Imperia Online България  
Април 26, 2024, 18:12:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Call of Duty 2 single player  (Прочетена 4727 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
LucasBoy
Лукас
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Най-якия доктор - Грег Хаус.


Профил WWW
« -: Октомври 03, 2008, 19:59:28 »

Предстои ми утре да я врътна. Някъде по обяд се очаква да е събитието. Търсих си ама не намерих експанжън. Някой от тука знае ли да съществува такъв и ако има ако може и линк...  Embarrassed
Активен
DESPERADO
Zealots / S.P.Q.R.
Редник
*

Karma: +80/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Knifeman (METALLICA)


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2008, 00:16:33 »

И аз почти я врътнах. Smiley
Активен

LucasBoy
Лукас
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Най-якия доктор - Грег Хаус.


Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2008, 00:31:12 »

Аз имам лоши новини. Няма официален екцпанжън. Има модвани игри обаче графиката е убиец в лошия смисъл. По-скоро бих играл НФС Про Стрийт на Правец със максимално качество отколкото да пусна някоя модвана версия та да ми развали кефа.
Активен
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2008, 00:31:39 »

Когато излезе играта преди 2-3 години, ако щете вярвайте, но си сглобих комп специално заради нея. Това ми беше изискването в сервиза: да мога да играя CoD2 без проблеми! Когато я започнах един съботен следобед, не си легнах докато не я минах до край....
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 04, 2008, 00:40:20 »

Страхотна е играта. Карам вече четвъртата версия. Т.е. изкарах я отдавна, но спомените са живи още.  *pardon*

А и вражеските войници са по-умни от курсант пета година.
Активен

turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 04, 2008, 01:00:15 »

Страхотна е играта. Карам вече четвъртата версия. Т.е. изкарах я отдавна, но спомените са живи още.  *pardon*

А и вражеските войници са по-умни от курсант пета година.

Не си много прав, наскоро един колега, бивш военен, такива глупости сътвори в работата, че по-скоро мога да оприлича военните на ботовете от CS-a. Пуснати на easy, разбира се  Grin Grin Grin Grin Grin

А между двойката и четворката, предпочитам двойката. Просто WWII ми е слабост...
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2008, 01:15:58 »

малийййййййй как ми обиждате съсловието:( ...а аз да знаете едни които не са били военни и курсанти какви глупости сътворяват .... да не кажа че някоии казарма не са подушвали от тях .... ма си ги търпим да ни ....
Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 04, 2008, 02:59:13 »

малийййййййй как ми обиждате съсловието:( ...а аз да знаете едни които не са били военни и курсанти какви глупости сътворяват .... да не кажа че някоии казарма не са подушвали от тях .... ма си ги търпим да ни ....
Айде па го обърнахме на политика....
Активен
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #8 -: Октомври 04, 2008, 10:11:07 »

малийййййййй как ми обиждате съсловието:( ...а аз да знаете едни които не са били военни и курсанти какви глупости сътворяват .... да не кажа че някоии казарма не са подушвали от тях .... ма си ги търпим да ни ....

Еее, не всички де, ама повечето. От всичките ми сблъсъци с военни, май нямам ни един приятен спомен....
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #9 -: Октомври 04, 2008, 10:41:34 »

Не знам,...аз до към 1 имам малко работа - в Пловдив ще има турнир по шах за титлата на паметника Кан КРум,и ще записвам цялата фамилия,като е ясно кой ще спечели(Лукас знае за какво говоря).....и после малко ЦС и малко кал ъф дъти.Дайте да се разберем примерно днес само ЦС утре само кал ъф дъти или обратното...
Активен
LucasBoy
Лукас
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Най-якия доктор - Грег Хаус.


Профил WWW
« Отговор #10 -: Октомври 04, 2008, 11:04:03 »

На мен ми е планирано да врътна CoD днес по някое време... Обаче баба ми има рожден ден и ще ходим у тях пообяд и ще си я въртя вечерта. Все пак ако се разберете коя игра ще се играе ще дойда.
Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #11 -: Септември 01, 2009, 20:53:49 »

Някой може ли да ми помогне да я подкарам в мултиплеър в интернет?
Всеки път като се пробвам да се логна ми казва, че кода, който съм въвел е в употреба. Имам някакъв кей-генератор и вече извъртях поне 20 комбинации, но все същото. Започвам да се съмнявам, че нещо не правя както трябва.
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #12 -: Септември 01, 2009, 22:24:01 »

i  аз така преди година време неможах да я подкарам на мулти ...така и не поиграх с другите иначе е яка играта
Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #13 -: Септември 01, 2009, 22:58:01 »

Ъъъъъъъъъ Хамачи имате ли?
Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #14 -: Септември 01, 2009, 23:50:01 »

Ъъъъъъъъъ Хамачи имате ли?

Какво е Хамачи?
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!