Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:33:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо и Кога?  (Прочетена 2994 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
monticar
Гост
« -: Октомври 21, 2008, 06:07:57 »

 Драги членове на екипа на ИО,искам да ви попитам защо НЕ си оправите Играта преди да пускате безмислици от рода на "Искате да знаете дали сте нападнати без да влизате в играта?
Включете се в IO Goolge page beta теста СЕГА!"
 Толкова ли ви е безупречна и гладко вървяща играта че намирате време за подобни глупости а не вземете да обърнете внимание че играта ви  БЪГЯСВА  всяка сутрин между 5 и 6 часа???
 Възмутен съм от безгрижието което ви е налегнало всички без изключение и се питам какво подяволите видяха у вас собствениците на играта???
Активен
stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2008, 06:35:53 »

Монти пише по една тема на всеки час  Grin, но аз подкрепям думите му!!!Крайно време е да се вземат някакви мерки за отстраняване на проблема със ''увисналите" армии!!!
Активен
kavaler
METALLICA
Лейтенант
***

Karma: +28/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Сина си взема вана :)))


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2008, 07:18:40 »

Това ми е последна  ера.Това на нищо не прилича. Както се казва
-Хубава работа ама Българска .Българския "Бизнесмен" гледа с минимум  разходи-максимална печалба. >Grin
Активен

METALLICA
stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2008, 07:22:25 »

Този път реагираха бързо!!  *hmm* *hmm*
Активен
monticar
Гост
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2008, 07:31:01 »

Този път реагираха бързо!!  *hmm* *hmm*
Далеч си от истината.Никой не си е мръднал пръста.
 Има два вида зацикляне на армията.Единия е когато зациклят произволно в неопределено време по неясни причини-тогава трябва намеса на екипа.Другия вид е рецидивът който се появява всеки ден между 5 и 6 часа сутринта.Тогава зациклянето се дължи на "Свръх модерния и мощен сървър" и проблема се разрешава след направените сметки(битки,класация,приходи,лихви) от самоя него,демек намеса на екипа не е нужна.В случая тази сутрин бе вариант 2.
« Последна редакция: Октомври 21, 2008, 07:38:18 от monticar » Активен
tasoti1978
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 21, 2008, 08:07:44 »

kraino vreme e da se pomisli po seriozno po tozi problem,vse pak dosta hora igraqt s SMS-i i e kraino nepriqtno kogato armiite zaciklqt i natrupat ogromni minusi
Активен
ARMAGEDONN_
Сержант
**

Karma: +7/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Дали този герб ще ми носи късмет?


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 21, 2008, 09:20:19 »

Аз не играя с СмС-и с изключение на едно СмС-че преди 2 месеца. Е да администраторите написали Google с правописна грешка, а пък това е най- популярната дума в интернет. Искам да видим какво ще стане като се премахнат 10 и 6 часови доходи колко по- напред ще сме ние, които по принцип не ползваме СмС-и играем без СмС-и
Активен
avdjigen4o
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 21, 2008, 09:21:14 »

нали знаеш отговора -екипа се извинява за бла бла бла бла бла бла бла бла бла ..............  и си кара по старо му *pardon*
Активен

АЗ СЪМ ЧАСТНО ЛИЦЕ И ПИША СЪВСЕМ БЕЗПЛАТНО !!!
monticar
Гост
« Отговор #8 -: Октомври 21, 2008, 09:41:44 »

Аз не играя с СмС-и с изключение на едно СмС-че преди 2 месеца. Е да администраторите написали Google с правописна грешка, а пък това е най- популярната дума в интернет. Искам да видим какво ще стане като се премахнат 10 и 6 часови доходи колко по- напред ще сме ние, които по принцип не ползваме СмС-и играем без СмС-и
Премахването на допълнителните доходи ще е равно на самоубийство за тях.Нали се сещаш че с това качество и постоянните бъгове които предлагат в момента играчите пращат СМСи само и единственно заради допълнителния доход.Едва ли някой би изпратил и едно СМСче само да смени цвета  или герба си.Така че няма да ги махнат никога.
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 21, 2008, 10:53:14 »

Без да искам да влизам в конфликт с тоя и оня, мисля че това което се прави с Google е в посока решаване проблема с лага или поне частично. Представете си колко хора отварят играта дневно само за да видят дали не ги атакуват и после я затварят. При тази графика и прочие това създава голям трафик и ест играта се забавя. Освен това примерно аз вчера сутринта имах проблеми с отварянето на ИО ( около 5 мин прозорец ) и в този случай вместо човек да седи на тръни и да не знае сега ще се отвори ли, няма ли, атакуват ли го, не го ли атакуват и прочие, той съвсем лесно може да погледне през Google какво точно се случва, защото тази страница е мн по-лека и винаги ще се отвори бързо.
Активен
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #10 -: Октомври 21, 2008, 11:15:44 »

Без да искам да влизам в конфликт с тоя и оня, мисля че това което се прави с Google е в посока решаване проблема с лага или поне частично. Представете си колко хора отварят играта дневно само за да видят дали не ги атакуват и после я затварят. При тази графика и прочие това създава голям трафик и ест играта се забавя. Освен това примерно аз вчера сутринта имах проблеми с отварянето на ИО ( около 5 мин прозорец ) и в този случай вместо човек да седи на тръни и да не знае сега ще се отвори ли, няма ли, атакуват ли го, не го ли атакуват и прочие, той съвсем лесно може да погледне през Google какво точно се случва, защото тази страница е мн по-лека и винаги ще се отвори бързо.
Ами да понамалят банерите и да махнат флаша  и готово  Wink
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
monticar
Гост
« Отговор #11 -: Октомври 21, 2008, 15:47:18 »

Ами да понамалят банерите и да махнат флаша  и готово  Wink
Банерите са затова да се премахват с Кредити.Няма банери-Няма СМСи.Сигурно не откривам топлата вода но не прочетох някой да се възмущава че играта му върви по-бавно като има банери.Аз мога да кажа на 1000% че когато банерите присъстват е много  изнервящо и бавно да се играе,което според мен е направено умишленно.
Каквото и да пишете всичко опира до СМСите.
 Мога да се обзаложа че до няколко седмици и опцията с гугъла ще стане платена.Аз лично нямам нищо против ВСИЧКО да се заплаща НО да е като хората.Преди със Скоки играехме една друга онлайн игракоято също беше с СМСи.Останах изумен от безупречната и безавариина игра а участниците в нея са повече от участниците тук.Но майната и на онази,мен ме радва ИО.         
« Последна редакция: Октомври 21, 2008, 15:51:55 от monticar » Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #12 -: Октомври 21, 2008, 15:48:45 »

е аз си плащам за кефа  Smiley
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
monticar
Гост
« Отговор #13 -: Октомври 21, 2008, 15:56:40 »

е аз си плащам за кефа  Smiley
Няма лошо да си  плащаме.Не съм казал да не плащаме.Но според мен е когато плащаме да имаме претенции за това което получаваме.
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #14 -: Октомври 21, 2008, 16:00:04 »

Банерите са затова да се премахват с Кредити.Няма банери-Няма СМСи.Сигурно не откривам топлата вода но не прочетох някой да се възмущава че играта му върви по-бавно като има банери.Аз мога да кажа на 1000% че когато банерите присъстват е много  изнервящо и бавно да се играе,което според мен е направено умишленно.
Каквото и да пишете всичко опира до СМСите.
Монти... ти в комунизъм ли живееш още?
И конспирации даже разплиташ.
Това е частна компания, която определя сама цените си и единствения ни съдник е пазара. А пазарът е свободен.
Ние се борим за нашето място под него.
Стига си мрънкал.
Неведнъж сме обяснявали, че увисването на армиите е "призрак в системата" и работим по него.
А междувременно... ще пускаме каквото сметнем за добре.
Като не ти харесва опцията с Гугъл, не я ползвай.

Знаем кой си. Спокойно.
Имиджът ти на вечната опозиция е ненакърнен.
Разпери пак гребена, за да напомняш за себе си и сконфузи Безотговорните Админи, разбирам това.
Всички сме се събрали на съвещание, разтревожени от справедливия ти гняв.
Положението е сериозно и безнадеждно.
Ще фалираме.
Край.

Стига, Монти.
Много по-полезен си, когато наистина ни помагаш, а не се правиш на Мачо.
Свикнали сме ти.




Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!