Imperia Online България  
Април 28, 2024, 14:21:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няколко въпроса за войниците..  (Прочетена 1331 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
djily
Сержант
**

Karma: +1003/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 73


Профил
« -: Септември 08, 2008, 23:27:27 »

Все още съм нова и не ми е много ясно:
1. Когато  обучиш  армия и тя ти седи без да атакува,може ли да се направи нещо войниците ,които са извън крепостта да не харчат пари?
2. Може ли по скъпите за поддръжка войници(конница и мечоносци)да прибера в крепостта ,а стрелците и копиеносците да седят от вън?
3. Когато армията е в атака харчи ли за поддръжка ,защото ми се струва ,че паричките ми намаляват?
4. Когато армията е в атака на далече,може ли някой да се възползва и да те ограби през това време?
Засега стига с въпросите-ще се радвам ,ако получа отговор
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #1 -: Септември 08, 2008, 23:30:57 »

eto ti 4ast ot otgovorite,hvasta6 i 4ete6  *write*   http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?board=10.0
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #2 -: Септември 08, 2008, 23:42:52 »

Все още съм нова и не ми е много ясно:
1. Когато  обучиш  армия и тя ти седи без да атакува,може ли да се направи нещо войниците ,които са извън крепостта да не харчат пари?
2. Може ли по скъпите за поддръжка войници(конница и мечоносци)да прибера в крепостта ,а стрелците и копиеносците да седят от вън?
3. Когато армията е в атака харчи ли за поддръжка ,защото ми се струва ,че паричките ми намаляват?
4. Когато армията е в атака на далече,може ли някой да се възползва и да те ограби през това време?
Засега стига с въпросите-ще се радвам ,ако получа отговор

1. - Може да направиш 2 от въпросите си или да разпуснеш армията Wink
2. - Да ... но често не е здравословно  Smiley
3. - Да .. при това харчи повече отколкото ако се излежава пред крепостта ти - колко повече зависи от версията която играеш  Grin
4. - Да ... и още веднъж Да .... то май е едно от основните умения в тази игра  wassup

Р.Р. - наистина ще си помогнеш, ако прочетеш ръководството ... ако пък вземеш и да го разбереш .... може да си първия в ИО  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
djily
Сержант
**

Karma: +1003/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 73


Профил
« Отговор #3 -: Септември 08, 2008, 23:52:17 »

Благодаря,изясниха ми се все повече нещата... *pardon*
Простете,но  с мойта ,,женска логика'' *kissgirl*понякога бавно  ,,зацепвам'' *xxx*,но пък имам желание и се старая *gamer*ЛЕКА НОЩ
Активен
krasimir4o
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


А сега


Профил
« Отговор #4 -: Септември 09, 2008, 00:14:47 »

Да хубаво си питаш, не всички играят от дълго време. Е аз не знам как да си опазя армията, каде я пращате надалече? И какъв е начина на битка, кои единици удрят първи има ли ред? Ако имам коницая копия, мечове и стрелци, има ли начин на подредба на армията
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #5 -: Септември 09, 2008, 07:54:55 »

izbira6 si edna kasa koiato ot nabludenia e obiknoveno palna,raztoianieto obiknoveno zavisi li4no ot teb(v zavisimost kolko ti se spi,i ia naglasia6 da se pribira voiskata 20 min sled kato si ve4e STANAL ot san i si pie6 kafeto Grin ),a otnosno kak da ti e razpredelena voiskata viz v rakovotstvo-voina i mir-mehanika na bitkite-i si pretseni sam,za6toto tova e v priaka zavisimost koi napada6 i s kakvo razpolaga toi  Smiley
Активен

peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #6 -: Септември 09, 2008, 16:34:33 »

4. Когато армията е в атака на далече,може ли някой да се възползва и да те ограби
да ,но воиската ти е по важна от парите в провката а и ти не забрабвиаи да си ги изхарчиш парите и обикновенно воиската ти стружа повече пари от събраните пари в една провинция
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!