Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:49:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Imperia Online - Google™ Page ?!  (Прочетена 26829 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ARMAGEDONN_
Сержант
**

Karma: +7/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Дали този герб ще ми носи късмет?


Профил
« Отговор #45 -: Октомври 21, 2008, 09:12:25 »

Включете се в IO Goolge page beta теста
Защо така ми се изписва в моята империя. Правилното е Google - което в превод от английски означава очила.
Активен
flinstoun
Community Manager
*

Karma: +62/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #46 -: Октомври 21, 2008, 09:30:49 »

10х, ARMAGEDONN_
Поправих го!
Поредния разсеян правя-100-неща-едновременно бъг ))
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #47 -: Октомври 21, 2008, 09:37:25 »

Идеята е добра, но това се превръща не в екстра на играта, не в част от премиум пакета, не в добавка към геймплея, а в модификатор на самия геймплей. Това е нов геймплей, що се отнася за световете със задължителен блок, още повече с видим онлайн статус. Концепцията за шестчасов блок съвсем се размива. С тази страница хем съм в блок, хем не съм. Ако никой не ме нападне, в блок съм. Ако някой съгреши, логвам се и отбивам атаката. В повечето случаи нещата стават така или пък умишлено мога да въртя блока си така, че да имам възможност да вляза в акаунта си без риск от наказание през всеки един час от шестчасовия си блок. Преди важна, интересна и решаваща беше преценката дали да се прекъсне блока заради евентуална атака. Сега от тази преценка няма нужда, просто Гугъл ще ми покаже дали съм атакуван или не, има ли смисъл да влизам в акаунта си или не. Проблемът с наглеждането винаги е съществувал, но сега, с новите светове без блок, броя на активно играещите приятели става все по-значим. Нужни са само два браузъра и приятел, който играе през времето, когато аз почивам. Не си спомням точно, но само свят 1 ли остана с онази версия, която спечели на играта толкова популярност? При наличието на такъв огромен брой светове, версии и различни опции защо трябва да се променя геймплея на тези един или два свята, които за някои са по-интересни? Изглежда, новата опция е както спомагателно средство за по-голям комфорт при играенето на ИО, така, в по-голяма степен, е нова възможност за манипулация. Или не манипулация, ами използване на новите възможности, предоставени от геймплея, единствено за получаване на предимство в играта, а не заради удобството.
« Последна редакция: Октомври 21, 2008, 20:11:27 от Skeletan » Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #48 -: Октомври 21, 2008, 09:55:20 »

Идеята е добра, но това се превръща не в екстра на играта, не в част от премиум пакета, не в добавка към геймплея, а в модификатор на самия геймплей. Това е нов геймплей, що се отнася за световете със задължителен блок, още повече с видим онлайн статус. Концепцията за шестчасов блок съвсем се размива. С тази страница хем съм в блок, хем не съм. Ако никой не ме нападне, в блок съм. Ако някой съгреши, логвам се и отбивам атаката. В повечето случаи нещата стават така или пък умишлено мога да въртя блока си така, че да имам възможност да влезя в акаунта си без риск от наказание през всеки един час от шестчасовия си блок. Преди важна, интересна и решаваща беше преценката дали да се прекъсне блока заради евентуална атака. Сега от тази преценка няма нужда, просто Гугъл ще ми покаже дали съм атакуван или не, има ли смисъл да влизам в акаунта си или не. Проблемът с наглеждането винаги е съществувал, но сега, с новите светове без блок, броя на активно играещите приятели става все по-значим. Нужни са само два браузъра и приятел, който играе през времето, когато аз почивам. Не си спомням точно, но само свят 1 ли остана с онази версия, която спечели на играта толкова популярност? При наличието на такъв огромен брой светове, версии и различни опции защо трябва да се променя геймплея на тези един или два свята, които за някои са по-интересни? Изглежда, новата опция е както спомагателно средство за по-голям комфорт при играенето на ИО, така, в по-голяма степен, е нова възможност за манипулация. Или не манипулация, ами използване на новите възможности, предоставени от геймплея, единствено за получаване на предимство в играта, а не заради удобството.

Както обикновенно си прав Sad Преди време Крум беше излязъл с един сърцераздирателен пост за необходимостта от пацифизиране на играта ... тогава си помислих, че бъговете, злобата, безхаберието не успяха да ме откажат от тази игра но ПАЦИФИЗМА в една ВОЕННА стратегия ще ме довърши  Grin
От тогава за съжаление се наблюдава трайна тендеция, към такова развитие на играта (липсата на Блок в някои светове, безкрайните растояния, безмислието от водене на войни .... ).
Само за едно нещо не си прав .... в световете без ОН-лайн статистика тази опция съвсем ще убие желанието за войни .... там мога да си правя по 3 блока в денонощие и без това хващането на армия там е по-трудничко отколкото в свят с ОН статистика а така ще стане невъзможно Sad

На няколко пъти съм се обръщал към екипа .... Оставете поне свят 1 и 2 по старите правила ... имате предостатъчно светове в които да вкарвате нововъведенията си  *pardon*


Р.Р. Лечението на тази опция за да вкараш някой в блок ще е да се правят КУХИ атаки за да го накараш да се логне .... но защо винаги трябва да се търсят алтернативни начини за да се играе по правилата  *scratch* *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #49 -: Октомври 21, 2008, 10:41:41 »

Днес ли ще бъдат добавени останалите опции ? *gamer*
Активен

Some people just never loose !
todor_off
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #50 -: Октомври 21, 2008, 13:20:57 »

Извинявам се, за запитването, ама нали все пак ако някой отвори "тази страница Гугъл ИО, ала-бала" и види, че го нападат и е в блок, какво става, нали няма как да реагира ?? Съмнявам се, че някой просто ще отвори само страницата и няма да си влезе в Империята, за да наеме население, а тези, които нямат кредити, ще си пуснат някоя сграда в употреба. Времето отделено за тази страница, нямаше ли да е по-правилно да се използва за оправяне на един от редицита бъгове с тази игра ?                                                                             
         *bravo* *bravo* i az podkrepqm tova
Активен
ivanik
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #51 -: Октомври 21, 2008, 13:34:50 »

лошо няма ... ама защо излиза само търсене с Гугъл и нищо от останалата базова страница на Гугъл ...
Активен
v.valantine
Гост
« Отговор #52 -: Октомври 21, 2008, 13:45:02 »

Как ме разпознава, не ми изписва форумният ник...а този игровия... като влизам от този линк тука ,още се услушвам и не съм се прикачила официозно *freak*
Това не е ли форма на контрол... *scratch* Grin
« Последна редакция: Октомври 21, 2008, 13:46:42 от v.valеntine » Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #53 -: Октомври 21, 2008, 13:46:29 »

100% Grin
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
v.valantine
Гост
« Отговор #54 -: Октомври 21, 2008, 13:52:46 »

Да не изкочи от някъде цялата ми автобиография в гугъл цъкайки ИО. Shocked Shocked Shocked
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #55 -: Октомври 21, 2008, 13:55:54 »

Да не изкочи от някъде цялата ми автобиография в гугъл цъкайки ИО. Shocked Shocked Shocked

може   Smiley Smiley
да не изкочи нещо друго  Grin
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
GTD
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #56 -: Октомври 21, 2008, 14:23:30 »

Какво ще ви изкочи бе хора? Погледнете адреса горе, това е страница на ИО направена да изглежда като Гогле-то и търсачка ползваща базата данни на Гогле. Каквото и да ви изкочи то ще изкочи само на вашия комп, едва ли някой друг ще го види. Ако отвориш истинския Гогле там няма да "изкочи" нищо. Е, внимавайте все пак да не ви удари ако "изкочи"! *hihi* Grin
Активен
autista
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #57 -: Октомври 21, 2008, 15:44:18 »

Хора, нали тази функция уж е само за БГ!?! В такъв случай как мои съюзници, един от Канада и един от Швеция вече я използват? Интерфейсът е на български, но не е чак толкова трудно да се сетиш за какво става дума.

Също така, някой забеляза ли, че "ИмЕ(!;))те 1 нови съобщения"?!:) Оправете си грешката хора, сигурно сте бързали да пуснете новата екстра и не сте забелязали малкото недоглеждане, знам как е като пускаш на вода страничка за пръв път, но ве пак това са само 2 реда, можехте поне а си ги прочетете.
Активен
dlshv
ShaDowCHE
Капитан
****

Karma: +48/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 343



Профил
« Отговор #58 -: Октомври 21, 2008, 16:09:08 »

Хора, нали тази функция уж е само за БГ!?! В такъв случай как мои съюзници, един от Канада и един от Швеция вече я използват? Интерфейсът е на български, но не е чак толкова трудно да се сетиш за какво става дума.

Също така, някой забеляза ли, че "ИмЕ(!;))те 1 нови съобщения"?!:) Оправете си грешката хора, сигурно сте бързали да пуснете новата екстра и не сте забелязали малкото недоглеждане, знам как е като пускаш на вода страничка за пръв път, но ве пак това са само 2 реда, можехте поне а си ги прочетете.
А ти забеляза ли си твоите грешки...  Smiley Все пак хората са работили доста време по това и вече са изморени....кой знае...и при мене го има това, но не мисля, че една правописна грешка е от значение...лично аз чак сега го забелязвам....иначе съм много доволен от тази новост....на мене ми работи, поне засега идиялно...  Smiley Поздравявам екипа на ИО за това!  *rose*
Активен
eujenia
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #59 -: Октомври 21, 2008, 17:10:49 »

 *stop*Твърдо съм против тази функция!!!!!Вече ми писна да се чудя как да хвана нечия армията,а сега направо ще е невъзможно.Толкова прозрачна стана тая игра,че май и аз като моите съюзници вече се замислям дали да не заместя ИО с нещо по интересно.Губи се тръпката с тия "екстри".... Sad

И все пак това е мое мнение,но мисля че доста хора ще ме подкрепят! Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!