Imperia Online България  
Април 29, 2024, 08:20:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как се процедира ...  (Прочетена 1776 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
geroi
Редник
*

Karma: +7/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« -: Август 25, 2008, 20:19:36 »

Как се процедира когато даден човек наруши правилата, бъде санкциониран и се окаже, че той е вече в мод ?
Без значение от причината да наруши правилата, всеки подлежи на санкция, но когато си в мод тази санкция си един голям подарак ! Сега този е защитен от всеки го заради мода и в същото време ще си излежи и "наказанието" ако може да бъде прието за такова изобщо.

Питам да знам, ще бъде ли пренаказан или изобщо ще бъде ли направено нещо друго СЛЕД като излезе от мод ? Незнам какво предприемате в подобни ситуации и затова ви питам директно / Отон, Крум /, а ако някой друг знае нека каже !

Свят 25, ник - DARKSOUL
Активен
nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #1 -: Август 25, 2008, 21:31:56 »

дебнеш го като излезе от мод и докладваш лично на админите без много шум по форума  Wink
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #2 -: Август 25, 2008, 21:34:59 »

тоя е голям измамник  Grin

дано успееш да го хванеш , въпреки че ме съмнява
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
geroi
Редник
*

Karma: +7/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #3 -: Август 25, 2008, 23:22:16 »

Благодаря за отговорите ви !
Беше ми даден отговор от член на екипа, такаче считам темата за преключена.

Цезаре, на всички ни е ясно, че е измамник и ще ги дебна всичките от молдова и укко до края на ерата !!!!! Само един ми бяга малко, но и неговия ред е на път ...
Активен
v.valantine
Гост
« Отговор #4 -: Август 27, 2008, 15:28:43 »

Добре да Ви попитам само,нашето приятелче Дарк Соул,буквално излези от мод пред очите ми....той нали е наказан....веднага пратих шпиони те пътуват 10 мин....армията му беше там ,докато стигнат -изчезна....в нашият свят със сигурност знам,че има 36 почти часов сейв,няма да се учудя ако има и по голям...докато се усетят да го накажат и да изтърпи наказанието си...той кой знае къде я е пратил може и да надвиши 48 часа,знам ли ..ще пробвам да видя... Grin и ще си опази войската.. wassup
Активен
v.valantine
Гост
« Отговор #5 -: Август 27, 2008, 15:39:33 »

Току що видях,че дори вече не е в залата на срама,значи неговото наказание е изтекло и човека спокойно си е излязъл от мод...колко удобно...наказанието да ти съвпадне с мода...найстина големи хитреци тия Молдова и Укко.. wassup
Активен
v.valantine
Гост
« Отговор #6 -: Август 27, 2008, 15:57:16 »

тоя е голям измамник  Grin

дано успееш да го хванеш , въпреки че ме съмнява

Cesar ,izleze mnogo prav.....bil e nakazan za o6te 24h sled moda..i predstavi si nikoi ne e vidial,4e e izliazal ot mod ....sega blajenno se seiva..i vsi4ko mu e nared...

p.s. stranno e 4e mi e na stranicata i vidi6 li ne sam vidiala 24h, 4e ne e v mod....napravvo dokato zasi4am seivana na tazi pod nego to4no..spia... *wall* *wall* *suicide* sigurno nali...
Активен
geroi
Редник
*

Karma: +7/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #7 -: Август 27, 2008, 20:34:28 »

Тази тема взе че се прероди, ти остави че не си видяла тези 24 часа, но това автоматично означава, че наказанието му /48 часа/е било преналожено, докато е бил все още в мод.
Аз пак се чуствям дезинформиран, така че най-открито моля да ми бъде обяснено или поне казано, в какво ми се състои грешката *scratch*, информирам че е наказан докато е в мод а те го наказват отново докато е в същия мод  *scratch*
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #8 -: Август 27, 2008, 22:24:59 »

Съвсем не.
Наказахме го отново, когато излезе от мод.
Явно сте го изпуснали.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
geroi
Редник
*

Karma: +7/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #9 -: Август 27, 2008, 22:32:53 »

Мда, уви, повтаряш думите на Крум.
Жалко че вчера бях зает, иначе щях да проверя наказан ли е и дали е в мод. Със сигурност за вчера немога да споря и съм склонен да повярвам, че е бил без мод и с наказание, но си запазвам съмнението за оня ден, а и той е включен в тези 48 часа.
Както и да е, двамата се изказахте по темата и невиждам с какво може да бъде продължена. Явно е излежал 2 наказания, къде в мод, къде без, но всичко ще си остане минало, такаче, моля заключете темата.
Аз за назидание ще запаля и двата му акаунта - DARKSOUL и VISE
Лек ден !
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #10 -: Август 28, 2008, 02:11:27 »

С мисъл за непротивопоставяне ...само да отбележа на Отон ....човека вчера си беше в мод ...така че не ми е ясно как го наказахте отново .... днес му изтече наказанието и той си влезна спокойно и си запрати армията на майната си ...и двата му акаунта са до мен и си ги следя отблизо ...да не кажа че заради тях си играя Smiley)) ..... тоя с ръка на сърцето ще кажа че не е изтърпял и час от наказанието си
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!