Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 10:23:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: каде е логиката  (Прочетена 9155 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gomnar
Сержант
**

Karma: +1/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #15 -: Септември 19, 2008, 18:25:28 »

лигиката ми е че иэграждам много силен акаунт и никои не смее да ме напада а не съм маршал эащото нямам време да играя ако имам време да съм по цял ден пред компутъра ще съм в първата тройка гарантирам ти
Активен
gomnar
Сержант
**

Karma: +1/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #16 -: Септември 19, 2008, 18:27:30 »

само че эащо се эахванахте с мен моят въпрос се отнася эа съвсем друго нещо
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #17 -: Септември 19, 2008, 18:31:09 »

най готиното на форума е че винаги има някой, който да те развеселява.......

вервай ми смях се от сърце

давай в същия дух, с играчи като теб играта има бъдеще......дори ми дойде идея


класацията на всеки да излиза като страницата с играчите....така всеки ще е първи и никой няма да го оспорва....срещу 10 кредита да се изтриват 10 загуби в защита и да се добавят 10 победи в нападение...........срещу 100кредита играча да завършва без загуби......а срещу още 1000 да му се дава маршалска звезда и диплома за велик пълководец...


довечера ще продължа с великите идеи, докато ме няма давайте идеи и вие  *hihi* *hihi* *hihi*
Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #18 -: Септември 19, 2008, 18:35:19 »

sega ste se opitam da ti otgovoria bez da te zaiazdam,ima 3 vida klasatsii ,po netni ,po voeni ,i doblest,tova 4e e mar6al s 36 k to4ki,zna4i 4e se e borel za voena klasatsia,a ti moze bi za netna ili si igral samo zaradi samoto udovolstvie,taka 4e nemoze6 da se sardi6 ili da iska6 promeni na tazi tema  Smiley P.S. pozelavam ti drugata era da ima6 pove4e vreme i da stane6 mar6al (koeto ne e vop6te vazno)  Smiley
Активен

gomnar
Сержант
**

Karma: +1/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #19 -: Септември 19, 2008, 18:36:53 »

жорко това че съм те раэвеселил ме радва но явно още си малък и вятър те вее на бял кон така че повече нямам намерение да коментирам играта с теб и хора като теб
Активен
gomnar
Сержант
**

Karma: +1/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #20 -: Септември 19, 2008, 18:44:20 »

били аэ повече таэи игра няма да я играя между другото преэ последните 3 ери постоянно съм бил маршал и наистина си прав че това не е наи важното аэ просто се опитах да коментирам нещо което эа мен не е логично Но край спирам до тук явно аэ нещо не съм прав и иэвиняваите ако съм обидил някои от вас но вие ме нападнахте и аэ просто се опитах да се эащитя
Пак каэвам съжалявам ако съм обидил някои от вас
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #21 -: Септември 19, 2008, 18:49:55 »

имаше предложение накрая маршала да има и налична армия, но дали се е приело не знам.......

АКО ИГРАЕШ ОТ 3 ЕРИ ЩЕ ЗНАЕШ, ЧЕ ОТДАВНА СЕ Е ОБСЪЖДАЛО ТОВА.

се едно фермерите дето са с над милион нетни да се сърдят на маршалите с по 100к нетни и 30 битки дневно............фермерът прави 5 битки в края и е готов..........

никой не трябва да гледа в канчето на комшията.......ако мами да, но ако си играе няма проблем, всеки има право да играе както си иска
Активен

jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #22 -: Септември 19, 2008, 18:57:59 »

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=10156.0

ти май се кефиш на предложения винаги

питай в х3 как се удря..........скоро ще започна и в х5..............а в х10 смятай как ще му ида на някой с 200паладина и 2000трабета а той няма да е чувал за тях още или няма да е виждал 8ца на картинка  *hihi* *hihi* *hihi*

винаги брилянтни идеи
« Последна редакция: Септември 19, 2008, 19:00:01 от jorometala » Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #23 -: Септември 19, 2008, 20:24:56 »

били аэ повече таэи игра няма да я играя между другото преэ последните 3 ери постоянно съм бил маршал и наистина си прав че това не е наи важното аэ просто се опитах да коментирам нещо което эа мен не е логично Но край спирам до тук явно аэ нещо не съм прав и иэвиняваите ако съм обидил някои от вас но вие ме нападнахте и аэ просто се опитах да се эащитя
Пак каэвам съжалявам ако съм обидил някои от вас
Пич направо ме развесели.Да кажеш на Жорето,че си по-добър играч от него е меко казано смешно.Явно в света,в който играеш няма достатъчно"военно настроени" хора та да те нападат.Или е спокойно като световете версия 4 и на никой не му се занимава с атаки.Но наистина...и мен ме развесели много.Иначе това,което казваш въобще няма логика.Евала на този пич,който на 36К точки е станал маршал.Това значи,че цяла ера се е бил и напълно си е заслужил този чин,а не някакви играчи като теб,който бият само по каси.И сега в един от световете версия 4,съм на 240К точки с 200К армия...ще я увелича двойно и после ми акжи къде да ти пратя тези 4-5 битки,с който съм станал маршал,за да се докоснеш малко до играта горе.

едит:Само дано имам време за игра,че тези номади  *freak* *freak*.

Жорка какво въобще се занимаваш с този ми е много чудно...няма смисъл въобще да спориш...,ама дет викаш за малко смях  Grin Grin .....безценно
Активен
gomnar
Сержант
**

Karma: +1/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #24 -: Септември 19, 2008, 23:00:54 »

ами да направят един свят и всички да се съберем там та да се види кои кои е а не 15 свята и всички да сме раэпокъсани-АЭ не мога да играя във всички светове та да се докаэвам всъщност едва ли някои може да е навсякаде
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #25 -: Септември 22, 2008, 03:28:33 »

та колко атаки имаше ти за 3 месеца..........това ще е тема фенове , ЗАПОВЯДАЙТЕ.




НЕ СЕ БЛЪСКАЙТЕ ИМА ВРЕМЕ ЗА ВСИЧКИ  Embarrassed Embarrassed Embarrassed  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #26 -: Септември 22, 2008, 08:49:31 »

понеже днес свършва свят 1 и се эагледах в класирането по военни точки -Направи ми впечатление че маршали са теэи играчи които имат около 100 000 точки и само двама които са над 350 000 хиляде дори има маршал с 36 000 точки-Питам се какъв е смисъла да се раэвиваш преэ времето на играта Та предложението ми е да се обсъди тоэи проблем эащото тоэи реэултат не е логичен
ako o4akva6 na 5 miliona netni da si N1 po voenni si v gre6ka
Активен

harrisan
Редник
*

Karma: +59/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #27 -: Септември 22, 2008, 11:46:26 »

та колко атаки имаше ти за 3 месеца..........това ще е тема фенове , ЗАПОВЯДАЙТЕ.




НЕ СЕ БЛЪСКАЙТЕ ИМА ВРЕМЕ ЗА ВСИЧКИ  Embarrassed Embarrassed Embarrassed  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ей Жорка, пак се изхвърляш, като ч...я на пясък  Grin Grin Grin  В последно  време се забелязва, че ги няма циганчетата, дето само те хвалеха и ти се налага сам да си лъскаш ...... егото.  ;D ;D ;D
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #28 -: Септември 22, 2008, 12:15:51 »

завиждаш ли.......фенове дал бол  Grin Grin Grin

п.п. а снощи си умрях от кеф.........как може за 200к камъни да не можеш да пуснеш провката.....да развалиш стратегия безценно  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* 
« Последна редакция: Септември 22, 2008, 12:37:55 от jorometala » Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #29 -: Септември 22, 2008, 12:40:13 »

ia go pokazi na tova priatel4e dato iska  Опожаряване и разграбване в 1 ?    Grin Grin *hahaha* *hahaha*
Активен

Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!