Imperia Online България  
Април 27, 2024, 19:53:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: страшно племе ....  (Прочетена 10281 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« -: Ноември 06, 2007, 23:57:47 »

сте това модераторите...... Появи се неудобна тема, пускате клишето "ще проверим и ако може да се докаже , ще действаме" и веднага заключвате или изтривате темата. Така беше с точенията в свят 3 в началото, така е и сега за влизането по чужди асс-та. Тук поне са 'общи приказки" оставете хората да се изкажат. Защото знаем много добре, че няма нищо да "се докаже" нали, по простата причина, че вие отдавна сте доказали колко избирателно действате, а до "доказателствата" само вие имате достъп. 

Аз пък съм намислил, ако вие потулите и този път мошеничествата и фрапантното нарушение на правилата, да направя един блог за империя онлайн на всичките 7 езика, които ползвам, в който да убеждавам хората, потърсили честна и почтена игра, че ИО не е най-удачният избор.....
« Последна редакция: Ноември 07, 2007, 00:08:24 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2007, 00:02:29 »

има нещо вярно Wink
Активен

Age of Extinction
Jane_Air
Mala
Лейтенант
***

Karma: +1012/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


God made me an atheist-who're u to judge his will


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2007, 03:25:30 »

Предполагам на всичките 7 езика ше цитираш извадка от законодадтелното право в поне 7 страни в които се говорят тези езици, която ще гласи: "Невинен до доказване на противното"

Уви цели нации преди теб са търсили подходящата сентенция за коректно обвинение към някого и са достигнали единствено до горепосояената истина.

Искрено се надявам ТИ да откриеш друга адекватна формула за доказване на нечия вина, да напишеш труд за това на тези поне 7 езика, да го защитиш, той да бъде приет и приложен. До тогава, моите най-искренни извинения, но лозунгът "Да живее Инквизицията, изгорете вещиците", определено не е част от житейската ми философия.

Питам се, защо има зала на срама и защо ли там се публикува списък. Ти питаш ли се как се попълва този списък?


П.П.: Ако има нещо неясно в мнението ми, избери си на кой от езиците, които владееш да ти го преведа, та да го разбереш най-добре, ако това изобщо е възможно.  *ok*
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2007, 10:41:40 »

Предполагам на всичките 7 езика ше цитираш извадка от законодадтелното право в поне 7 страни в които се говорят тези езици, която ще гласи: "Невинен до доказване на противното"

Уви цели нации преди теб са търсили подходящата сентенция за коректно обвинение към някого и са достигнали единствено до горепосояената истина.

Искрено се надявам ТИ да откриеш друга адекватна формула за доказване на нечия вина, да напишеш труд за това на тези поне 7 езика, да го защитиш, той да бъде приет и приложен. До тогава, моите най-искренни извинения, но лозунгът "Да живее Инквизицията, изгорете вещиците", определено не е част от житейската ми философия.

Питам се, защо има зала на срама и защо ли там се публикува списък. Ти питаш ли се как се попълва този списък?


П.П.: Ако има нещо неясно в мнението ми, избери си на кой от езиците, които владееш да ти го преведа, та да го разбереш най-добре, ако това изобщо е възможно.  *ok*

Не се и съмнявах, че ще излезете  насреща с тезата "доказателствата" , поради простата причина, че само вие само вие имате технологичен достъп до тях. Хубаво е, че се изживявате като съд. Лошото е, че действате като българските съдилища.
И понеже стана дума за доказателства, както и за начин да бъдат уведомявани админи и модератори, нека дам за пример един конкретен случай отпреди месец. Играч пуска атака към "врага". "Врагът" вижда атаката и влиза в асс-то на атакуващия и я връща. Следва кратка полемика под формата на лични съобщения, провинилият се признава писмено нарушението си.
Човекът, в чието асс е влизано неправомерно, излиза във ваканционен мод, за да може това признание да бъде запазено. Още съшия ден един от модераторите е уведомен. И на кой от всичките езици да ти кажа, че реакцията беше НУЛЕВА .............. 
Друг пример, участник във форума публикува съюзна информация за битки на един съюз, преди битките да са излезли и единственият начин да ги вземе е неправомерно влизане в чуждо асс. Отделно, че тези битки недвусмислено показваха точения, но самото им публикуване беше достатъчно красноречиво доказателство за влизането в чуждо асс. И каква беше реакцията - ти отговори, че ако трябва да се се наказват нарушители, трябва да се накажат и онези, които влизат в чужди асс-та, с което фактически призна нарушението на публикувалия докладите, но последствията бяха никакви.......
Така, опитът ти ти за измъкване със сарказъм е, или признание, че нищо не можете да направите, или, по-зле, цинична демонстрация , че нищо НЕ ИСКАТЕ да направите.   
« Последна редакция: Ноември 07, 2007, 10:54:24 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 07, 2007, 11:09:30 »

Личните съобщения никога,ама никога не са били приемани като каквото и да е доказателство...А докато има неадекватни изказвания като твоите винаги ще заключвам и трия.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 07, 2007, 11:21:55 »

Личните съобщения никога,ама никога не са били приемани като каквото и да е доказателство...А докато има неадекватни изказвания като твоите винаги ще заключвам и трия.

Отново опит за измъкване. Я какво бях написал:

.... Човекът, в чието асс е влизано неправомерно, излиза във ваканционен мод, за да може това признание да бъде запазено. Още съшия ден един от модераторите е уведомен. И на кой от всичките езици да ти кажа, че реакцията беше НУЛЕВА ..............   

Никой не е искал от теб да приемеш личното съобщение с признанията като доказателство. То трябваше да бъде само основание да направите проверка на случая. А вие потулихте нещата. Всъщност защо ли говоря в множествено число?!!! ТИ потули нещата.   
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 07, 2007, 11:47:05 »

А ти откъде знаеш,че не е направена проверка или не тече такава в момента?Или може би защото си много специален трябва задължително да има наказани?В момента си придаваш излишна важност като коментираш една система,която не познаваш.Аз моята работа съм си я свършил,знам това за себе си и ми е достатъчно.Ти ако държиш да съм потулил нещата-ок,няма проблем,тълкувай го както желаеш.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 07, 2007, 12:18:22 »

А ти откъде знаеш,че не е направена проверка или не тече такава в момента?Или може би защото си много специален трябва задължително да има наказани?В момента си придаваш излишна важност като коментираш една система,която не познаваш.Аз моята работа съм си я свършил,знам това за себе си и ми е достатъчно.Ти ако държиш да съм потулил нещата-ок,няма проблем,тълкувай го както желаеш.

Писанието ти показва, че иде реч за липсата на елементарна култура в комуникацията и на качества за работа с хора. Когато те уведомяват за потенциално нарушение, коректността изисква да драснеш един ред и да кажеш какво е показала проверката. И не става дума за придаване на важности - става дума за корпоративна култура, защото в крайна сметка ние сме потребители. Повтарям, за да не ти дам възможност за изкривяване на тезата ми: елементарната култура изисква някаква обратна информация, нещо от рода на "Проверката показа, че е влизано от различни IP, нищо не можем да направим". Ако считаш това за придаване на важност, толкова по-зле за теб. Sad
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 07, 2007, 12:33:52 »

Аз с теб не водя никаква комуникация,че да те уведомявам какъв е резултата или как върви проверката.Водя комуникация с друг човек,на него съм отговарял нееднократно до момента,а в момента,в който имам повече информация ще му я предоставя.Ти същия човек ли си или нямаш "елементарната култура" да не се месиш  в чужди дела?
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 07, 2007, 12:52:06 »

ЕДИТ:Нямаш отношение по случая,така че моля те пази си мнението за себе си...
« Последна редакция: Ноември 07, 2007, 13:01:04 от Krum » Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 07, 2007, 13:44:05 »

Аз с теб не водя никаква комуникация,че да те уведомявам какъв е резултата или как върви проверката.Водя комуникация с друг човек,на него съм отговарял нееднократно до момента,а в момента,в който имам повече информация ще му я предоставя.Ти същия човек ли си или нямаш "елементарната култура" да не се месиш  в чужди дела?

Три изречения написа:
Първото ти изречение е просто невярно. Водили сме комуникация по подобен случай. Вярно, че тя беше едностранна ......
Третото изречение показва, че очевидно иде реч и за различни становища по въпроса дали нарушаването на правилата касае ВСИЧКИ или само "пострадалите" .........
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 07, 2007, 14:04:27 »

Ето затова говорех - поне ми отговори, а недей ми търка постовете, не си могъщ като го умееш това...  *hmm*
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
Jane_Air
Mala
Лейтенант
***

Karma: +1012/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


God made me an atheist-who're u to judge his will


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 07, 2007, 14:36:33 »

Три изречения написа:
Първото ти изречение е просто невярно. Водили сме комуникация по подобен случай. Вярно, че тя беше едностранна ......
Третото изречение показва, че очевидно иде реч и за различни становища по въпроса дали нарушаването на правилата касае ВСИЧКИ или само "пострадалите" .........

Крум може да е много търпелив, но аз далеч не притежавам тази добродетел:

1. Има достатъчно играчи и сред българските и сред чуждестранните играчи, които могат да потвърдят, че обратна връзка ИМА. Има я в случаите, когато протича комуникация. За мен изявления от рода: "еди си кой мами, моля проверете го, защото аз така казвам" не са повод за проверка и няма да бъдат.
2. Искаш да кажеш, че ВСИЧКИ трябва да бъдат информирани за всеки сигнал за нарушаване на правилата ли? Кои наричш пострадалите: себе си, някой твой приятели или цял списък от "пострадали" играчи, който ти няма как да притежаваш. А може би говориш за Н на броя акаунти в които си или сте влизали и са били "пострадали"
3. Определено не си ти човка, който би докладвал за всяко нарушение, т.к. ти самия си влизал в повече от един акаунта и си играл с повече от един такива дори в един саюз. Дали мога да го докажа - не мога, но го знам. Все пак и ние играем тази игра, не забравяй това.

Клевети и други обиди по отншение на екипа аз лично няма да толерирам, т.к. знам как се работи по проблемите. Прави си сам изводите. И от тези 7 езика които знаеш, прочети поне на един някой труд на тема Етика, прочети го и на "приятелите" си, пък кой знае, току виж хората спряли да влизат в чужди акаунти и дадеш началото на нещо положително.

Активен
Trippin
Hashashin
Лейтенант
***

Karma: +260/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 159


свят1


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 07, 2007, 14:43:35 »

sa AKO napisha nqkoj verni neshta kolko li vreme shte mi prosushtestvuva posta... loshto e che nqkoj mil priqtel kato ina ili krum shte mine s metlata  Cry
Активен

---лелеее колко си лош... оле затвори очички и лека нощ...
Jane_Air
Mala
Лейтенант
***

Karma: +1012/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


God made me an atheist-who're u to judge his will


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 07, 2007, 15:03:11 »

sa AKO napisha nqkoj verni neshta kolko li vreme shte mi prosushtestvuva posta... loshto e che nqkoj mil priqtel kato ina ili krum shte mine s metlata  Cry

Ако тръгнеш да пишеш верни неща, няма да ти стигне мястото, а ефекта ще е точно никакъв и ти го знаеш. Аз за това се ограничих до написаното и то по темата.
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!