Imperia Online България  
Април 17, 2024, 01:05:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СКУКА  (Прочетена 89993 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« -: Ноември 06, 2007, 15:08:43 »

Не знам колко дълго ще просъществува тази спам-тема, призовавам за скорошното и изтриване. Обаче понякога ми се пише просто нещо без да се съобразявам с темата и публикуваните отговори по нея. Ще си създам тук едно местенце, където да шляпам безгрижно простотии, каквито са повечето ми мнения изобщо. Ако и вие искате да напишете нещо нечленоразделно - заповядайте.
За да спазя идеята на темата, ще предложа като начало на една голяма част от потребителите на този форум Дом за възрастни с деменция - гр. Казанлък, ул. "Маньо Стойнов" № 11. Преди малко говорих с директора на въпросната организация, стори ми се много мила дама, предполагам няма да останете разочаровани.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
XpM_is_Back
Редник
*

Karma: +33/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2007, 15:49:29 »

Много е готина... Наистина - вервайте ми... Редовно ми носеше хапчетата преди да ме изпуснат...  *freak*
Активен
kyzevich
Сержант
**

Karma: +18/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2007, 15:52:32 »

трябват ми спешно 5000 лева  *hmm*

п.п.надявам се никой нищо не разбра...и поста ми да е бил по темата  ;D
Активен

НА   
kyzevich
Сержант
**

Karma: +18/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2007, 15:56:11 »

забравих да добавя...че още минах и на червено на светофара... *tired*
Активен

НА   
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2007, 16:04:24 »

kyzevich, вие имате ли шеф? Аз имам... началник жена. Затова избивам комплекси в ИО. А вие?

А, и за какво са ви тези 5000 лв.? Някъде чух, че едно киркозабиване в скъпа лъскава колца срувало толкова. Да не би някой да ви е палнал? А вие ИО играете ли?
« Последна редакция: Ноември 06, 2007, 16:06:14 от Skeletan » Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2007, 16:13:13 »

абсолютна скука....  животът е скучен,гледах филми,четох,ио-то рефрешнах.. довечера кучето ще изведа,ще ходя да пия една бира ...едно и също,на мен ми е писнало от доста време.Добре ,чее семейството да ме ободри и мотивира иначе да съм отишал в дом за душевно болни  на улица''Крастовски водопад" номер:13  *tired* *tired* *tired*
Активен
duman86bg.int
Редник
*

Karma: +5/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2007, 16:13:32 »

абсолютна скука....  животът е скучен,гледах филми,четох,ио-то рефрешнах.. довечера кучето ще изведа,ще ходя да пия една бира ...едно и също,на мен ми е писнало от доста време.Добре ,чее семейството да ме ободри и мотивира иначе да съм отишал в дом за душевно болни  на улица''Крастовски водопад" номер:13  *tired* *tired* *tired*
Ти жив ли си ?
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 06, 2007, 16:20:22 »

Ти жив ли си ?

Нещо ми се е насъбрало,май ще излея гнева в/у наДепресантА  колата .... така или иначе ми е под ръка ,а и той я е почнал ;D ;D
« Последна редакция: Ноември 06, 2007, 16:22:39 от farfui » Активен
duman86bg.int
Редник
*

Karma: +5/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 06, 2007, 16:21:20 »

Нещо ми се е насъбрало,май излея гнева на ДепресантА на колата .... така или иначе ми е под ръка ,а и той я е почнал ;D ;D
Не бре не колата... нищо и няма.... ама ако ти е оставил ключовете поне се повози
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 06, 2007, 16:33:29 »

Мхм, искам и аз куче. Сега спестявам за къща, има няма още 200 години и съм готов! Не ми се ще да моря кученцето горкото, да го затварям на тясно в 90 квадрата. Няма да е някой дребосък, не, не, ще бъде шоколадов лабрадор с розово носле. Лабрадорите са едни от най-умните кучета между другото. Ще си направим басейн и ще плуваме двамата, нали знаете, че те имат ципи между пръстите и са страшно добри плувци. Къс косъм, атлетично, ще си правим и кросчета заедно... Ако е женско, ще е Мая. Мая е ученическата ми любов, леле, каква усмивка имаше това момиче. Ако е мъжко, не знам, може да го кръстя баубау, още обмислям.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
kyzevich
Сержант
**

Karma: +18/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 06, 2007, 16:37:57 »

kyzevich, вие имате ли шеф? Аз имам... началник жена. Затова избивам комплекси в ИО. А вие?

А, и за какво са ви тези 5000 лв.? Някъде чух, че едно киркозабиване в скъпа лъскава колца срувало толкова. Да не би някой да ви е палнал? А вие ИО играете ли?

имах шеф...но го уволних.... Cool....лелеее как ли ме мразят.....
а комплекси дал господ.... ;D

п.п.съчувствам ви....жена шеф е по лошо и от тъща на гости или мъж заврян зет... Huh?

п.п.п. каква е тая кирка за 5000 лева...навярно последен модел с екстри..... *hahaha*

п.п.п.п.на кого не му трябват 5000 лева  ;D

п.п.п.п.п.да....играя ПАК.... а това вече е диагноза.... *freak*
Активен

НА   
kyzevich
Сержант
**

Karma: +18/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 06, 2007, 16:40:41 »

........Ако е мъжко, не знам, може да го кръстя баубау, още обмислям.

и ще си джафкате по цял ден заедно.... ;D

ееех....завиждам ви вече.....
Активен

НА   
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 06, 2007, 16:44:06 »

Май и двамата сме за ул. Кръстовски водопад № 13. Жена шеф вярно е лошо, а как ви звучи за началник "жена идиот"?! Кирките са евтини, обаче куража да ги забият в ламарината на комшията струва.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 06, 2007, 17:27:20 »

Тръгвам за пощата. Може ли да си представиш каква глупост - администрацията е разделена в две сгради - половината отдели тук, половината там. Обаче нали деловодството и дирекшъна са оттатък моста - мирно и бегом! Освен обичайните си задължения на пощенски гълъб трябваше да занеса и два документа на една колежка. Влизам в стаята и гледам три жени-кухавици, едната от която с мъжки полов атрибут, втората - с мъжки полови белези на горната усна, третата - с чисто мъжкия навик да се напива, нальоква и насмукачва до бъзразсъдство. Питам за въпросната колежка и получавам от онази с жабешката уста: "Еми няма я в сградата", обаче това с интонацията на много влачещ грамофон. Явно беше гръмнала пет-шест шота текила. Отново! Онзи капут в дъното за малко прекрати невероятно интригуващото си занимание да гледа опулено отсрещната стена, огледа ме с преценяващия поглед на сбръчкана мадам от публичен дом в гетата, установи, че няма нищо, струващо се да се размърда и продължи да съзерцава мъдро. Третата се правеше на Свинкс и на Мона Лиза едновремено. Да си призная, успяваше да го докарва. Явно това да предадеш пет листа хартия на колежката си е такова неимоверно усилие, щото искайки да бъде извършен такъв грандиозен жест с празни ръце аз ги обиждах! Какво ми оставаше, kyzevich, освен да си ги донеса обратно в канцеларийката въпросните документи и утре да се пробвам пак - може пък да я хвана тази ревизорка. Стискай палци, че и срокове се гонят, а после пак аз ще съм виновен. Та с ето такива представители на "Дом за възрастни с деменция" имам контакт всеки ден.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 06, 2007, 21:09:44 »

Скука на кука, г-н Скелетан, ще сте много подходящ за куче, ще си играе по цял ден с кокали *beer*
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Страници: [1] 2 3 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!