Imperia Online България  
Април 27, 2024, 06:26:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Петиция до администрацията на свят 1 (международен)  (Прочетена 10243 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
100jan
Редник
*

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« -: Октомври 12, 2008, 13:39:09 »

Ние, играчите от съюза S_P_Q_R, настояваме за присъждането ни на служебна победа във войната със съюз MACEDONIA. Войната свършваше след два дни, MACEDONIA водеха с 10 точки, но съюзът вече не съществува. Ние тълкуваме това като капитулация и настояваме да се коригира точковия ни актив в наша полза веднага след официалния край на войната -    2008-10-13 18:34:2

Очакваме вашето разбиране!
Активен
TeRRoR
Редник
*

Karma: +5/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2008, 14:07:06 »

Smiley
забрави да поясниш, че става дума за съюз, който няма ни един член ... нито член-ка  *hahaha*
как така като няма членове имат име и то е заето ... ъ...а...ъ...а. ??!!??
айде стига сте разсмивали хората, а оправете главоблъсканиците


п.п. ... и в крайна сметка това копиеносче дето остава след битка понякога какво точно е било преди това Huh? портиера на крепостта ли, че от 1-вата ера се чудя и още не съм сигурен с какво се занимава в свободното си време.   
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2008, 14:26:01 »

"Ние тълкуваме това като капитулация " хехехехе....много яко го каза ;-)
аз подписвам петицията и се надявам, че админите ще направят нещо по въпроса, както в конкретния случай така и попринцип....за 3-ти път ни се случва подобно нещо и ме е яд, че чак сега пишем по повода....но тамън ще раберем дали е имало смисъл да пишем по-рано....че да не стане да ме е яд пък после че въобще съм писъл и съм си губил времето
Активен

vrag
Редник
*

Karma: +6/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2008, 16:32:01 »

И аз подписвам петицията и чакам някой от админите да вземе отношение по назрялия въпрос на воюващите, харчещи ресурс и очакващи след войната да си получат заслуженото. В свят 1 (международен) са се включили много чужденци да играят (това е мое виждане ), не трябва да се позволява своеволия, все пак играта си е българска !!!! 
Активен
monticar
Гост
« Отговор #4 -: Октомври 12, 2008, 16:44:55 »

И аз подписвам петицията и чакам някой от админите да вземе отношение по назрялия въпрос на воюващите, харчещи ресурс и очакващи след войната да си получат заслуженото. В свят 1 (международен) са се включили много чужденци да играят (това е мое виждане ), не трябва да се позволява своеволия, все пак играта си е българска !!!! 
Играта си е българска но за чужденците също е платена.Ако не се лъжа  ДАЖЕ ЗА ТЯХ КАЛКУЛАТОРИТЕ все още се плащат,а за нас са безплатни нали???
 Не разсмивайте и нас останалите играчи с безмисленни петиции.Абсолютен провал на вашия съюз.Никой не ви е виновен.Да бяхте си повели в резултата и нямше да изписвате латино-американски  сценарии за служебни победи и загуби.А да ви попитам нещо тогава аз:Защо да не е нормално да се разпаднат след като вие сте поне 3-4 пъти по-силни икономически и военно???
 Видяха ви се като лесни военни точки и юруш на маслините Cool Да ама Не  *hihi*
 Сега петиции,безмислици,хронолигии,анализи,квалификации и куп други простотии ще четем тук че вие не сте имали достатъчно мисъл.
Активен
100jan
Редник
*

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2008, 16:49:37 »

monticar, виждам, че за теб по-важно е не да се намери справедливо решение и такива случаи да не се допускат вбъдеще, а на нас да ни е гадно. Това, обаче, няма как, а и не би трябвало да повлияе на решението на проблема. Но все пак ти благодаря за участието в темата и за проявеното "разбиране". Бъди здрав!
Активен
monticar
Гост
« Отговор #6 -: Октомври 12, 2008, 16:56:08 »

За всички правилата в тази игра важат еднакво.Пропуските също.
  Няма проблем но май не можете да го проумеете."Шматките" Повеждат  и се разпадат.Явно не са толкова големи "Шматки".Изведнъж лесните военни приходи ви объркаха сметките и сега трябва да пишете петиции.
п.п.Забравих да вметна че има десетки теми като тази от доста време на сам.Така че всичко което се е случило се е случвало и преди,а вие не играете от вчера и сте  запознати.Та в тоя ред на мисли да попитам:ЗАЩО аджеба на вас да ви се присажда служебна победа,след като на никои до сега не е присъждана такава???
 
« Последна редакция: Октомври 12, 2008, 17:06:29 от monticar » Активен
VICTORY
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 12, 2008, 17:19:51 »

Monticar , в тоя хубав слънчев ден не можеш ли да си намериш по приятно занимание , от това да сипеш жлъч по проблеми , които изобщо не те касаят .....  Този номер ми го правиха и в свят 4 допреди месец , два , BgPower vs forguy ( румънски съюз ) ,  където водихме през цялото време на войната в резултата  , поведоха напълно случайно една нощ преди края на войната и веднага разпуснаха съюза .... Сега е ясно че петицията е безмислена и няма да има резултат , но трябва да се промени нещо в тази схема на войни и съюзи които се разпадат най-малкото войните им трябва да се анулират които водят в момента на разпускане на съюза . Съюзът Macedonia вече го няма , лидера им се модира сигурно до края на ерата , но съюзът S_P_Q_R ще си бъде налице още доста време и ще се бори за военна класация и коментарите тука са с цел играта да се подобри !!!
Активен

SeraphNoi
monticar
Гост
« Отговор #8 -: Октомври 12, 2008, 17:27:12 »

  Къде бяха коментарите на въпросния съюз до днес???Защо винаги предложенията са със закъснение???Защо ВИЕ решихте да промените играта???Съюз S.P.Q.R. бе създаден в Свят1 Ера1 където НИКОЙ от вас не е бил.Помня и познавам някой от онези момчета и мога да ви кажа че ОЩЕ  стотина ери да изиграете няма да достигнете нивото на Цезар,Сарафа,Хаус,Прокопии,Торбата.И още нещо да вметна и да те помоля  теб викторе специално.Не си преписвай чужди успехи защото по-горе споменатите играчи нямаше да позволят да ги преметнат по този детски начин.И за разлика от вас решаваха нещата с войски и битки не с петиции към Екипа.
 И последно да кажа.Преди време имаше съюз"Лесбиънс",те ни направиха този номер с разпускането на съюза.Та меко казано е че проблема не ме касае,някога може би ме е  касал.Но не съм писал петиции и декларации.
« Последна редакция: Октомври 12, 2008, 17:30:37 от monticar » Активен
100jan
Редник
*

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 12, 2008, 17:34:18 »

Ако обичате, бихте ли си мерили... продължителността на игра в ИО другаде? Дреме ми кой от кога и как играе! Проблем има, допуснат е от недоглеждане и сега се настоява за неговото решение. Друго неясно има ли?
Активен
monticar
Гост
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2008, 17:37:32 »

 Проблем няма.Ако има си е изцяло ВАШ.
Можем да се обзаложим ако искаш че си губите времето. *pardon*
« Последна редакция: Октомври 12, 2008, 17:42:53 от monticar » Активен
zvezdolin
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2008, 17:43:47 »

Аз също гласувам за петицията защото мисля че аргументите на S.P.Q.R са абсолютно основателни.monticar остави хората които трябва да решат проблема и си гледай в твоята паница  Tongue да не се наложи някога ти да имаш проблем и да ти се отвърне по този начин
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2008, 17:47:58 »

даам,Монти е прав. . ." Diva" беше лидер на онзи съюз тогава "Lesbians"  Smiley подобен номер се получи и тогава ,и ако не ме лъже паметта това им беше единствената загубена война тогава на гладиатор  Wink така че не се надявайте на нещо момци  *hmm*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
100jan
Редник
*

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 12, 2008, 17:54:30 »

Вижте, господа песимисти, бъдете така добри и спестете пророчествата си. И Бенковски е знаел, че няма да победи Турция, но е вдигнал Априлското въстание.

Хайде вече да се разберем - този форум, освен за всичко друго, е и за проблеми в играта. Е, съществува един проблем в нея, който аз засягам в темата си. Дали вас ви касае - друг въпрос, но независимо от отговора му, проблемът си съществува. Аз, като играч, който вече няколко години отделя от времето си (и парите си) за ИО, смятам, че имам право, а дори съм и длъжен да го повдигна. Дали ще стане така, както на мен би ми се искало и както си мисля, че ще е справедливо - думата имат администраторите на играта. Ще помоля "старите кучета" (колко смешно звучи само за една онлайн игра) и ясновидците, ако няма какво да добавят съществено по въпроса, просто да замълчат и да пропуснат тази тема от форума. Отново благодаря за разбирането!
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #14 -: Октомври 12, 2008, 17:59:56 »

аз не казвам че не сте прави  Smiley просто това си е част от играта,нещо като "троянския кон"  Wink съществувало е винаги и мисля че така ще си остане,просто мое мнение. . не ангажирам никого,успех на "въстанието "ВИ *beer*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!