try again!
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #28 -: Ноември 07, 2007, 19:39:37 »

kephy, може ли само да Ви попитам кога и как разбрахте за това и за какво точно служи:

После ако желаете можем да поговорим за корпоративната култура.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #29 -: Ноември 07, 2007, 22:39:51 »

kephy, може ли само да Ви попитам кога и как разбрахте за това и за какво точно служи:

После ако желаете можем да поговорим за корпоративната култура.

Това е новост някаква, която ме изпълва със светъл оптимизъм.
И понеже Вие, г-н Скелетан, ме открехнахте за тази екстра, аз веднага кликнах да видя какво ще стане.
И видях това:

Online Support is currently not available. Please leave a message.

Само дето не казва колко важно е съобщението за тях .... Smiley
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!