Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:25:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Превод от ПОРТУГАЛСКИ ??? (редактирано)  (Прочетена 1879 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dian
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« -: Октомври 09, 2008, 03:26:50 »

qualeh?? vamo fica nessa guerrinha particular di merda pro resto da vida?? fica no seu canto q eu fico no meio.. ou preferi que a gente se distroi msm??

Прати ми го един с флаг на Бразилия. Май е на испански, но е жаргон или е с много грешки и онлайн преводачите не дават смислен резултат.
Някой може ли да го преведе, че стана една..... *freak*
« Последна редакция: Октомври 09, 2008, 03:43:38 от Dian » Активен
katya_t
Forum Staff
*

Karma: +1193/-152
Неактивен Неактивен

Публикации: 407



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2008, 03:31:10 »

qualeh?? vamo fica nessa guerrinha particular di merda pro resto da vida?? fica no seu canto q eu fico no meio.. ou preferi que a gente se distroi msm??

Прати ми го един с флаг на Бразилия. Май е на испански, но е жаргон или е с много грешки и онлайн преводачите не дават смислен резултат.
Някой може ли да го преведе, че стана една..... *freak*
португалски трябва да е щом е с бразилското знаме
Активен

v.valantine
Гост
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2008, 03:31:56 »

Ми в Бразилия говорят португалски...не разбирам ,нито испански ,нито португалски ....но разпознавам два ,много цветисти израза... *scratch* ,както и да са втъкани смислово...значението им надали ще се измени в целувки и рози ..например...
п.п. найстина трябва добър превод ....
Активен
Dian
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2008, 03:44:52 »

Ах че съм тъп Sad

-----------------
И с португалски не излезе много смислено

qualeh? ВАМО е този специално ла*но Pro guerrinha ди края на живота си? Въпросът е в своя ъгъл Аз съм в средата .. или предпочитате да бъдем distroi МСМ?
« Последна редакция: Октомври 09, 2008, 04:12:37 от Dian » Активен
makiaveli
Редник
*

Karma: +87/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2008, 20:15:31 »

vinetu е твоя човек ако не се лъжа тои се подвизаваше маи в португалия
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2008, 20:19:36 »

Не те обижда, споко.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 09, 2008, 20:36:17 »

Не те обижда, споко.
Аз доколкото знам,кипа си има отговорник за почти всеки език...
Активен
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 10, 2008, 15:06:33 »

qualeh?? vamo fica nessa guerrinha particular di merda pro resto da vida?? fica no seu canto q eu fico no meio.. ou preferi que a gente se distroi msm??

Прати ми го един с флаг на Бразилия. Май е на испански, но е жаргон или е с много грешки и онлайн преводачите не дават смислен резултат.
Някой може ли да го преведе, че стана една..... *freak*
tipi4no brazilska mutra.te govoryat po sledniyat na4in.ta gospodina ti kazva ob6to vzeto slednoto.(koi e?xaide 6te stoim v tazi 4astna lainyana voina do kraya na jivoyta ili???stoi v svoyat agal a az 6te stoya v moyat ili predpo4ita6 da se razvli4ame?)
Активен

Dian
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 10, 2008, 19:25:09 »

tipi4no brazilska mutra.te govoryat po sledniyat na4in.ta gospodina ti kazva ob6to vzeto slednoto.(koi e?xaide 6te stoim v tazi 4astna lainyana voina do kraya na jivoyta ili???stoi v svoyat agal a az 6te stoya v moyat ili predpo4ita6 da se razvli4ame?)

Мерси. Най-накрая схванах.

Та историята е следната:
Преди 2-3 дни към 5 часа БГ време не издъжах още 30-40минути да дочакам армиите да се приберат от грабежите и да пусна някое проучване и заспах... Като се излюпих по обед гледам че тоя тарикат пратил 6-7 шпиони, успял да внедри един, нападнал ме с огромна войска и ограбил >200k злато. Не ме е яд за отмъкнатото, обаче ми изтрепа 70% от армията. Та следобеда с остатъка от войската нападнах 3 от провинциите му една след друга, без шпиони, че не влизат. За 3-тата дори някой ме изпревари. Успях да си върна 45к злато, оказа се че крепостите му не са толкова яки колкото си мислех.
Вечерта към полунощ гледам че той още не се е появявал онлайн и пуснах още 2 атаки едновременно. Обаче 7-8 минути преди да го ударя той се появи онлай и ми прати това съобщение. Та се поколебах, но рискувах - не спрях атаката и отмъкнах още малко злато колкото да не се разкарват армиите съвсем напразно.
И какво да видя - веднага пратил цялата си армия (от друга провинция), над 10к войници и 60 катапулти и тарани, без да праща нови шпиони. Като и изчезна офлайн.
Само че междувременно аз си вдигнах нивото на крепоста от 5-то на 6-то (брадясах - 100часа!). И какво става - моите армии се прибират 2 минути преди той да ме удари, аз веднага ги пращам обратно към провинцията от която ме напада. Той се размаза в току що построената ми крепост и остави >4000 жертви и 99к злато. Моята армия го удря няколко минути преди неговата да се прибере - още над 150к злато.
Та лайняната война за сега завърши зле за него  Grin Grin Grin
От мен да мине - оставям го на мира докато се изхитри да ме напада пак.
Активен
makiaveli
Редник
*

Karma: +87/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2008, 12:27:24 »

Мерси. Най-накрая схванах.

Та историята е следната:
Преди 2-3 дни към 5 часа БГ време не издъжах още 30-40минути да дочакам армиите да се приберат от грабежите и да пусна някое проучване и заспах... Като се излюпих по обед гледам че тоя тарикат пратил 6-7 шпиони, успял да внедри един, нападнал ме с огромна войска и ограбил >200k злато. Не ме е яд за отмъкнатото, обаче ми изтрепа 70% от армията. Та следобеда с остатъка от войската нападнах 3 от провинциите му една след друга, без шпиони, че не влизат. За 3-тата дори някой ме изпревари. Успях да си върна 45к злато, оказа се че крепостите му не са толкова яки колкото си мислех.
Вечерта към полунощ гледам че той още не се е появявал онлайн и пуснах още 2 атаки едновременно. Обаче 7-8 минути преди да го ударя той се появи онлай и ми прати това съобщение. Та се поколебах, но рискувах - не спрях атаката и отмъкнах още малко злато колкото да не се разкарват армиите съвсем напразно.
И какво да видя - веднага пратил цялата си армия (от друга провинция), над 10к войници и 60 катапулти и тарани, без да праща нови шпиони. Като и изчезна офлайн.
Само че междувременно аз си вдигнах нивото на крепоста от 5-то на 6-то (брадясах - 100часа!). И какво става - моите армии се прибират 2 минути преди той да ме удари, аз веднага ги пращам обратно към провинцията от която ме напада. Той се размаза в току що построената ми крепост и остави >4000 жертви и 99к злато. Моята армия го удря няколко минути преди неговата да се прибере - още над 150к злато.
Та лайняната война за сега завърши зле за него  Grin Grin Grin
От мен да мине - оставям го на мира докато се изхитри да ме напада пак.

бии за да те уважават
явно не те смята за играч щом си е позволил лукса да те удари отново и отново докато му излезе стотинка
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!