Imperia Online България  
Април 26, 2024, 07:33:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: mai ima ne6to neredno  (Прочетена 2549 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Октомври 30, 2007, 13:37:02 »

iskam da postavq edin vapros kam administratorite v imperiaonline...
kak e vazmojno edin igra4 da spe4eli 15 pati v za6tita za edna no6t... minalata era ima6e takav slu4ai v svqt 1, marine mai be6e igra4at v koito se razbivaha za da moje toi da e parvi v klasaciqta... zabalejkata mi e otnostno Preacher, koito sno6ti v 23 4esa ima6e 45 spe4eleni bitki v za6tita a v 9 sutrinta ima6e 60 spe4eleni bitki v za6titata... smqtam 4e ne e 4estno igra4i kato oxygen, divine, tdj1, vidomina, n1din i o6te mnogo drugi da ne izbroqvam vsi4ki, koito ne spirat da se biqt debnat i se 4udqt kak da vzemat po 4esten i doblesten na4in nqkoq voenna to4ka.... nai-lesno da ka4i6 po tozi na4in nqkoi da e na parvoto mqsto... moje i az da sam v gre6ka, no ako moje administratorite da q proverqt tazi rabota...
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 30, 2007, 15:23:11 »

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=1087.0
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
YamiRaziel
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2007, 20:23:06 »

The_God ама кво разправяш той oxygen сигурно с месеци е дебнел за да направи великите си 13 победи в нападание и да стане с военен ранк генерал и с 501 доблест ...

Аз искам да попитам админите не може ли да се сложи някво ограничение ? Примерно за печелене на военен ранк и доблест ? Смятам че не е нормално играч който през цялата ера е бил войн и има по 600 700 победи в атака да има по малък ранк от някой който през цялото време е бил фермер, накрая на ерата събрал армийка и направил 501 доблест с 13 атаки. Това ли е начина за да бъдеш сила в играта вече ?
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2007, 20:43:44 »

а кое му е воинското да имаш 600 - 700 победи над празни крепости Huh? Huh? Huh? ... и като е имало толкоз воини защо сте позволили на един фермер да направи " армийка " .... то сигурно е било малка тая армийка щом за 13 атаки е направил 501 доблест .... замислил ли си се някога върху тия въпроси
Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 03, 2007, 01:08:46 »

iskam da postavq edin vapros kam administratorite v imperiaonline...
kak e vazmojno edin igra4 da spe4eli 15 pati v za6tita za edna no6t... minalata era ima6e takav slu4ai v svqt 1, marine mai be6e igra4at v koito se razbivaha za da moje toi da e parvi v klasaciqta... zabalejkata mi e otnostno Preacher, koito sno6ti v 23 4esa ima6e 45 spe4eleni bitki v za6tita a v 9 sutrinta ima6e 60 spe4eleni bitki v za6titata... smqtam 4e ne e 4estno igra4i kato oxygen, divine, tdj1, vidomina, n1din i o6te mnogo drugi da ne izbroqvam vsi4ki, koito ne spirat da se biqt debnat i se 4udqt kak da vzemat po 4esten i doblesten na4in nqkoq voenna to4ka.... nai-lesno da ka4i6 po tozi na4in nqkoi da e na parvoto mqsto... moje i az da sam v gre6ka, no ako moje administratorite da q proverqt tazi rabota...
  аа миси миси *rose* стараем се и се трудим за ранг и доблест Wink..... но и аз се чудя как се правят 67 спечелени битки в защита  *hmm*
ако може една проверчица от срана на админите
 
Активен

Age of Extinction
Negative
ImYourDJ
Лейтенант
***

Karma: +85/-192
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 03, 2007, 01:30:22 »

Това ли е начина за да бъдеш сила в играта вече ?
Това винаги е бил начинът да бъдеш сила в играта!
Активен
BlueWolf
Редник
*

Karma: +52/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2007, 02:21:17 »

The_God ама кво разправяш той oxygen сигурно с месеци е дебнел за да направи великите си 13 победи в нападание и да стане с военен ранк генерал и с 501 доблест ...

Аз искам да попитам админите не може ли да се сложи някво ограничение ? Примерно за печелене на военен ранк и доблест ? Смятам че не е нормално играч който през цялата ера е бил войн и има по 600 700 победи в атака да има по малък ранк от някой който през цялото време е бил фермер, накрая на ерата събрал армийка и направил 501 доблест с 13 атаки. Това ли е начина за да бъдеш сила в играта вече ?
,,,човече разграничаваи , нападениата !!! едно е битка,друго грабеж...развирасе може за 30 дни в близа да разграбиш 1000 -7мици..и пак да станеш маршал(с твоите битки-и заслуйениа ти ранг)
Активен

YamiRaziel
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 03, 2007, 04:28:15 »

а кое му е воинското да имаш 600 - 700 победи над празни крепости Huh? Huh? Huh? ... и като е имало толкоз воини защо сте позволили на един фермер да направи " армийка " .... то сигурно е било малка тая армийка щом за 13 атаки е направил 501 доблест .... замислил ли си се някога върху тия въпроси

600-700 победи над празни крепости ... с победи над празни крепости ранк не се вдига. Освен това всяка атака е риск, никога не можеш да знаеш празната крепост дали няма да се напълни! Войн не се става з 13 победи в нападение и затова че си убил 100 000 елитна армия на 1 път. За 2-рия ти въпрос, защо ти не опиташ да спреш 1 фермер който прави невъзможно много точки, играе яко в защита и когато въпросния фермер е с 3-4 х точки над теб би ли посмял да го удариш ? И как би могъл да спреш фермер който вече е направил такава икономика че на 1 път пуска да тренира огромни армии и както няма нищо изведнъж има огромна армия, побеждава един боец който през цялата ера е воювал, има врагове имал е победи но е имал и загуби и фермера изведнъж става майор с 50 доблест.
Издразних се като прочетох че The_God хвали фермери като oxygen които цитирам " koito ne spirat da se biqt debnat i se 4udqt kak da vzemat po 4esten i doblesten na4in nqkoq voenna to4ka.... " Да ти имам честния и доблестен начин. Той oxygen наистина с мъка стана Генерал .. 13 победи в нападение наистина са достойни за ранк генерал. Горкия изгуби няколко седмици в дебнене.. достоен е за 501 доблест разбира се едва ли някой се съмнява в това... А има хора които цяла ера са били най-добрите войни в играта и накрая изглеждат като нищо.
Какво ли щеше да стане ако в играта всички играеха фермери, обзалагам се че щеше да е невероятно интересно.
Както и да е виждам че всички подкрепяте този начин на игра. Лично на мен не ми харесва и затова реших да си изкажа мнението по въпроса. Иска ми се да го променя, но нямам нито власта нито подкрепата на другите играчи както виждам... Все пак ако някой админ прочете това и реши че в думите се крие някаква истина би могъл да промени играта за да я направи по интересна за всички нас.
Лично за мен един фермер който в края на ерата хвърли мотиката и грабне меча не заслужава да бъде наричан боец, да не говорим за достоен играч. Просто използва слабостите на играта за да бъде сила по лесния начин.
Евала на всички истински бойци които не се страхуват да си направят врагове и да се бият през цялата ера макар да има шанс да бъдат победени. Те правят играта интересна (поне за мен)
Peace
« Последна редакция: Ноември 03, 2007, 04:57:00 от YamiRaziel » Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 03, 2007, 10:58:37 »

Мда,сякаш пък фермерите си нямат врагове и не полагат усилия да се развиват.Всеки сам избира начина си на игра,коментирали сме го много пъти.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!