Imperia Online България  
Април 28, 2024, 01:25:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тъпо !!!  (Прочетена 1971 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dian
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« -: Октомври 20, 2008, 18:06:00 »

Пичове, защо играта не иска потвърждение за пускане на атака в обхват между 2x и 3x, или не дава онова предупреждение с червени букви всеки път (без да радактираш полето с името на играча)?
Вчера ъпгрейднах една крепост и си вдигнах точките яко. След това засилих атака към една от любимите ми касички, само че "касичката" не е маркирана като такава защото се появява онлайн през 3-4 дни. И веднага -16точки доблест за нищо   Shocked Shocked Shocked
« Последна редакция: Октомври 20, 2008, 18:35:04 от Dian » Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2008, 18:36:18 »

Пичове, защо играта не иска потвърждение за пускане на атака в обхват между 2x и 3x, или не дава онова предупреждение с червени букви всеки път (без да радактираш полето с името на играча)?
Вчера ъпгрейднах една крепост и си вдигнах точките яко. След това засилих атака към една от любимите ми касички, само че "касичката" не е маркирана като такава защото се появява онлайн през 3-4 дни. И веднага -16точки доблест за нищо   Shocked Shocked Shocked
Ами играта не е длъжна да мисли вмето теб  Wink
Има си опция преди да атакуваш ако вкараш един интервал след името на този който ще удариш ти изписва именно с червени букви колко доблест ще загубиш  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
the_knight
Гост
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2008, 18:40:32 »

и аз съм правила тази грешка, но сама съм си била виновна - точки се вдигат след като нападнеш, но това че го знам не ми пречи понякога да правя обратното от разсеяност *freak*
Активен
Dian
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2008, 22:18:53 »

Е това е ясно, ама не може ли да го изписва веднага, без да се редактира това поле?

Така събираш като пчеличка по 2-3 точки, а накрая се изсираш като слон с минус 10..15 по невнимание.
« Последна редакция: Октомври 20, 2008, 22:21:21 от Dian » Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 20, 2008, 23:43:12 »

Е това е ясно, ама не може ли да го изписва веднага, без да се редактира това поле?

Така събираш като пчеличка по 2-3 точки, а накрая се изсираш като слон с минус 10..15 по невнимание.

Амииии играта да започне да та уведомява, като някой се логне докато го атакуваш, ако му стане по-високо ниво крепост, ако му се прибере армията .... а бе да вземе да играе вместо теб и да ти пише от време на време само колко си велик и как ги разбираш тия работи  Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2008, 23:52:32 »

Амииии играта да започне да та уведомява, като някой се логне докато го атакуваш, ако му стане по-високо ниво крепост, ако му се прибере армията .... а бе да вземе да играе вместо теб и да ти пише от време на време само колко си велик и как ги разбираш тия работи  Wink
Grin Grin Grin Grin
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
pecipicha
Лейтенант
***

Karma: +57/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2008, 19:43:46 »

оф и аз съм правил подобни тъпотии събирам от тук там по 2 доблест и накрая минус 16 от невнимание Sad смятам че сам съм си виновен че не съм сметнал че вече касичката ми е извън 2x
Активен

армия и ресурс се възтановяват а предателствата не се забравят
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #7 -: Декември 14, 2008, 08:19:14 »

Пичове, защо играта не иска потвърждение за пускане на атака в обхват между 2x и 3x, или не дава онова предупреждение с червени букви всеки път (без да радактираш полето с името на играча)?
Вчера ъпгрейднах една крепост и си вдигнах точките яко. След това засилих атака към една от любимите ми касички, само че "касичката" не е маркирана като такава защото се появява онлайн през 3-4 дни. И веднага -16точки доблест за нищо   Shocked Shocked Shocked
за 5ти път обяснявам , преди атаката след името на играча натискаш интервал и ще видиш и червени букви и всичко  Wink
Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #8 -: Декември 14, 2008, 13:34:11 »

За 6-ти път казвам - първо пускаш атаката и тогава дигаш точки  *pardon* .
Активен
AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #9 -: Януари 02, 2009, 11:53:30 »

Амииии играта да започне да та уведомява, като някой се логне докато го атакуваш, ако му стане по-високо ниво крепост, ако му се прибере армията .... а бе да вземе да играе вместо теб и да ти пише от време на време само колко си велик и как ги разбираш тия работи  Wink

Яка идея  Grin Grin Grin За пратилите СМС и по едно обаждане месечно с последното  *hihi*
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!