Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:27:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 5 zlato ot kasi4ki  (Прочетена 5792 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lamarina
Лейтенант
***

Karma: +110/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #15 -: Септември 08, 2008, 22:25:41 »

същия въпрос е повдигнат и в темата за бъговете в бг2 и отговор има
Активен

And I was shakin' at the knees
Could I come again please.
Yeah the ladies were too kind
You've been - thunderstruck, thunderstruck
krasigogo
Лейтенант
***

Karma: +31/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 108



Профил
« Отговор #16 -: Септември 08, 2008, 22:46:53 »

Не само той е с такава съдба. И при мен нещата не са по различни, днес даже една от атаките е с 0 злато.
Сега да не ме убеждавате че щото съм взел няколко от по 5 и са ми много сте ги намалили на 0, или са тръгнали няколко човека към тази каса, в една и съща провка и сме ударили в една и съща секунда, пък за минута да не говоря щото тогава щеше да има поне 1 кинтче за тамазлък както се дума.
Играта върви към все по добро, според някои ама кои са не знам.
Дай боже да е само временно неразположение на играта. Демек цикъла да и е по кратичък.  Grin
Няма да се учудя ако другият път съм на минус от взетото злато - може би щото съм отъпкал тревата около падналата крепост на някоя каса или дължа данък паднали сгради.  Grin
Активен

Скив бре три пъти режа и все късо
pluribus
Лейтенант
***

Karma: +101/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #17 -: Септември 09, 2008, 00:10:31 »

Ударили са го 20 мин преди теб и не си го слухтял след това.
добре де явно има някакво нововъведение за което явно не съм разбрал Smiley

значи играя във версия 2i свят 2 и нападам каси само по време на блок, даже не ги и слухтя просто си имам 2-3 каси на различни разстояния и си ги нападам. За втора поредна вечер ми се случва да взема 4 злато ... какъв е моят случай?
Активен
SeeK-nDestroY
Гост
« Отговор #18 -: Септември 09, 2008, 00:12:16 »

Удрят ви касите малко преди войските ви да пристигнат, толкова ли е сложно  *crazy*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #19 -: Септември 09, 2008, 00:14:15 »

Удрят ви касите малко преди войските ви да пристигнат, толкова ли е сложно  *crazy*

Прегледай по-внимателно постовете на КРУМ Wink

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=11211.30

Мисля, че ще се поизненадаш  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #20 -: Септември 09, 2008, 00:16:40 »

Удрят ви касите малко преди войските ви да пристигнат, толкова ли е сложно  *crazy*
da opredeleno e slojno i 6te vi kaja za6to.na vseki 30 sekundi 1 min mi se trupat resursi.logi4no e dori vaprosnata kasa da e na 50 netni to4ki e 4ovek da vzeme 120 zlato ili 68 ili nyakakva druga tsifra.no poso4enoto 5 zlato e ne6to pove4e ot podigravka.
Активен

pluribus
Лейтенант
***

Karma: +101/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #21 -: Септември 09, 2008, 00:22:18 »

Прегледай по-внимателно постовете на КРУМ Wink

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=11211.30

Мисля, че ще се поизненадаш  *beer*
четох я тая тема ... и пак не ми стана ясно, дали тва за слухтенето важи във версия 2 ... след 2 седмици ще разбера дали някой ми обира касата секунди преди мен, защото според мен шанса някой да я обере секунди преди мен 2 поредни вечери е нищожен, но времето ще покаже Smiley
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #22 -: Септември 09, 2008, 00:23:54 »

четох я тая тема ... и пак не ми стана ясно, дали тва за слухтенето важи във версия 2 ... след 2 седмици ще разбера дали някой ми обира касата секунди преди мен, защото според мен шанса някой да я обере секунди преди мен 2 поредни вечери е нищожен, но времето ще покаже Smiley

Може да я е обрал и една седмица преди теб... ако никой не е слухтял до момента на твоя удар ... просто няма да има какво да вземеш  wassup
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #23 -: Септември 09, 2008, 00:47:42 »

обре де ...аз защо взимам все над 300К ...и бия всеки ден три каси само ...а и друг ги преслушва отвреме на време Smiley
Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #24 -: Септември 09, 2008, 07:46:39 »

za6toto sigurno si kasmetlia Wink,use6taneto da prati6 voiskata na seif,za da legne6 da pospi6 kam niakoia kasa a tia ve4e 3 den da se pribira s po 5 zlato e mnogo nepriatno *wall*
Активен

krasigogo
Лейтенант
***

Karma: +31/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 108



Профил
« Отговор #25 -: Септември 09, 2008, 09:34:37 »

Прегледай по-внимателно постовете на КРУМ Wink

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=11211.30

Мисля, че ще се поизненадаш  *beer*

Ми знам ли как я мислят ама не е точно така
Вижте защо :

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=11211.msg123980#msg123980
Активен

Скив бре три пъти режа и все късо
pluribus
Лейтенант
***

Karma: +101/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #26 -: Септември 09, 2008, 09:37:48 »

Може да я е обрал и една седмица преди теб... ако никой не е слухтял до момента на твоя удар ... просто няма да има какво да вземеш  wassup
тва ново правило за слухтенето кога точно е въведено и пише ли някъде точно за какво става въпрос?
и каква точно е мисълта, за да бъде въведено подобно правило, особено в световете версия 4 ... на мене ми се струва че ако тръгна да играя в такъв свят ще трябва да играя с 2-3 акаунта за да мога да слухтя на спокойствие Smiley
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #27 -: Септември 09, 2008, 09:43:02 »

ot tsialata rabota kakvo izliza pravi6 5 pozara na saseda i ima6 1 milon,i si minal s 3 sluhteneta i edin 6pionin *hahaha*  *hahaha*   *pardon* za spama no si e istina
Активен

Hidalgo
Гост
« Отговор #28 -: Септември 09, 2008, 12:25:39 »

вече нямам проблем , снощи набарах една новичка -касичка , мойте самурай ми донесаха тлъста пара  Tongue Tongue Tongue .
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #29 -: Септември 09, 2008, 14:07:58 »

тва ново правило за слухтенето кога точно е въведено и пише ли някъде точно за какво става въпрос?
и каква точно е мисълта, за да бъде въведено подобно правило, особено в световете версия 4 ... на мене ми се струва че ако тръгна да играя в такъв свят ще трябва да играя с 2-3 акаунта за да мога да слухтя на спокойствие Smiley

Това не е ново правило за слухтене, а е от новата раздавачка на ресурси. Вместо да се обновяват ресурсите на всички на всеки 6 мин, те се обновяват само на тези, които са онлайн на всяка 1 мин. Ако някой е офлайн, можеш да му обновиш ресурсите като го шпионираш или слухтиш. Например слухтиш касичка и виждаш някакво злато, пускаш атака, обаче някой те изпреварва, ресурса, който си видял ще го вземе той, и т.к. след атаката касичката не е била преслушвана ти ще вземеш само парите от копиеносеца (4 злато) и евентуално 1 злато от наличните ресурси.

da opredeleno e slojno i 6te vi kaja za6to.na vseki 30 sekundi 1 min mi se trupat resursi.logi4no e dori vaprosnata kasa da e na 50 netni to4ki e 4ovek da vzeme 120 zlato ili 68 ili nyakakva druga tsifra.no poso4enoto 5 zlato e ne6to pove4e ot podigravka.

Да, 5 злато е повече от подигравка, а 120 злато е 24 пъти повече от подигравка.  *wall*
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!