Imperia Online България  
Април 25, 2024, 05:22:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: браво на екипа на ИО за въведените новости  (Прочетена 3857 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #15 -: Септември 23, 2008, 23:36:21 »

не е точно едновременно защото 4-тата сграда се строй за време като сумарна стойност от нейното + времената на предните 3 така че си е опашка
Мда, грешката е моя, не обърнах внимание на времената.  Smiley
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #16 -: Септември 23, 2008, 23:39:45 »

А това не е много устройващо ,защото така май никой няма да задържа ресурс събирайки за нещо *scratch*

да това е кофтито на цялата работа Undecided но аз напоследък се улавям че правя атаки за отмъщение а не за злато Grin друг е въпросът че противника ти ще дърпа много бързо и може да се окаже че няма стигане...
Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #17 -: Септември 23, 2008, 23:39:52 »

поне докато чакаш да ти се построи първата някой няма да ти обере ресурса за втората защото си я пуснал вече Wink
опа сега се сетих че Отон каза че при нападение това отпада няма да може да се пуска 2-ро нещо Smiley
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
the_knight
Гост
« Отговор #18 -: Септември 23, 2008, 23:41:18 »

опа сега се сетих че Отон каза че при нападение това отпада няма да може да се пуска 2-ро нещо Smiley

аааа не това е гадно *freak*
Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #19 -: Септември 23, 2008, 23:42:51 »

аааа не това е гадно *freak*
аааааааа супер си е че иначе всички ще станем ферми без да искаме Tongue
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
the_knight
Гост
« Отговор #20 -: Септември 23, 2008, 23:47:05 »

аааааааа супер си е че иначе всички ще станем ферми без да искаме Tongue

аз съм станала отчасти в някои светове ама мисля да се коригирам вече Cool

всъщност като цяло ми харесват промените Smiley
Активен
nepipai
Редник
*

Karma: +6/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #21 -: Септември 23, 2008, 23:56:14 »

 *rose*евала и от мен *hahaha* *hahaha* все по интересна става версия 4 Grin Grin
Активен
Polito
Редник
*

Karma: +6/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #22 -: Септември 24, 2008, 00:03:34 »

А това не е много устройващо ,защото така май никой няма да задържа ресурс събирайки за нещо *scratch*
не е точно така скокле защото като стане готово първото ако пусне пак то ще отиде на опашката и ще се прави доста време Smiley по изгодно му е да изчака да се построят и тогава да го пусне и тогава е твоят момент да го стопиш Smiley
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #23 -: Септември 24, 2008, 00:11:22 »

не е точно така скокле защото като стане готово първото ако пусне пак то ще отиде на опашката и ще се прави доста време Smiley по изгодно му е да изчака да се построят и тогава да го пусне и тогава е твоят момент да го стопиш Smiley

аз пак ще се проявя като блонди ама Undecided защо да е по-изгодно да чакаш да се построи първото при положение че времето за строене за второто не се удължава дори да е на опашката Smiley
Активен
Polito
Редник
*

Karma: +6/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #24 -: Септември 24, 2008, 00:24:32 »

аз пак ще се проявя като блонди ама Undecided защо да е по-изгодно да чакаш да се построи първото при положение че времето за строене за второто не се удължава дори да е на опашката Smiley
ами защото с течение на времето нещата се строят по бавно и с повече ресурс а по пътя на логиката ще пускаш проучванията или сградите възходящо по време -най бързото първо най бавното последно - от което следва че за да си на далавера с времето ще трябва да пуснеш проучване с още по дълго време на строеж защото е безмислено да пуснеш нещо което се строи 8 часа а то да ти стане след 4 дни. по добре да изчакаш и да събереш ресурс и пак да пуснеш 4 едновременно.
и от тук изниква един въпрос към модовете как се прибавя времето в такива случай като добавяш на опашката ? базово или към момента на закачане на опашката?
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #25 -: Септември 24, 2008, 00:39:54 »

ами защото с течение на времето нещата се строят по бавно и с повече ресурс а по пътя на логиката ще пускаш проучванията или сградите възходящо по време -най бързото първо най бавното последно - от което следва че за да си на далавера с времето ще трябва да пуснеш проучване с още по дълго време на строеж защото е безмислено да пуснеш нещо което се строи 8 часа а то да ти стане след 4 дни. по добре да изчакаш и да събереш ресурс и пак да пуснеш 4 едновременно.
и от тук изниква един въпрос към модовете как се прибавя времето в такива случай като добавяш на опашката ? базово или към момента на закачане на опашката?

тук май единствената далавера май е, че не се налага да събираш ресурс(с риск той да ти бъде взет), докато ти се строи нещо, за да пуснеш следващото
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #26 -: Септември 24, 2008, 00:41:57 »

и от тук изниква един въпрос към модовете как се прибавя времето в такива случай като добавяш на опашката ? базово или към момента на закачане на опашката?
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=11969.msg134147#msg134147
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Polito
Редник
*

Karma: +6/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #27 -: Септември 24, 2008, 00:45:30 »

10х
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #28 -: Септември 24, 2008, 00:47:05 »


ами да, това се подразбира според  мен Smiley
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #29 -: Септември 24, 2008, 01:06:40 »

mnogo udobni novovavedenia,i spetsialni blagodarnosti za voenite prihodi Smiley
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!