Imperia Online България  
Април 26, 2024, 22:08:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Транспортни проблеми  (Прочетена 1705 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« -: Октомври 28, 2008, 15:00:50 »

За пореден път се убедих, че при едновременното транспортиране на ресурси от различните провинции, се получава някакакъв крайно неприятен бъг. При транспортиране на различни видове ресурс, единият вид тръгва, другият/другите остават. Ако е само един вид ресурс/злато и той не тръгне, няма проблем, тогава транспортната станция е готова за превоз, но в предните случаи, естествено, че се блокира. Това е меко казано кофти, когато в момента те атакуват.  Cry Както първо се получи при мой съюзник, когато го нападаха едновременно в 3 провинции. Тогава много не повярвах, че не е негова грешка, но после го забелязах и при мен. Абсолютно точно проверено - със внимателно оглеждане на посочения за транспорт ресурс и с проверка на "общо натоварен".    *write* И с оставащ свободен капацитет на станцията.
П.С. Не само при текуща атака - и при нормален транспорт
« Последна редакция: Октомври 31, 2008, 01:51:08 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 28, 2008, 15:05:56 »

Не разбрах много.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2008, 15:26:39 »

Ами накратко - давам пренасяне на ресурс от всички провинции към една, но някои от ресурсите не тръгват, остават си по местата  *scratch*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
tsimis
Редник
*

Karma: +11/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2008, 17:15:47 »

ако си на минус население понякога се получава .при мен в една провка съм на - и някой път не тръгват с другите
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 28, 2008, 20:35:35 »

Всичко си е напълно редовно, не е от мен проблема. При повторно задаване за транспортиране си тръгва. А ако има примерно дърво и камък за местене, дървото тръгнало, камъкът си стои.   *pardon* А станцията има още капацитет. Това СПЕЦИАЛНО, ВНИМАТЕЛНО го проверих. А отдолу, в графата "натоварено" отчита че е зададено за транспорт.  *pardon*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 28, 2008, 20:59:51 »

току що го тествах ...при мен си тръгна всичкия ресурс без проблеми ..а ме нападаха в две провки едновременно
Активен

Goshosi
Гост
« Отговор #6 -: Октомври 28, 2008, 21:01:19 »

Може да не трагват ресурсите от някоя провинция към друга, ако в тази провинция имаш армия или си взел заем, сега нали ресурсите се отчитат при всеки ход в играта, но това само, ако не ти тръгват всички ресурси от тази провинция. А ако някай вид ресурси от тази провинция тръгне, а друг не тръгне, тогава наистина си е бъг. Затова аз проверявам по 2 пъти дали всичко е натоварено.  Smiley
Активен
Did
Гост
« Отговор #7 -: Октомври 28, 2008, 21:14:21 »

На мен ми се е случвало това само за златото, но не и за останалите ресурси
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!