Imperia Online България  
Юни 24, 2024, 15:37:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: каде е логиката  (Прочетена 9165 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
harrisan
Редник
*

Karma: +59/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #30 -: Септември 22, 2008, 12:52:24 »

завиждаш ли.......фенове дал бол  Grin Grin Grin

п.п. а снощи си умрях от кеф.........как може за 200к камъни да не можеш да пуснеш провката.....да развалиш стратегия безценно  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* 

Редактира си поста, защо така - предния бе по-хубав  Grin Grin Grin   Зная как играеш и никак не ти завиждам, в това може да си убеден. А за камъните няма какво да отговоря, защото не зная какво искаш да кажеш. Сигурно и това е част от играта на майсторите, като теб, да не ти се разбира какво говориш.  *pardon*
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #31 -: Септември 22, 2008, 12:58:11 »

питай велев............

освен ако не си го гледал ти снощи

ресурс за провинция

дърво -събрано
желязо- много повече
камъни - 200к не достигат (при 22 уни а той е с по малко предполагам)
златото може да се набави винаги ( ако не знаеш как кажи да ти обясня)

и какво последва, атака с битка на 40 морал.........можех и да загубя....но човека предпочете контрите вместо да се бие


колкото и да се гледате , винаги ще ви прецакваме, засега само аз, скоро и другите ми съюзници.........

п.п. и внимавайте да не ви баннат някой ден за омесване на аццта
Активен

harrisan
Редник
*

Karma: +59/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #32 -: Септември 22, 2008, 13:55:44 »

питай велев............

освен ако не си го гледал ти снощи

ресурс за провинция

дърво -събрано
желязо- много повече
камъни - 200к не достигат (при 22 уни а той е с по малко предполагам)
златото може да се набави винаги ( ако не знаеш как кажи да ти обясня)

и какво последва, атака с битка на 40 морал.........можех и да загубя....но човека предпочете контрите вместо да се бие


колкото и да се гледате , винаги ще ви прецакваме, засега само аз, скоро и другите ми съюзници.........

п.п. и внимавайте да не ви баннат някой ден за омесване на аццта

Човече, яко ме бъркаш с някой друг - в момента НЕ ИГРАЯ в свят , в който ти играеш.  *hahaha* *hahaha* *hahaha*. В момента играя само в БГ 2, но получих истинска наслада да разбера, колко си заблуден и от факта, че си пролича, как винаги търсиш под вола теле.  *xxx* *xxx* *xxx*
 Постнах тук, защото ми омръзна да си правиш реклама, на гърба на пича отворил темата ( от 2 листа единия са само твои постове ), а ти взе че ми смени самоличността.  *crazy* *crazy* *crazy*
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #33 -: Септември 22, 2008, 15:01:22 »

стига си завиждал. воин незнаен  Tongue Tongue Tongue Tongue Embarrassed..........има доста да се учиш  *crazy* *crazy* *crazy*
Активен

harrisan
Редник
*

Karma: +59/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #34 -: Септември 22, 2008, 15:10:53 »

стига си завиждал. воин незнаен  Tongue Tongue Tongue Tongue Embarrassed..........има доста да се учиш  *crazy* *crazy* *crazy*

Айде Жорката смени темата, както прави винаги, когато  мохабета не му изнася.  *hihi*   Аз зная, къде се намирам и че има какво още да уча и не се мисля за безсмъртен като теб, но определено ще се уча от по-добрите, а не от такива като теб - нали знаеш куче което лае не хапе. Айде със здраве, че ще направиш 2-ри лист с глупави драсканици.  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен
makiaveli
Редник
*

Karma: +87/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #35 -: Септември 22, 2008, 16:18:16 »

били не энам колко пъти влиэаш но аэ с моите влиэания эа 4 месеца са ме ударили само 23 пъти така че иэвода е че съм по силен от теб
хаха хората те попитаха ти играл ли си въобще имал 23 загубени битки в защита аз съм отварял над 40 доклада зе една вечер и всички от приятелите ми от spqr  аз на твое място въобще нема се ръгвам за новата ера
« Последна редакция: Септември 23, 2008, 15:09:07 от makiaveli » Активен
venust
Гост
« Отговор #36 -: Септември 22, 2008, 18:40:14 »

новобранци  Grin Grin Grin Grin Grin има да учите много докато стигнете бате си жоро  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
vesko5000
Редник
*

Karma: +7/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #37 -: Септември 22, 2008, 18:58:51 »

Ех ...тук всеки почна да избива комплекси ...Рано или късно всеки го хващат ....Единствено кредитите не можете да хванете   Grin Grin Grin..
Активен
harrisan
Редник
*

Karma: +59/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #38 -: Септември 22, 2008, 19:40:05 »

новобранци  Grin Grin Grin Grin Grin има да учите много докато стигнете бате си жоро  Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Хайде циганчето се появи и веднага започна да хвали  *hahaha*  Ти на повикване ли си или нещо такова  *hihi* *hihi* *hihi*
Активен
Feisty
Like as nightmare
Лейтенант
***

Karma: +62/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 143


The No Bodies


Профил
« Отговор #39 -: Септември 22, 2008, 19:48:14 »

 ;D
Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #40 -: Септември 22, 2008, 20:38:14 »

новобранци  Grin Grin Grin Grin Grin има да учите много докато стигнете бате си жоро  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Ооооооооооо Венустчо Smiley)) ...Как ви беше съюзчето в свят1,когато ви разпертошиних с Antraktida ...неси спомням,но май беше нещо от рода на KOKA  или KOKA - KOGA.....кажи играеш ли яо ще тази игра..ще се радвам да се побием(я рамо да рамо,я един срещу друг..)  *freak*
Активен
Hidalgo
Гост
« Отговор #41 -: Септември 22, 2008, 20:51:34 »

Не се карайте , поздрав за мойто приятелче Цезар http://vbox7.com/play:b9bcb2ad  Grin .
Активен
olgaru
Гост
« Отговор #42 -: Септември 22, 2008, 22:13:26 »

не знам... *scratch* ...така като гледам от няколко ери все КОКА/играчите от тоя съюз/ са в устите на всички - все на някого пречат -все някого бият... - щом толкова ги помнят всички....значи играят момчетата  *pardon*
Активен
venust
Гост
« Отговор #43 -: Септември 22, 2008, 22:48:35 »

Ооооооооооо Венустчо Smiley)) ...Как ви беше съюзчето в свят1,когато ви разпертошиних с Antraktida ...неси спомням,но май беше нещо от рода на KOKA  или KOKA - KOGA.....кажи играеш ли яо ще тази игра..ще се радвам да се побием(я рамо да рамо,я един срещу друг..)  *freak*
тогава бяхме новобранци и пак добре се справихме  Grin Grin Grin Grin Grin членовете на съюза кока още са тука и вече 3 ери водят класациите  Tongue Tongue Tongue Tongue жалко че не си в нашия свят да се сборим  Grin Grin Grin
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #44 -: Септември 22, 2008, 22:56:40 »

тогава бяхме новобранци и пак добре се справихме  Grin Grin Grin Grin Grin членовете на съюза кока още са тука и вече 3 ери водят класациите  Tongue Tongue Tongue Tongue жалко че не си в нашия свят да се сборим  Grin Grin Grin
Мързи ме тЪзи ера да играя в свят 1(предполагам там играете),но зимата мисля да направя едно триумфално завръщане там,пък каквото сабя покаже.
не знам... *scratch* ...така като гледам от няколко ери все КОКА/играчите от тоя съюз/ са в устите на всички - все на някого пречат -все някого бият... - щом толкова ги помнят всички....значи играят момчетата  *pardon*
Някога ако знаеш какви мизерии правеха......доколкото си спомням ги разтуриха заради мизериите  Grin Grin .
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!