Imperia Online България  
Април 26, 2024, 00:09:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос - препоръка  (Прочетена 1513 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« -: Ноември 06, 2007, 09:44:41 »

Дали е възможно да бъде въведена една опиция за преждевременно връщане на заемите към банката, например с някаква допълнителна деобавка към сумата (например още 50% към дължимата сума).  Аз самият не съм кой знае какъв привърженик на заемите, но се сещам, че подобни опции има при повечето истински банки, когато се тегли дългосрочен кредит.Би могло да бъде въведено и допълнително условие за предварително погасяване на заем - например проучване "бакерство" - 3.
Например:
Заем          Размер на заема          Сума за връщане      Време за връщане на заема      Погасете пресрочно заема     
Малък          625272                         1062962                          168 часа                             2125924 Трябва ви 3(ниво) Банкерство.
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2007, 18:09:46 »

Съгласен съм , много гадно e да имаш пари да си върнеш заема а да не можеш и да ти обира постоянно златото  Cry Cry Cry
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2007, 01:48:30 »

Мисля,че такова нещо,го имаше заложено в играта,но май се оказва,че и то е имагинерно,както и това,че колкото ти е по-развито банкерството(за всяко ниво),ти дава 1% лихва на наличното злато в столицата(разбирам заградената)..Не си го измислям,просто така пише в ръководството на играта,но това не работи...
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!