Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:07:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: масовите съобщения в съюза  (Прочетена 1243 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skino
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« -: Ноември 05, 2007, 17:50:04 »

Може ли , когато пращаш масово съобщение до съюза, да го получава и изпращача.
Поради разсеяност или каквото си пожелаете, някой от рутинните съобщения, като обявяване на атака и други такива, човек забравя дали е пратил или не. и се получава дублажи и обърквания.
 
И още нещо :
Може ли когато правиш прослушване с шпионин да се изписват и следните данни за играча:
Разстояние
Точки
Битки(спечелени загубени войници.....), иначе когато си пратил 100 шпиона губиш представа кой играч кой е на какаво разстояние колко точки ...... и отваряш нов прозорец. проверяваш в статистиката .... по лесно би било, поне за мен.

Само като предложение
« Последна редакция: Ноември 05, 2007, 17:57:48 от skino » Активен
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2007, 19:53:48 »

То според мен трябва да има изходяща кутия за всички съобщения не само за масовите.
За второто нещо си е твой проблем че си разсеян, аз си внимавам за всеки шпионин по отделно, а тези които не ми трябват ги освобождавам, дори за 5 мин. да изляза от играта, за да не ме хванат хората че съм им хвърлил мерника, не че могад да направят нещо, ама ... ;D
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!