Imperia Online България  
Април 19, 2024, 12:13:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СКУКА  (Прочетена 90020 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #75 -: Декември 21, 2007, 16:47:53 »

Може ли някой да ми предложи бързо една хубава анимирана картичка, сравнително сериозна, за да я изпратя на колегите по другите дирекции, сега нямам време да търся, ако някой е попаднал на нещо красиво моля да го сподели.

докато търся все пак, поздрав за всички с пожелание за весело изкарване на празниците:
http://www.coolbuddy.com/greet/card/christmas06.htm
http://www.fat-pie.com/christmas.htm
« Последна редакция: Декември 21, 2007, 16:51:22 от Skeletan » Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
duralumin
УМРИ ПРАВ НЕ ЖИВЕЙ НА КОЛЕНЕ
Капитан
****

Karma: +65/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 298


$$$$$$$$$$$$$$


Профил
« Отговор #76 -: Декември 21, 2007, 17:02:46 »

като става дума за скука - искам някой да ме забележи у 6-цата свет  >Sad вече 1 седмица кисна с 3 милки ма куп и никой неще да ме ръцне ... барем некай да се пробва ми то нищо ... бахти шубетата са се насъбрали тука ... големи шубета с малки дупета Tongue Tongue ...
Активен

enjoy the silece
Trippin
Hashashin
Лейтенант
***

Karma: +260/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 159


свят1


Профил
« Отговор #77 -: Декември 27, 2007, 05:29:32 »

като става дума за скука - искам някой да ме забележи у 6-цата свет  >Sad вече 1 седмица кисна с 3 милки ма куп и никой неще да ме ръцне ... барем некай да се пробва ми то нищо ... бахти шубетата са се насъбрали тука ... големи шубета с малки дупета Tongue Tongue ...
zatuj svqt edno majna  *ok*
Активен

---лелеее колко си лош... оле затвори очички и лека нощ...
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #78 -: Декември 27, 2007, 06:52:05 »

:П) .. в 6-та свят ти трябва 14 брони и 14 меле за паладини 14-стрелец за трабанти .Отделно всички са с висока форт  и  пълни крепости,както и няма статистика за онлайн.Иначе за 1-та ,ако се следи babysitting използват почти всички кланове,доколкото знам админите банват за наглеждане на кланът ,та доста по-друго щеше да е положението.
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #79 -: Декември 27, 2007, 10:59:37 »

Ама днес въобще не ми се работи! Чувствам се малко гузен, все пак получих 13-та заплата... Оппа, вече душевните ми терзания минаха, реших - ще скатавам!
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #80 -: Декември 27, 2007, 11:11:39 »

За мен най-ценното нещо в това парче е невероятната китара......ако по времето на сътворяването на света е звучала музика, аз лично си придставям нещо подобно. За текста - нямам кой знае какви представи от испански, но благодарение на la vida се ориентирах, че става дума точно за този език, оттам вече беше лесно. Стигнах до следния превод за заглавието на песента - Обикнахме живота. Надявам се да не бъркам, тъй като всички мой впечатления са базирани върху тази фраза. Според мен няма как да сбъркаш и как да лишиш от смисъл дадено изречение, ако накрая му туриш една запетая и един съюз и кажеш ОБИКНАХ ЖИВОТА! Независимо от това как живееш, независимо от това къде живееш, независимо от това в кое време живееш ти можеш да обикнеш живота. Независимо от това в какви настроения изпадаш, независимо от това какви чувства изпитваш, ти можеш да обикнеш живота! Не ми се говори за внушение на автора, към което се е стремял, ще говоря за усещането, което остава в мен този текст. Целият текст е една метафора, метафора на борбата и преследването на мечтите, метафорра на това, което представлява живота. Чух малка грешка в постнатия от вас вариант, в петия стих думата dogs всъщност е  gods, така се вписва в цялата картина, а и по останалите сайтове с текстове е gods. Там е и най-красивия момент - какво всъщност представлява всеки от нас - самотна сълза в реката на живота. Да, тъжно е...... така стигам до крайната картина на чувствата ми /днес с удоволствие слушах песента около 20 пъти/ - плачещата китара, дрезгавия, сърдит тон на вокала - толкова пълен с мъжка болка, яд и гняв, чувството за безпомощност и самота, лъхащо от четвъртия стих, целия останал текс, заглавието и неговото многократно повторение.......започнах да се чудя, какво подяволите правим, защо понякога забравяме, че живота е един и живеейки го забравяйки че го обичаме, пропиляваме прашинките от нашето аз, отделени ни така щедро от безкрайната пустиня на времето! Май Удо Диркшнайдер ми се накара хубаво днес, така че отивам да си припомням студентските години и историите около 8-ми декември и да си намеря сродна сълза  Smiley. Пожелавам ви приятна вечер и които не е чул това днес, да то направи веднага  Wink http://youtube.com/watch?v=WZUng39S_RA

Г-н Гаргаран, имате специални поздрави от дядо Коледа. Остави нещо под елхата за Вас, но то ще Ви бъде подарено за Нова година, защото сама по себе си благодарност не може да се подари. Аз ще я облека в клипче на споменатата песен, което ще бъде специално за Вас, дори Ви подарявам авторските права още сега, още преди да съм го сътворил.
Аз имам приятели във Валенсия, Испания. Питах тях за фразата, те са там от доста време, дори преди месец само се сдобиха с първата си рожба - Александра. Те ми я преведоха "Обичаме живота". И в този вариант обаче някакси тази фраза не ми се връзва с общото усещане, породено от останалия текст. Затова ще направя мрачно клипче, нещо тъжно, безизходно, може би само в края би следвало да се загатне някаква непримиримост, знам ли? Ще видим, в почивните дни ще творя.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #81 -: Декември 31, 2007, 22:42:28 »

Вие сега мене уважавате ли ме, уа??!
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #82 -: Декември 31, 2007, 22:48:08 »

аз теби "хлъц" мноууу тъ уўажаъам "хлъц"...
п.п.това ў (у кратко) много ми харесва,то е от белоруската кирилица и фонетично отговаря на дубълвето...и понеже го няма на клавиатурата,се налага да го вадя от на майната си.
« Последна редакция: Декември 31, 2007, 22:50:01 от Мрак » Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #83 -: Януари 14, 2008, 22:13:16 »

Бих искал да замоля някой да ме палне утре в провинция № 3 за целите на провеждан игрови експеримент. Утре изгасвам след 14:20 часа. Може на 20%, няма да преча. Искам да тествам хипотеза, а бъдещи опожарявания в тази провинция могат да провалят замисъла.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #84 -: Януари 14, 2008, 23:06:18 »

Ако се вредя ме очакваите! Апропо....там по-надолу из тая тема....такова де, разни подаръци......ъъъъъ....  Huh?Embarrassed
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #85 -: Март 05, 2008, 17:48:19 »

Търпение, Гаргаран, трябва да те измъчва малко с очакване, иначе няма да го оцениш.
 Smiley

.
.
.



Трябва ми жена за тази вечер!! По възможност - красива!!!
« Последна редакция: Март 05, 2008, 21:08:33 от Skeletan » Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #86 -: Март 05, 2008, 21:07:03 »

Търпение, Гаргаран, трябва да те измъчва малко с очакване, иначе няма да го отцениш.
 Smiley

.
.
.



Трябва ми жена за тази вечер!! По възможност - красива!!!

Само за тази вечер ли  Embarrassed
Активен

Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #87 -: Март 05, 2008, 21:09:42 »

Добре, че ме цитира, забелязах си правописна грешка.  *write*

Днес изпитвам особена нужда!! Затова и пиша тук с молба някой да помогне!
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #88 -: Март 05, 2008, 21:13:20 »

Добре, че ме цитира, забелязах си правописна грешка.  *write*

Днес изпитвам особена нужда!! Затова и пиша тук с молба някой да помогне!
Аз още си чакам осъществяването на поканата Ви за чаша вино, на свещи, във Вашата компания, но измина толкоз време в мълчание и никакви постъпления за изпълнение на голословните ви обещания, че дори и за вампир всякакво търпение ще да се изчерпи съвсем скоро Cry
Или може би се надявате, че бездействайки в очакване ще прогния и скоро ще придобия така харесвания от Вас стил "оскелетяване".
« Последна редакция: Март 05, 2008, 21:15:01 от Gioia » Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #89 -: Март 05, 2008, 21:14:54 »

Недейте така, все пак вечността е пред нас!
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!