Imperia Online България  
Април 27, 2024, 22:08:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 5 zlato ot kasi4ki  (Прочетена 5814 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Oleg_vn
хахаха
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« -: Септември 07, 2008, 16:03:40 »

Imam edin vapros za6to kato atakuvam kasi4ki 50% ot atakite se vru6tat s po 5 zlato
« Последна редакция: Септември 07, 2008, 16:24:53 от Oleg_vn » Активен
tarankoly
Сержант
**

Karma: +64/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Редови крокодил от ВМС на БА


Профил WWW
« Отговор #1 -: Септември 07, 2008, 16:08:13 »

не си бърз и някой те изпреварва и ти ги взема под носа  Wink
Активен

[img]http://s4.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=53073
Oleg_vn
хахаха
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #2 -: Септември 07, 2008, 16:11:57 »

e kak me izprivarvat ot 8 ataki pone 3 ili 4 se vru6tat s to4no po pet zlato i na averi se e slu4valo tova kak sa ma prevarili taka nevazmojno e ako me prevarvat 6te e razli4no 1k 20 k  a ne 5 zlato
Активен
stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #3 -: Септември 07, 2008, 16:58:48 »

Това се случва от два три дни на сам!!!И аз съм любопитен защото имаше момент в който пет човека от съюза ни нападаха с по 6-7 атаки и всичките чукнахме по 5 злато от всяка което си е статистически невъзможно!!!
Активен
Oleg_vn
хахаха
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #4 -: Септември 07, 2008, 18:10:05 »

i az se 4udq to4no tova
Активен
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #5 -: Септември 07, 2008, 19:00:46 »

4 или 5 злато се взима от копиеносеца, който се появява на полето от страна на защитника. Когато армията се връща с 5 злато ще рече, че крепостта е била празна по време на битката и златото идва само и единствено от копиеноцеса, като обоз.
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 07, 2008, 21:51:21 »

не си бърз и някой те изпреварва и ти ги взема под носа  Wink
Интересно как тогава при всички атаки към каси , уж дето някой те е изпреварил , походите се връщат единствено с 5 злато
4 или 5 злато се взима от копиеносеца, който се появява на полето от страна на защитника. Когато армията се връща с 5 злато ще рече, че крепостта е била празна по време на битката и златото идва само и единствено от копиеноцеса, като обоз.
Да това си е така , но въпроса е къде е златото от ресурса . Все пак има някаква разлика между този който те е изпреварил и атаката която провеждам , през това време се генерират ресурси , а те не се отчитат .
хехе е неразбрахте ли защо бе хора  *wall* 1-во махнаха бутона всички играчи заради касите / уж някакъв бъг имало  *hihi*/ 2.след като се разбра как и без него да се откриват касите и този вариант премахнаха  Grin ама нали неразбирате от намек  и пак по каси ходите хората са принудени  да им ограничат и дохода явно така че дерзайтееее  Grin Grin разпускайте войската пускайте смс-и и копайййтеееее и незабравяйте смс-ите много са важни  Lips Sealed
Нима си мислят че ИО е единствената средновековна игра-не случайно за пръв път като играех , за да стигна последния играч който ми е в по 2 обхват ръката ми се уморяваше да цъкам на следващите 50 играча , а сега само на третото и край *hahaha*
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #7 -: Септември 08, 2008, 10:58:04 »

Imam edin vapros za6to kato atakuvam kasi4ki 50% ot atakite se vru6tat s po 5 zlato

Кажи от коя атака си взел 5 злато.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Hidalgo
Гост
« Отговор #8 -: Септември 08, 2008, 11:13:28 »

Тези атаки са в 2 през ноща някъде , атаките са последователни , аз пък взимам 4  Undecided  :cheesy:
Някой ми е щави , или има някакъв "проблем "  *scratch*
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #9 -: Септември 08, 2008, 11:41:46 »

Ударили са го 20 мин преди теб и не си го слухтял след това.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Hidalgo
Гост
« Отговор #10 -: Септември 08, 2008, 11:45:20 »

Ударили са го 20 мин преди теб и не си го слухтял след това.
мдааа , така е станало :-) , мерси , лека работа.
Активен
Oleg_vn
хахаха
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #11 -: Септември 08, 2008, 12:10:27 »

emi az prodaljaval da si prebiram po 5 zlato redovno ot kasi4ki em slohtq to4no kogato udrqt i izvednuj samo 5 zlato tezi bugove mi se polu4avat ot kakto po4naha novite pravila sq zaradi tez problemi ne moga da se vuztanovq ot edna bitka ne si4ki ataki nosqt po 5 a pone 50% ot atakite  to4no samo 5 zlato  ako me izprevarvaha to nqma6e da polu4avam ednakvi sumi seki put a razli4ni
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #12 -: Септември 08, 2008, 12:31:09 »

то няма смисъл да ги слухтиш пак 4з или 2к злато
се празен курс  *write* *gamer*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Hidalgo
Гост
« Отговор #13 -: Септември 08, 2008, 12:42:58 »

то няма смисъл да ги слухтиш пак 4з или 2к злато
се празен курс  *write* *gamer*
кво слухтене , кви 5 лева. :-)
Пускам атака и хоп в леглото.
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #14 -: Септември 08, 2008, 13:02:57 »

Кажи от коя атака си взел 5 злато.
Все бях взимал по 4 злато,ама 5  *freak* .
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!