Imperia Online България  
Април 25, 2024, 07:51:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сбирка на спамери, спамерки, играчи и всички желаещи  (Прочетена 11546 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
schnitzer
Гост
« Отговор #75 -: Октомври 02, 2008, 10:57:38 »

Днес отивам да направя

Супер, значи така като гледам една маса за около 10 души ще ни свърши работа, ако има други желаещи да казват, да не мислиме после откъде да търсим места, че не се знае колко души ще има в заведението и дали няма да е пълно. Smiley
Активен
CaXo
Programmer
*

Karma: +220/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 288



Профил
« Отговор #76 -: Октомври 02, 2008, 12:18:26 »

Супер, значи така като гледам една маса за около 10 души ще ни свърши работа, ако има други желаещи да казват, да не мислиме после откъде да търсим места, че не се знае колко души ще има в заведението и дали няма да е пълно. Smiley
А който не е казал ... на пода.
Активен

schnitzer
Гост
« Отговор #77 -: Октомври 03, 2008, 00:23:43 »

schnitzer ще потвърди присъствие за вечерта по-късно през деня, тъй като има един важен ангажимент на ул. " Тодорини кукли " и не се знае "заниманието" до колко ще приключи.  >Grin
Активен
prity
Гост
« Отговор #78 -: Октомври 03, 2008, 09:28:21 »

Добро утро:)

Имаме резервация за 19,30-20,00ч за 10 човека в р-т Перфект на езероото Ариана.



Активен
schnitzer
Гост
« Отговор #79 -: Октомври 03, 2008, 09:41:13 »

Добро утро:)

Имаме резервация за 19,30-20,00ч за 10 човека в р-т Перфект на езероото Ариана.

Добър ден, в 19:20ч. ще съм под "Царевецъ". Smiley
Активен
prity
Гост
« Отговор #80 -: Октомври 03, 2008, 09:50:11 »

Добър ден, в 19:20ч. ще съм под "Царевецъ". Smiley

Чудесно Smiley Ще се постарая и аз да бъда там Smiley
Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #81 -: Октомври 03, 2008, 10:08:01 »

 Cry Cry Cry :'(Весело изкарване
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #82 -: Октомври 03, 2008, 15:46:42 »

eeeeeee как  ви завиждам, аз заминавам след малко извън Сф, а ми се идва на сбирката, другия месец обаче да се спретне пак една, та да не ме е яд чак толкова Smiley
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
determine
Редник
*

Karma: +1183/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


"Spam Crew Ltd."


Профил
« Отговор #83 -: Октомври 03, 2008, 15:50:31 »

eeeeeee как  ви завиждам, аз заминавам след малко извън Сф, а ми се идва на сбирката, другия месец обаче да се спретне пак една, та да не ме е яд чак толкова Smiley
Точно се чудих , видяла ли си темата  *scratch*
 За следващата сбирка направо ще те броиме  Smiley
Активен

Ако няма какво да кажеш,просто замълчи ..
schnitzer
Гост
« Отговор #84 -: Октомври 03, 2008, 15:50:46 »

eeeeeee как  ви завиждам, аз заминавам след малко извън Сф, а ми се идва на сбирката, другия месец обаче да се спретне пак една, та да не ме е яд чак толкова Smiley

Жалко, но нищо, другият път по-голяма група, ще се събереме. Smiley Иначе знаем, ще пием едно и за теб и накрая май ще пеем: Чеееервееноооо виноооо, снооооощи пих и кааааапка не останаааа. Хлъц.  Grin Grin
Активен
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #85 -: Октомври 06, 2008, 12:22:13 »

 *beer* и аз пих паралелно с вас  Smiley не съм отстъпвала от имперското призвание, нищо че бях с друго местоположение и за да не пропусна точния момент, когато надигате чашите, пих от петък до неделя вечер (не съм сигурна дали беше все още неделя вечер или понеделник сутрин Embarrassed), плътно  Grin
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!