Imperia Online България  
Април 29, 2024, 00:31:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: няма ли да пуснете Насето вече...  (Прочетена 10090 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #15 -: Септември 16, 2008, 00:36:38 »


 *gamer* *gamer* *gamer* *gamer* *gamer* *gamer* *write* *write* *write* *write* *write* *write* *write* *write* *write* *write* *write* *write* *write* *write* *write* *write* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *SPITEFUL* *SPITEFUL* *SPITEFUL* *SPITEFUL* *SPITEFUL* *SPITEFUL* *SPITEFUL*
Абе човек, ти емотикони не си ли виждал? Радваш им се като вдовица на к... да не казвам  Grin
прочети това дето монти го е постнал
Прочетох го, но нищо не чатнах...
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
schnitzer
Гост
« Отговор #16 -: Септември 16, 2008, 00:37:30 »

На чужд език е.  Grin
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #17 -: Септември 16, 2008, 00:38:49 »

преводът горе долу е - БАН заради саркастично мнение...
Активен
Hidalgo
Гост
« Отговор #18 -: Септември 16, 2008, 00:40:01 »

аз ще ви замоля . да не се базикате на моя Англииски  Cool в чуждия форум . Undecided
Активен
schnitzer
Гост
« Отговор #19 -: Септември 16, 2008, 00:40:25 »

правиме протест - масов...мирен,а може и боен  *freak* - пускайте анкети, съобщения до ръководството,пишете постове,отваряйте теми и всичко което се сетите....ако сме достатъчно масови и достатъчно убедителни - трябва да има ефект Wink

Палатков лагер пред Парламента, при студено време, един кош с дървен материал, за огрев на стачкуващите.  Grin
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #20 -: Септември 16, 2008, 00:41:46 »

моля без спам в тази тема че днес съм яхнала метлата
Активен
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #21 -: Септември 16, 2008, 01:02:37 »

На чужд език е.  Grin
уча английски език от 7 годишен, демек от 1-ви клас! И смея да твърдя че съм поне на ниво адвансд.  :Smiley :Smiley :Smiley Обаче от там не става ясно защо е наказан... ама няма значение, важното е че трябва да му махнат бананя.  ;D
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
v.valantine
Гост
« Отговор #22 -: Септември 16, 2008, 01:03:14 »

тази тема исках да я отворя преди няколко дни но Насето не ми позволи *pardon* и освен това го имаше но с други акаунти, сега му е блокиран изобщо достъпа до този форум, затова отворих и темата :Smiley

п.п. това изявление малко ме обиди честно казано Sad

 Shocked
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #23 -: Септември 16, 2008, 01:09:32 »

уча английски език от 7 годишен, демек от 1-ви клас! И смея да твърдя че съм поне на ниво адвансд.  :Smiley :Smiley :Smiley Обаче от там не става ясно защо е наказан... ама няма значение, важното е че трябва да му махнат бананя.  ;D

става ясно от подписа му Wink
Активен
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #24 -: Септември 16, 2008, 01:19:43 »

kogato 4ovek kritikuva mu zapu6vat ustata.parvo na men za 48 4asa a sega Nase.tova mi prili4a kakto predi.yako tsensura bez pravo na glas.v kraya na krai6tata vsi4ko si idva na myastoto.visokomernite izkazvaniya na nyakoi xora v 4erven tsvyat koito ni obyasnyavaxa kak edin malak protsent igra4i bili za voennite prixodi se vratvat na 100% sled nyakolko mesetsa i kakvo.........za kakvo be6e nujno vsi4ko tova???ne moje li malko po 4ove6ki da se obra6tate kam xorata.Naseto e super 4ovek i li4nost.....mnogo pove4e ot vas Gospoda.vie tova samo znaete.imam edin vapros i iskam nyakakav otgovor dori da e poslednoto ne6to koeto 6te pro4eta v tozi forum.(osven nakazaniya i zabrani pri vas ne6to za poo6tryavane i nagrada ima li???)-ne viziram Nomadite vi
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #25 -: Септември 16, 2008, 01:22:40 »

подкрепям - Насето е страхотен човек и не заслужава този бан
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #26 -: Септември 16, 2008, 01:33:08 »

Спи ми се и ще се опитам да съм кратък:
1. Насето си е виновен сам. Прочетете постовете му и ще разберете. Всъщност една част няма да видите (при това по-острите изказвания), тъй като са в коша.
2. Ако продължава така шансът му да се върне е нулев. Не съм го баннал аз, даже не знам кой го е направил, но който и да е, значи е преценил, че трябва. С последните писания в английския форум той само потвърждава правотата на банналия го.
3. Учудвам се колко много хора не четат с какво се съгласяват когато влизат в играта. И как всеки говори за платените смс-и. Не знам дали ще ми повярвате, но аз съм пращал смс-и само и единствено когато от това не се извличаше никаква полза, в самото начало, когато имаше кампания за помагане на развитието на играта. После прецених, че няма да ползвам кредити за улесняване на ирата ми.


Насето може и да е Господ, не го познавам, но тук има правила, има и хора прилагащи правилата. Щом е дошъл тук, ще се подчинява на тези правила (както всички нас). Ако ние отидем в негова игра (форум) ще се подчиняваме на неговите правила. Не виждам какво сложно има.

Ще ми се да съм бил разбран правилно, макар и практиката до момента да показва, че надеждите ми са напразни. По-лесно ми беше да изтрия темата, отколкото да си троша пръстите и да пиша. Все пак реших, че си заслужава да опитам. Дано да опровергаете скептичността ми...
Активен

olgaru
Гост
« Отговор #27 -: Септември 16, 2008, 01:36:23 »

няма безгрешни - но всеки заслужава втори шанс
Активен
v.valantine
Гост
« Отговор #28 -: Септември 16, 2008, 01:38:56 »

няма безгрешни - но всеки заслужава втори шанс
*ok* To4no tova e-vtori 6ans.. *pardon* *pardon*
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #29 -: Септември 16, 2008, 01:40:12 »

няма безгрешни - но всеки заслужава втори шанс

Втори шанс получават осъзналите грешката си. Четейки писаното в английския форум, си мисля е, че той не смята, че е сбъркал.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!