Imperia Online България  
Април 25, 2024, 12:45:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Петиция до администрацията на свят 1 (международен)  (Прочетена 10241 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #15 -: Октомври 12, 2008, 19:20:30 »

За всички правилата в тази игра важат еднакво.Пропуските също.
  Няма проблем но май не можете да го проумеете."Шматките" Повеждат  и се разпадат.Явно не са толкова големи "Шматки".Изведнъж лесните военни приходи ви объркаха сметките и сега трябва да пишете петиции.
п.п.Забравих да вметна че има десетки теми като тази от доста време на сам.Така че всичко което се е случило се е случвало и преди,а вие не играете от вчера и сте  запознати.Та в тоя ред на мисли да попитам:ЗАЩО аджеба на вас да ви се присажда служебна победа,след като на никои до сега не е присъждана такава???
 

приятелю доста те уважавах преди да видя тези ти няколко поста.....дай като се е случвало да се случва и занапред...с подобни раззъждения успехите ти в играта ще почват и свършват с нея....(ако ме разбираш какво искам да кажа)

това че един съюз е повел не го прави победител....воината има НАЧАЛО и КРАЙ по дефиниция и подобни неща са си бъг, който трябва да се оправи....майната и на конкретната война.....но колкото по-малко бъгове...толкова по-добре за всичкини...премирявайки се с тях не помагаш на никой....имам чувството че просто си чешиш езика и си намираш неделно занимание....неискам да те убидя по никакъв начин и не го правя...но съм сигурен, че сам не си вяршаш
Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #16 -: Октомври 12, 2008, 19:22:21 »

Monticar , в тоя хубав слънчев ден не можеш ли да си намериш по приятно занимание , от това да сипеш жлъч по проблеми , които изобщо не те касаят .....  Този номер ми го правиха и в свят 4 допреди месец , два , BgPower vs forguy ( румънски съюз ) ,  където водихме през цялото време на войната в резултата  , поведоха напълно случайно една нощ преди края на войната и веднага разпуснаха съюза .... Сега е ясно че петицията е безмислена и няма да има резултат , но трябва да се промени нещо в тази схема на войни и съюзи които се разпадат най-малкото войните им трябва да се анулират които водят в момента на разпускане на съюза . Съюзът Macedonia вече го няма , лидера им се модира сигурно до края на ерата , но съюзът S_P_Q_R ще си бъде налице още доста време и ще се бори за военна класация и коментарите тука са с цел играта да се подобри !!!

евала пич....ей затова става дума....!!!!
Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #17 -: Октомври 12, 2008, 19:26:57 »

Проблем няма.Ако има си е изцяло ВАШ.
Можем да се обзаложим ако искаш че си губите времето. *pardon*

и така да е....по-добре нещата да се кажат....отколкото да си викаме "ееее то това е отдована.....никой няма и неможе да го промени"....бате че нали затова е форума...нали точно заради форума ИО в последно време изчисти редица бъгове и въведе няколко необходими промени и иновации.....
Активен

monticar
Гост
« Отговор #18 -: Октомври 12, 2008, 19:29:49 »

приятелю доста те уважавах преди да видя тези ти няколко поста.....дай като се е случвало да се случва и занапред...с подобни раззъждения успехите ти в играта ще почват и свършват с нея....(ако ме разбираш какво искам да кажа)

това че един съюз е повел не го прави победител....воината има НАЧАЛО и КРАЙ по дефиниция и подобни неща са си бъг, който трябва да се оправи....майната и на конкретната война.....но колкото по-малко бъгове...толкова по-добре за всичкини...премирявайки се с тях не помагаш на никой....имам чувството че просто си чешиш езика и си намираш неделно занимание....неискам да те убидя по никакъв начин и не го правя...но съм сигурен, че сам не си вяршаш
Не ме Убиждаш по никакъв начин.
Вярвам си и то много.
 
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #19 -: Октомври 12, 2008, 19:31:23 »

даам,Монти е прав. . ." Diva" беше лидер на онзи съюз тогава "Lesbians"  Smiley подобен номер се получи и тогава ,и ако не ме лъже паметта това им беше единствената загубена война тогава на гладиатор  Wink така че не се надявайте на нещо момци  *hmm*

не се надяваме Джибрил....въпроса е принципен.....и има нувда от решение ако не сега то в бъдеще подобен бъг просто пречи на добрата игра и фейрплея...за това говорим....а на мортикар мога да кажа още нещо....нима в неговите войни никога не са били на минус....щом той приема подобна стъпка за нормала то това значи че и той би направил такова нещо, което определено не му прави чест!!!
Активен

makiaveli
Редник
*

Karma: +87/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #20 -: Октомври 12, 2008, 19:37:39 »

даам,Монти е прав. . ." Diva" беше лидер на онзи съюз тогава "Lesbians"  Smiley подобен номер се получи и тогава ,и ако не ме лъже паметта това им беше единствената загубена война тогава на гладиатор  Wink така че не се надявайте на нещо момци  *hmm*
мдам diva бе лидер и си отнесе заслуженото за мурафета които вратна тогава но това са правилата на играта ако не си спомняш dji предната ера и ние щехме да го правим тоя номер за което сажелявам че ви спрях и направихме мишоците от алкохол тарикати
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #21 -: Октомври 12, 2008, 19:38:24 »

Нека погледнем класациите и да видим кой е най-постоянния съюз  Embarrassed Я да видим?Я пак да погледнем?Да не би да бъркам?По дяволите мисля че в Свят1 Ера1 виждам съюз  S.P.Q.R. и никъде повече?Да им имам постоянството. *hahaha* *hahaha* *hahaha* Я да погледнем  сега и за съюз "Гладиатор",какво ли ще видим???
  Мисля че съм бил доста по-полезен от теб в тази игра.Не се правя на велик-реалист съм.Наистина се оядох но това е само и единственно поради невероятните способности на жена ми да готви.За възраста няма какво да ти кажа освен че във всеки от нас се крие едно малко дете.На последно място искам да вмъкна и това че никой не те кара да ми четш "простотиите" и да отговаряш в стил "Започнах изречението и го завърших без препинателен знак,без главна буква и без капчица смисъл"
  А повярвай ми ти си доста ПОЛЕЗЕН но не тук.От кой първи ден си не знам но явно МНОГО МОМЕНТИ ти се губят,образование също. *suicide*
  Приятно търсене на мигула и съюза с п к р в издирването на "НАЙ-ПОСТОЯННИЯ" Lips Sealed:
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?board=27.0

ти търси приателю...аз в линка който прати виждам S_P_Q_R navsiakude...ако ти не го виждаш....час при очния бате
Активен

monticar
Гост
« Отговор #22 -: Октомври 12, 2008, 19:42:43 »

ти търси приателю...аз в линка който прати виждам S_P_Q_R navsiakude...ако ти не го виждаш....час при очния бате
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=3533.0
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=3532.0
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=3534.0
  Къде ли навсякъде ги видя?Huh?Huh?Huh??
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #23 -: Октомври 12, 2008, 19:46:22 »

lafs монти е прав в случая и на нас ни се е случвало подобно нещо защо за едни ще може за други не
а колко пъти сме обевявали и са се разпадали веднага и чекаш пак да ти дойде реда да обевиш нова а?  Grin всичко тва е чара на играта мисля аз,не е почтенно верно. . . но когато опре отзад много хора не мислят  Grin
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
monticar
Гост
« Отговор #24 -: Октомври 12, 2008, 19:46:57 »

абе какво се занимавам с тебе,ходи на майната си,пухлио(ако не знаеш какво е пухлио-идва от путьо и мухльо)

  Безсилието те завладява.А мисълта ти хич не върви *stop*
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #25 -: Октомври 12, 2008, 19:47:40 »

lafs монти е прав в случая и на нас ни се е случвало подобно нещо защо за едни ще може за други не

чакай бре човек....вече казах МАЙНАТА И НА ВОНАТА!!!!!....въпроса е да се изчисти за в бъдеще!!!!....2 пъти мълчахме...случва ни се за 3ти път....и дай вечно да мълчим така ли???.....робска държава...робски манталитет....а защо трябва да се примиряваме с нещо което просто не е редно....дай да върнем всички бъгове който се оправиха тогава и да си мълчим...а защо да не закрием и форума ...а?
Активен

djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #26 -: Октомври 12, 2008, 19:51:28 »

чакай бре човек....вече казах МАЙНАТА И НА ВОНАТА!!!!!....въпроса е да се изчисти за в бъдеще!!!!....2 пъти мълчахме...случва ни се за 3ти път....и дай вечно да мълчим така ли???.....робска държава...робски манталитет....а защо трябва да се примиряваме с нещо което просто не е редно....дай да върнем всички бъгове който се оправиха тогава и да си мълчим...а защо да не закрием и форума ...а?
ами темата е за "Докладване за проблеми" тогава братле,мисля аз  Wink нищо лично,но некой от твоите го приемат доста лично май  ;D
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
monticar
Гост
« Отговор #27 -: Октомври 12, 2008, 19:51:47 »

Робите душко ги бият.Не слагай всички под общ знаменател.
Както казах преди време ни се случи,не плакахме,взехме мерки и до сега не се е повтаряло.
Казват че само глупаците бъркат по няколко пъти по един и същ начин.
  Маки това не е проблем,проблема е че им се случва  за 3-ти път *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Октомври 12, 2008, 19:53:53 от monticar » Активен
makiaveli
Редник
*

Karma: +87/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #28 -: Октомври 12, 2008, 19:52:25 »

ами темата е за "Докладване за проблеми" тогава братле,мисля аз  Wink нищо лично,но некой от твоите го приемат доста лично май  ;D
сега що издаваш слабото им място нека си остане жокерче за нас
Активен
100jan
Редник
*

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #29 -: Октомври 12, 2008, 19:53:12 »

Ще помоля някой, който и да е, скучаещ модератор, ако чете случайно тук, да позачисти спама и обидите. Аз няма какво да добавя още. Спорът, който се започна, е не само смешен, но и неприятен. А в някои отношения е и нелогичен, защото излиза, че ако играя от вчера, то нямам никакво право на мнение. Все пак тук нали има играчи, които са последна инстанция. Изключвам администрацията, която НАИСТИНА е последна инстанция... Та има ли модератори?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!