Imperia Online България  
Април 29, 2024, 07:22:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: няма ли да пуснете Насето вече...  (Прочетена 10098 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
the_knight
Гост
« Отговор #45 -: Септември 16, 2008, 02:05:59 »

Не ми се спори. Човекът е убеден, че е прав. Нека е убеден. Аз няма да споря с него. Спи ми се, а и мразя да правя безсмислени неща.

The_knight, на каква основа да стъпим за да му дадем втори шанс? Защото не е псувал ли?

не мога да ти отговоря на този въпрос, не знам какво точно е казал и  направил...просто ви моля, вас, модераторите, защото наистина ви уважавам,помагали сте на мен и на много други играчи, да му дадете шанс...нима понякога не го правим и в живота дори и за по-сериозни неща, които са ни наранили?
Активен
olgaru
Гост
« Отговор #46 -: Септември 16, 2008, 02:12:55 »

в спора се ражда истината - ако не е прав-го убедете в това,ако вие не сте прави - го приемете....това са нормални човешки отношения,а ние сме тук като едно голямо семейство....когато дадено нещо се обсъжда - има шанс да се стигне до някакво споразумение
Активен
monticar
Гост
« Отговор #47 -: Септември 16, 2008, 02:13:26 »

[02:07:00] atanas каза: няма да се променя и при  нов шанс
Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #48 -: Септември 16, 2008, 06:44:09 »

Нямам представа за кои точно "саркастични" мнения са баннали Насе772. Спомням си едно от мненията му - че последните промени в играта ще я счупят. За разлика от много други хора, които изприказваха куп глупости относно смс-те и как ги ощетявали финансово, Насето протестираше срещу промените като цяло, които променят значително стратегията на игра и геймплея. Доколкото съм го разбрал, протестираше, не защото се чувстваше лично ощетен, а защото харесва тая игра и искаше тя да продължава да му бъде толкова интересна, колкото и преди. Този форум е част от ИО и смятам че с наложения бан чупенето на играта продължава.
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
prity
Гост
« Отговор #49 -: Септември 16, 2008, 10:04:00 »

Присъединявам се към апела да бъде отменено наказанието на Насето.
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #50 -: Септември 16, 2008, 10:39:26 »

Ето извадка от част от мненията на насе772:

Цитат
много бързаш  Grin Grin тук нещата стават бавно и славно  Grin Grin

Цитат
дреме ми на мен  Grin и без това ще мине някой мод с гумата  Grin ТЕ ТОВА МОГАТ НАЙ ДОБРЕ  *rose*  ама нали пиене се лее ай едно наздраве и от мен че нали спинкам уж  Grin Grin Grin
 *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*

Цитат
а колко смс-а пуснахте  Grin Grin

Цитат
то вече къде и да се регнеш си е за мазохисти  Cry Cry Cry

Цитат
копай аничка и незабравяй повече смс-и да пускаш  нали това е важното *suicide*  с алчност към прогрес  *pardon* ама друг път  *hihi*

Цитат
хехе е неразбрахте ли защо бе хора  *wall* 1-во махнаха бутона всички играчи заради касите / уж някакъв бъг имало  *hihi*/ 2.след като се разбра как и без него да се откриват касите и този вариант премахнаха  Grin ама нали неразбирате от намек  и пак по каси ходите хората са принудени  да им ограничат и дохода явно така че дерзайтееее  Grin Grin разпускайте войската пускайте смс-и и копайййтеееее и незабравяйте смс-ите много са важни  Lips Sealed

Цитат
споко  Wink гледай към декември-януари как ще пуснат анкета и за 6-часовия  Grin ама ако някой играе още той ще гласува  Grin Grin

Цитат
ИЗКУСТВО Е ДА РАЗВАЛИШ НЕЩО ХУБАВО  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*

Цитат
МНОГО ИСКАТЕЕЕЕЕЕЕ   Grin Grin Grin   АЛЧНОСТТА НАД ВСИЧКО  bgflag


Бил е банван неведнъж за 48 часа, сега вече е за постоянно. Като толкова иска да ни храни да си прави негов си форум и там, може и във вече съществуващия такъв http://anarchia.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php, но в моя форум тая няма да я бъде. И освен това в правилата на форума ясно си е споменат сарказъма, ама няма кой да ги прочете..."по-вървежно" е да казваш, че са те баннали за правило, което го няма. Това се отнася и за всички други "бунтовници" - като не ви кефи нещо или си казвате мнението по нормален начин, или спирате играта, или отивате да си мацате по някакъв си ваш форум. Но да ми пишете мнения като горните и да си катерите рейтинга на революционери - е нема да стане... Всяка жаба да си знае гьола, тук си е моя гьол.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #51 -: Септември 16, 2008, 10:56:29 »

Достатъчно сме толерантни към абсолютно всичко, което се пише.
Даже прекалено толерантни.
Да пишете за цензура и за липса на демокрация в тоя Форум е смешно.
И без това Общи приказки приличат на блато, но ние сме ги оставили свободно да се пише в тях, трием само крайни гадории и инвентаризираме теми, които стигат по 400 страници.
Всичко си има граници, опозицията си я търпим, никого не сме изгонили заради убежденията му или за това, че ни критикува.
Гоним, когато прекалявате.
Когато... наистина прекалявате.
Протести има и навън, но полицията винаги ги пази с кордони, нали?
За да не се превърнат нещата в анархия.
Няма да допуснем анархия тук.
Има правила и граници, които трябва да се спазват.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Hidalgo
Гост
« Отговор #52 -: Септември 16, 2008, 11:03:43 »

@Krum

Съжалявам , че в тази тема те питам , но кой е този "kao_kai"   *scratch*
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #53 -: Септември 16, 2008, 11:12:48 »

@Krum

Съжалявам , че в тази тема те питам , но кой е този "kao_kai"   *scratch*
Марка пяна за бръснене.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Hidalgo
Гост
« Отговор #54 -: Септември 16, 2008, 11:17:23 »

Марка пяна за бръснене.
Кой то и да е ......
Трябва да вземе някакви мерки за лечени .

Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #55 -: Септември 16, 2008, 12:18:00 »

Кой то и да е ......
Трябва да вземе някакви мерки за лечени .



Само да допълня, че и той влиза в числото на условно наречената "опозиция"...
Активен

monticar
Гост
« Отговор #56 -: Септември 16, 2008, 13:38:38 »

@Krum

Съжалявам , че в тази тема те питам , но кой е този "kao_kai"   *scratch*
Kao беше един от най-големите спамери във Форума.Респект.Не съм сигурен но е  на едно от челните места по постове и мнения тук  Wink
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #57 -: Септември 16, 2008, 14:07:10 »

имаше и по добри от него .....ощре от ранните години на ИО ....но и той доста се трудеше на спамерския фронт ...особено с помоща на Синан Smiley
Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #58 -: Септември 16, 2008, 14:21:56 »

 8)я ма няма ли го насето  Sad ....тц тц  Undecided аз пак последна научих  *freak*                                                               *gamer*
Активен

Age of Extinction
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #59 -: Септември 16, 2008, 14:31:34 »

и аз се присъединявам към апела да бъде пуснат насето  *rose*
може да е прекалил!!!... виждаме всички че е така  Undecided но хора сме всепак всеки греши от време навреме  *xxx*
мисля че насето както повечето активно играещи в момента , се е рефлектирал от отнемането на 4 часа безплатен доход  с който всички бяхме свикнали  Sad        и е съгрешил толкова много  Undecided               Embarrassed Embarrassed Embarrassed                                                                                                                       
                                                                                                                                                        *gamer*     
Активен

Age of Extinction
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!