Imperia Online България  
Април 25, 2024, 03:37:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: транспорт  (Прочетена 3801 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 06, 2008, 15:09:54 »

За съжаление нямаме възможност да отстраним проблемът днес, утре със сигурност ще му бъде обърнато внимание.
демек да не транспортираме ли дотогава? много мило ми звучи  Grin
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #16 -: Октомври 06, 2008, 16:15:25 »

проблема е при един човек ...неговите станций неискат да товарят  ..аз си транспортирам нормално ...а за теб е въпрос на избор
Активен

Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2008, 16:48:47 »

проблема е при един човек ...неговите станций неискат да товарят  ..аз си транспортирам нормално ...а за теб е въпрос на избор
аз не съм казал, че транспортирам "ненормално"! Просто транспортирания ресурс се разтоварва... в дерето, да речем!  Grin Снощи ми "изчезнаха" 600к и днеска хвърлям боб, да возя, или да не возя! Това е въпроса, драги ми Темучин! Smiley
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #18 -: Октомври 06, 2008, 16:54:42 »

както вече ти каах ...при теб проблема е съвсем друг и е въпрос на личен избор дали да транспортираш или не .../и на мен ми се е случвало и не сме само ние и няма и да сме последните ...този проблем е доста стар ,знае се но явно немогат да го хванат от къде се получава ,за да го фикснат... дадени са препоръки как да го правиш за да сведеш до минимум шанса да се случи / ... тук проблема е много различен и е само при един човек ....и се надявам да го оправят както обещаха утре
Активен

zvezdolin
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 06, 2008, 17:23:29 »

За съжаление нямаме възможност да отстраним проблемът днес, утре със сигурност ще му бъде обърнато внимание.
пак Ви благодаря за което но и вчера ми казахте същото а днес няма никакъв резултат.разберете че така е нежъзможно да се играе.грабят ме постоянно,изостанах много с развитието понеже немога да си пусна златните проучвания а това е от една седмица много разчитам на вас да ми помогнете защото обичам играта и не искам да се разделям с нея по този начин, а и съм си закупил кредити които в случая немога да изполвам  *UNDECIDED*пак Ви благодаря предварително и се надявам утре наистина да мога да играя нормално
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 06, 2008, 19:07:34 »

до колкото разбрах от една друга тема Сахо днес му се е наложило да не ходи на работа и затова проблемите са останали за утре .../просто той е програмиста който може да пипа в играта/
Активен

zvezdolin
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #21 -: Октомври 06, 2008, 19:30:27 »

до колкото разбрах от една друга тема Сахо днес му се е наложило да не ходи на работа и затова проблемите са останали за утре .../просто той е програмиста който може да пипа в играта/
ок искренно ще му благодаря ако оправи проблема
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!