Imperia Online България  
Април 23, 2024, 16:52:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Петиция до администрацията на свят 1 (международен)  (Прочетена 10239 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TeRRoR
Редник
*

Karma: +5/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #45 -: Октомври 12, 2008, 20:54:03 »

Huh? кое по-точно е смешното
то това че монти е играч е в кавички   Lips Sealed

а това за плащането Smiley явно всеки от нас го прави (може би с малко изключения)
следователно по твоята логика сме клиенти, а щом сме клиенти !!! КАКТО ВСИЧКИ ЗНАЕМ !!!!
клиента винаги има право, следователно (пак по твоята логика трябва да ни се обръща внимание).
И ако нямаш време да прочетеш нещо или да разбереш това което пишеш или другите пишат ПОІДОБРЕ СИ МЪЛЧИ.
Какво според теб значи ?

надписа на заглавната страница ЦИТИРАМ ДОСЛОВНО:

Империя Онлайн е безплатна масова уеб базирана стратегическа игра. Тя може да бъде играна от произволен компютър свързан към интернет, без да е нужна каквато и да било инсталация.

Изборът на стил на игра е в основата на нашия замисъл. Дали ще надделеете чрез войни и груба сила или ще се развивате икономически зависи само от вас. Империя Онлайн е един найстина жив виртуален свят, който се променя постоянно под натиска на самите играчи.

Sad губя си времето само с теб ми се струва Sad
« Последна редакция: Октомври 12, 2008, 21:06:19 от TeRRoR » Активен
monticar
Гост
« Отговор #46 -: Октомври 12, 2008, 20:56:38 »

много бисери ръсиш...ако можеше и да помислиш малко преди да ги пишеш щеше да е добре!!! наистина те уважавах до скоро....сори ама много ми падна мнението за теб.....

ние казваме А а ти циалата азбука изреди и докаде стигна дори какво губела игрта и т.н и т.н .....да сме си правели сами игра и т.н.....направо ме изумяваш...по някога е по-добре да замълчиш...така може и да заблудиш някой за интелектуалните си възможности...аз лично повече на теб няма да ти пиша или отговарям....
Ако успееш добре да прочетеш и разбереш какво съм написал някога ще видиш че във всяко едно нещо има смисъл.
 И ПРЕСТАНИ ДА МИ ОБЯСНЯВАШ кой колко си уважавал че ми се повръща от такива бекове като теб.Бил ме уважавал?Huh?Huh? И защо?Huh???Какво направих за теб аз някога?Huh??Та аз не съм ти писал и не съм правил нищо за теб нито те знам и те познавам за да съжалявам че съм загубил твоето уважение.
« Последна редакция: Октомври 12, 2008, 20:58:42 от monticar » Активен
monticar
Гост
« Отговор #47 -: Октомври 12, 2008, 20:57:40 »

Huh? кое по-точно е смешното
то това че монти е играч е в кавички   Lips Sealed
Абе остави го ти Монти,кажи ти какво направи в тази игра освен че подхвърли задника си там дето другите мерят атрибути те си.
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #48 -: Октомври 12, 2008, 21:02:52 »

Ако успееш добре да прочетеш и разбереш какво съм написал някога ще видиш че във всяко едно нещо има смисъл.
 И ПРЕСТАНИ ДА МИ ОБЯСНЯВАШ кой колко си уважавал че ми се повръща от такива бекове като теб.Бил ме уважавал?Huh?Huh? И защо?Huh???Какво направих за теб аз някога?Huh??Та аз не съм ти писал и не съм правил нищо за теб нито те знам и те познавам за да съжалявам че съм загубил твоето уважение.

трябва да си направил нещо за мен за да те уважавам ли???....знам те като играч ...знам и съюза GLADIATOR.... това че не съм играл с теб не ми пречи да си имам мнение...ти уважаваш само тези който са правили нещо за теб така ли?...имай си твоето мнение.....лошо няма!!!...аз  - мойто....
Активен

monticar
Гост
« Отговор #49 -: Октомври 12, 2008, 21:06:10 »

 Заприлича ми вече на пиянската история:"Ти мен уважаваш ли ме?"
  Аз лично имам доста имена в списъка с уваженията,но ревльовци и клоуни нямам.Така че няма шанс да попаднете там.
 И да не излизам от контекста на темата ще кажа че САМО глупаците ги минават по два пъти,вас май ви е трети което от своя страна ви прави още по-глупави.
« Последна редакция: Октомври 12, 2008, 21:07:56 от monticar » Активен
TeRRoR
Редник
*

Karma: +5/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #50 -: Октомври 12, 2008, 21:08:27 »

Huh? кое по-точно е смешното
то това че монти е играч е в кавички   Lips Sealed

а това за плащането Smiley явно всеки от нас го прави (може би с малко изключения)
следователно по твоята логика сме клиенти, а щом сме клиенти !!! КАКТО ВСИЧКИ ЗНАЕМ !!!!
клиента винаги има право, следователно (пак по твоята логика трябва да ни се обръща внимание).
И ако нямаш време да прочетеш нещо или да разбереш това което пишеш или другите пишат ПОІДОБРЕ СИ МЪЛЧИ.
Какво според теб значи ?

надписа на заглавната страница ЦИТИРАМ ДОСЛОВНО:

Империя Онлайн е безплатна масова уеб базирана стратегическа игра. Тя може да бъде играна от произволен компютър свързан към интернет, без да е нужна каквато и да било инсталация.

Изборът на стил на игра е в основата на нашия замисъл. Дали ще надделеете чрез войни и груба сила или ще се развивате икономически зависи само от вас. Империя Онлайн е един найстина жив виртуален свят, който се променя постоянно под натиска на самите играчи.

Sad губя си времето само с теб ми се струва
Незнам защо смяташ че аз не съм заинтересован Smiley Huh?
Активен
monticar
Гост
« Отговор #51 -: Октомври 12, 2008, 21:11:55 »

  Забавлявах се достатъчно с вас.Ще ви оставя да разисквате кой кого уважава,кой клиент кой не,кой постоянен кой не и всичко което на вас ви се вижда дълбоко смисленно.
  Аз казах каквото мисля а именно ако сте забравили е че описаното от вас не е БЪГ,това е реалния формат на играта.
  Лека вечер и се учете от грешките си,не изглупчвайте за ЧЕТВЪРТИ път ;D
Активен
ivonel
Редник
*

Karma: +11/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #52 -: Октомври 12, 2008, 21:12:30 »

Huh? кое по-точно е смешното
то това че монти е играч е в кавички   Lips Sealed

Айде и терора да се обади , на всяка манджа мерудия  *hmm*
Бързо забрави как взехте война от Варшавски пакт , като поведохте със 100 - тина точки и пуснахте ваканционен мод или това беше достойна постъпка от ваша страна ?....
За протокола става дума за свят - 1 , ера - 3 , на сбирката после се оправдахте , че сте го правили за военни точки ...
Не мислех да го казвам , но много ви бива да изкарвате кирливите ризи на другите , а себе си кога ще разгледате в детайли?
Активен

...нашите души в своя храм ще потърсят по-спокойни дни , поглед назад с тъга ще обърнат и ще са сами ...
100jan
Редник
*

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #53 -: Октомври 12, 2008, 21:13:31 »

Хайде стига толкова! Заключвам темата, пък дано този, който трябва, да я прочете. За да няма объркване след всичките тези безполезни караници, изваждам най-важните точки:

1. Присъждане на служебна победа.
2. Промяна на правилата, като при война, ако единият съюз се разформирова, да се присъжда служебна победа на другия.

...

Поборници и активни борци имаше в миналото. Тук и сега всички сме равни. Заключ!
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #54 -: Октомври 12, 2008, 21:23:40 »

Както много пъти съм казвал в такива случаи едните губят война, а другите си губят съюза. Изцяло прецакани са тези, които си губят съюза, вие война може да обявите и спечелите по всяко време срещу когото и да е. Няма да го бъде да връзваме хората да ги бият като мачета у дирек заради чужди амбиции, който не му понася трябва да има правото да напусне.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!