Imperia Online България  
Април 23, 2024, 09:24:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: приятелство макар и виртуално  (Прочетена 5287 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
djokich
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« -: Септември 14, 2008, 00:27:36 »

искам да кажа неща  които изпитах докато играя И.О. :
мислех че не е възможно да се осъществи такава здрава връзка между играчи на онлайн игра и да се подържа такова високо ниво на приателство между хора които даже не се познават, но сега като съм пред крачка да напусна семейството на И.О. разбрах  че  има хора които държат на "ОНЛАЙН" приателството ......... с една дума нямам възможност да си позволя компютър (поне на този етап) и бившия ни зъюзник MAKYTO  с който играем в свят две  ми каза че ще си изпрати стария комп. по куриер, ето тази негова постъпка ме кара да си мислия че добри хора на този свят съществуват .................... превърна се на искрено и лично но този жест от страна на  MAKYTO   е  .........нямам думи да изкажа неговата човечност..............
и между другото  , той си има син момченце казва се Денислав - да му е живо и здраво и винаги да ги радва *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* bgflag bgflag bgflag bgflag bgflag *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Активен
katya_t
Forum Staff
*

Karma: +1193/-152
Неактивен Неактивен

Публикации: 407



Профил
« Отговор #1 -: Септември 14, 2008, 04:56:55 »

искам да кажа неща  които изпитах докато играя И.О. :
мислех че не е възможно да се осъществи такава здрава връзка между играчи на онлайн игра и да се подържа такова високо ниво на приателство между хора които даже не се познават, но сега като съм пред крачка да напусна семейството на И.О. разбрах  че  има хора които държат на "ОНЛАЙН" приателството ......... с една дума нямам възможност да си позволя компютър (поне на този етап) и бившия ни зъюзник MAKYTO  с който играем в свят две  ми каза че ще си изпрати стария комп. по куриер, ето тази негова постъпка ме кара да си мислия че добри хора на този свят съществуват .................... превърна се на искрено и лично но този жест от страна на  MAKYTO   е  .........нямам думи да изкажа неговата човечност..............
и между другото  , той си има син момченце казва се Денислав - да му е живо и здраво и винаги да ги радва *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* bgflag bgflag bgflag bgflag bgflag *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
*ok* *ok* *ok* *ok* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Активен

BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2 -: Септември 14, 2008, 09:05:47 »

това е нещо истинско адмирации *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

kjkjkjkjkjkjkjkj
Гост
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2008, 22:34:55 »

Баси тъпнята  wassup докъто ти прати щайгата си тоя Макуто  wassup аз ще те изнеса няколко пъти за гавра с фалангите само  *freak* Grin
Активен
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2008, 23:06:27 »

искам да кажа неща  които изпитах докато играя И.О. :
мислех че не е възможно да се осъществи такава здрава връзка между играчи на онлайн игра и да се подържа такова високо ниво на приателство между хора които даже не се познават, но сега като съм пред крачка да напусна семейството на И.О. разбрах  че  има хора които държат на "ОНЛАЙН" приателството .........
Приятелсвото е приятелство. Това, че е виртуално, не го прави по-малко стойностно. Аватарите ни тук, носят повечето от чертите ни в реалния свят. Личността си е личност, независимо от проявата й.  *hihi*
А подобни постъпки, ми връщат вярата в хората. Браво!
Активен

Qui audet adipiscitur
dlshv
ShaDowCHE
Капитан
****

Karma: +48/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 343



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2008, 20:37:21 »

искам да кажа неща  които изпитах докато играя И.О. :
мислех че не е възможно да се осъществи такава здрава връзка между играчи на онлайн игра и да се подържа такова високо ниво на приателство между хора които даже не се познават, но сега като съм пред крачка да напусна семейството на И.О. разбрах  че  има хора които държат на "ОНЛАЙН" приателството ......... с една дума нямам възможност да си позволя компютър (поне на този етап) и бившия ни зъюзник MAKYTO  с който играем в свят две  ми каза че ще си изпрати стария комп. по куриер, ето тази негова постъпка ме кара да си мислия че добри хора на този свят съществуват .................... превърна се на искрено и лично но този жест от страна на  MAKYTO   е  .........нямам думи да изкажа неговата човечност..............
и между другото  , той си има син момченце казва се Денислав - да му е живо и здраво и винаги да ги радва *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* bgflag bgflag bgflag bgflag bgflag *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
   Браво на него...това е наистина..много добра и човечна постъпка...де да бяха всички така...
Активен
kjkjkjkjkjkjkjkj
Гост
« Отговор #6 -: Декември 01, 2008, 01:15:08 »

Ай тихооо, че такива педерастии не мога да трая  Grin
Активен
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #7 -: Декември 01, 2008, 01:20:05 »

Добре, че се обади! Щях да забравя да ти сложа минуса.
« Последна редакция: Декември 01, 2008, 01:29:40 от kassap » Активен

Qui audet adipiscitur
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #8 -: Декември 01, 2008, 09:09:01 »

Ай тихооо, че такива педерастии не мога да трая  Grin
ако неможеш да уважаваш другите по добре си мълчи,не се прави на мъж.защото не си  *hmm*
Активен

harrisan
Редник
*

Karma: +59/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #9 -: Декември 01, 2008, 09:28:09 »

Добре, че се обади! Щях да забравя да ти сложа минуса.

Добре че и мен ме подсети и аз щях да забравя да му цапна минус  *hihi* *hihi* *hihi*
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #10 -: Декември 01, 2008, 09:36:04 »

Приятелсвото е приятелство. Това, че е виртуално, не го прави по-малко стойностно. Аватарите ни тук, носят повечето от чертите ни в реалния свят. Личността си е личност, независимо от проявата й.  *hihi*
А подобни постъпки, ми връщат вярата в хората. Браво!
разкажи ми малко за аватарите  Grin
Активен

kjkjkjkjkjkjkjkj
Гост
« Отговор #11 -: Декември 01, 2008, 12:05:46 »

хахахаха... внимавай да не ти разкаже пак онази тъпня с щайгата, а ония песове по-горе да не си сложат двамцата по един минус  wassup Grin *freak*
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #12 -: Декември 01, 2008, 12:12:48 »

на всеки минус обикалям форума с минуси  *SPITEFUL*
 Grin
Активен

kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #13 -: Декември 01, 2008, 12:13:24 »

разкажи ми малко за аватарите  Grin
Ти сериозно ли? Веднага ще ни изритат в "Общи приказки" Smiley

Аватар - това не е само картинката в профила ти, а превъплъщението ти във форума.
Виртуална личност, която носи голяма част от твоите реални характеристики.
В този смисъл, калпазаните са калпазани, комплесарите - комплесари, свестните - свестни. И  разбира се, приятелството си е приятелство.
Това, че комуникационната/преносната среда е виртуална, не е достатъчно да се маскираш на каквото не си. Поне не и за дълго време.  *freak*
« Последна редакция: Декември 01, 2008, 13:42:13 от kassap » Активен

Qui audet adipiscitur
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!