Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:05:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Злоупотреба !!!  (Прочетена 1475 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
expertoflove
еxpertoflove
Редник
*

Karma: +10/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Любовта, която сме дарили, ще притежаваме вечно !


Профил
« -: Октомври 14, 2008, 00:40:21 »

 *crazy*  Здравейте  !  Пиша  Ви   мотивиран  от  последния  случай  на  злоупотреба  от  страна  на  Администратор !  Много  нечестни  случки  се  случват  и  демотивират  играчите  да  играят  ,  а  от  това  и  Вие  , мисля  ,  нямате  нито  полза  ,  нито  пък  оредяването  на  играещи  тази   игра   би  ви  харесало ... !  Получих   съобщение   по  -  рано  вечерта  със  следния  текст  --  Вашият акоунт е наказан до 2008-10-15 18:08:12
За нарушаване на правилата на играта.  --   НЕ  коментирам  начина  ,  по  който  фонетично  е   разтълкувана  думата  ъкаунт  ,  нито  оспорвам  наказанието  -  и  то  не  ме  трогва  ...  Защо  обаче   съвсем  малко  време   след  това  към  моята  Империя  тръгват  минимални  войски  и  ме  грабят  спокойно  ,  тъй  като  знаят  от   НЯКЪДЕ ,  че  ъкаунта  ми  е  блокиран  !!!!  На  челото  ми  НЕ  е  изписан  знакът  на  Каин  !!!  По  НИКАКЪВ  начин   човек  НЕ  може   да  разбере  ,  че  съм  наказан  ,  освен  ,  ако  не  му  е  казано  в прав  текст  !!!!!  И  как  така  ,  играч  ,  който  е  много  ДАЛЕЧ  от   мен   на  Имперски  мили  разстояние  и  НИКОГА  до  сега  не  ме  е  нападал  !! ,  изведнъж  ме  атакува  преспокойно  и  ЕДНОВРЕМЕННО   в   3  +  3   провинции  с  мижава  /думата  е  синоним  на  много  малка/   войска  !!!!!  Това  е  поредният  случай  на   злоупотреба  с  Административни  права  !  -  да  накажат  човек  с  ресурсче  и  да  си  го  разграбят  нуждаещите  се  просяци  !!!!  Щото   не  могат   с  достойнство  ,  тъй  както  в  държавата  ни  е  пълно    с  подлеци  ,  дето  "клаха  народа  тъй  както  и  турчин  не  го  бе  клал" !!!! За  пореден  път   ,  не  за  първи  и  ,  мисля  ,  не  за  последен  !!!   *crazy*  Един  Дифендър   Ви  подава  своята  ръка   и  ви  докосва  с  тези  няколко  слова  ! Огорчението   пък  мотивът  е  за  тази  виртуална  среща  !                       stomin *Defender*   *heart*
Активен

Любовта, която сме пропуснали да дарим, ще бъде завинаги загубена!
Hidalgo
Гост
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2008, 01:37:26 »

 *suicide* *suicide* *suicide*
Активен
avdjigen4o
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2008, 01:39:55 »

пиле ето тук се публикуват наказаните играчи
http://www17.imperiaonline.org/imperia/game/hall_of_shame.php?realm=1
Активен

АЗ СЪМ ЧАСТНО ЛИЦЕ И ПИША СЪВСЕМ БЕЗПЛАТНО !!!
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2008, 01:41:00 »

*crazy*  Здравейте  !  Пиша  Ви   мотивиран  от  последния  случай  на  злоупотреба  от  страна  на  Администратор !  Много  нечестни  случки  се  случват  и  демотивират  играчите  да  играят  ,  а  от  това  и  Вие  , мисля  ,  нямате  нито  полза  ,  нито  пък  оредяването  на  играещи  тази   игра   би  ви  харесало ... !  Получих   съобщение   по  -  рано  вечерта  със  следния  текст  --  Вашият акоунт е наказан до 2008-10-15 18:08:12
За нарушаване на правилата на играта.  --   НЕ  коментирам  начина  ,  по  който  фонетично  е   разтълкувана  думата  ъкаунт  ,  нито  оспорвам  наказанието  -  и  то  не  ме  трогва  ...  Защо  обаче   съвсем  малко  време   след  това  към  моята  Империя  тръгват  минимални  войски  и  ме  грабят  спокойно  ,  тъй  като  знаят  от   НЯКЪДЕ ,  че  ъкаунта  ми  е  блокиран  !!!!  На  челото  ми  НЕ  е  изписан  знакът  на  Каин  !!!  По  НИКАКЪВ  начин   човек  НЕ  може   да  разбере  ,  че  съм  наказан  ,  освен  ,  ако  не  му  е  казано  в прав  текст  !!!!!  И  как  така  ,  играч  ,  който  е  много  ДАЛЕЧ  от   мен   на  Имперски  мили  разстояние  и  НИКОГА  до  сега  не  ме  е  нападал  !! ,  изведнъж  ме  атакува  преспокойно  и  ЕДНОВРЕМЕННО   в   3  +  3   провинции  с  мижава  /думата  е  синоним  на  много  малка/   войска  !!!!!  Това  е  поредният  случай  на   злоупотреба  с  Административни  права  !  -  да  накажат  човек  с  ресурсче  и  да  си  го  разграбят  нуждаещите  се  просяци  !!!!  Щото   не  могат   с  достойнство  ,  тъй  както  в  държавата  ни  е  пълно    с  подлеци  ,  дето  "клаха  народа  тъй  както  и  турчин  не  го  бе  клал" !!!! За  пореден  път   ,  не  за  първи  и  ,  мисля  ,  не  за  последен  !!!   *crazy*  Един  Дифендър   Ви  подава  своята  ръка   и  ви  докосва  с  тези  няколко  слова  ! Огорчението   пък  мотивът  е  за  тази  виртуална  среща  !                       stomin *Defender*   *heart*
izvinyaval za latinitsata no problemat ti e mnogo prost.nakazan si za 48 4asa i imetntseto ti go ima v zalata na srama.logi4no 6te te napadnat vsi4ki.drug pat da znae6 i da ne se dani6 Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

monticar
Гост
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2008, 02:10:37 »

 Тоя е експертЪфлав не е експертЪфИО.Не го засилваите. *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2008, 08:15:14 »

мда приятелю с този агресивен тон няма да постигнеш много, а иначе много от играчите ( вкл. и мене) гледат залата на срама и нападат точно такива баннати играчи.  А мисля че е правилно защото ако не можеше да те нападат, това щеше да е перфектният МОД- ти си генерираш ресурс и население и никой не те бара, даже и 10 кредита не се вътриш Smiley Smiley   ако беше така повярваи ми аз штях да съм намер 1 в залата на срама  Grin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!