Imperia Online България  
Април 28, 2024, 22:30:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отново напълно незачитане правата на играчите!!!!  (Прочетена 12777 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Wizard
Сержант
**

Karma: +9/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #75 -: Септември 05, 2008, 21:22:12 »

 *suicide* отказвам се и аз от играта
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #76 -: Септември 06, 2008, 01:38:43 »

Имам предложение- 1 6 часов доход да струва 1.5 кредита а 10 часов доход 3 кредита. Така ще е доста по- приятно на всички и все пак ще намалим по тоя начин харченето на пари за тази игра.
Е не бъди стиснат де Smiley Нека си седи 2 кредита 6 часовия, но 10 часовия нека стане 5 кредита, а ако щат да го оставят на 10 кредита, но поне да ни пуснат пак 6 часовия! А няма да е лошо да върнат и 4 часовия(едно време той беше 6 линка, не е като да няма какво да измислят).
най-малкото не малка част от играчите са ученици; бяхте пускали подобна анкета и сигурно го знаете...е кой ученик има лични авоари...ще пести от закуски ли....)
Аз съм студент и пестя и от закуска и от обяд и от вечеря, всъщност ям един път на два дни, за да мога да си покривам разни нужди като интернет, ток, вода транспорт и т.н. Че чак ми остават да пратя 1-2 SMS-а месечно. От какво мога да спестя аз, че да пращам вместо по два по 10, да почна да ям по един път на 3-4 дни ли?! Ми не са познали, просто няма да пратя нито един повече...
за кредитите наистина не е честно аз не съм и разбрала,защото влизам зимам доход и наемам войска хич не съм чела никакви съобщения  Cry
Да не говорим че ти излиза еднократно или въобще не излиза, освен ако не решиш да смениш езика(и добре че ми е слаб английския, та да сменям езика за да видя кое как се казва, като пиша на чужденците иначе дали щях да го видя...), но тази опция я има само в Blitz...

Популязирах играта в няколко сайта ама вече ще спра с това.
Лично аз имам Diablo сървър. Вярно само с 100-200 реални потребители, но все пак безплатно популяризирам играта там. И засега не смятам да спирам да го правя, защото играта си струва, това е факт, но е факт и че я развалят със всяка следваща промяна и напоследък започвам и аз да се замислям, а и скоро не само че няма да има кой да праща кредити, ми ще се появят хора които да си продават акаунтите с кредитите, ама да няма кой да им ги купи Smiley

Аз пък имам кредити  Tongue Вдигни си малко нетните да ми влезеш в обхват и ще видиш какво е "кървава империя"  *hihi* *freak*
Теб те гледам вече в няколко теми парадираш че имаш доста излишни пари за кредити и с риск да стана просяк, ама ако не те затруднява - 1928, със съдържание IMP1119519220 - и не се чуствай ограничен в бройката SMS-и, че за номадите трябват доста, а вече бутнах там два вместо в ИО, но те трябват 14 за цяла ера, а аз най много още два да вкарам, губят ми се десетина нещо Smiley

Отказвам да повярвам че толкова развита игра не печели достатъчно от реклама! Просто не го вярвам!! И смятам че трябва да има SMS-и само за премиум членство!!!
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!